Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Не відкривається зсередини двері ВАЗ-2110. Спосіб швидкого ремонту

15.01.19, Різне
336
Якщо не відчиняються двері зсередини на ВАЗ-2110 то не поспішайте їхати в сервіс і звертатися за допомогою до фахівців. Цю проблему легко можна вирішити самостійно за допомогою шлицевой і хрестової викруток за кілька хвилин. Для того щоб виконати ремонт, не потрібно навіть володіти спеціальними навичками. Необхідно лише відкрутити гвинти і розібрати облицювання двері.

Чому не відкривається двері зсередини на ВАЗ-2110? Пошук несправності

Поломка проявляється спершу одиничним холостим ходом ручки, але з часом такі ситуації повторюються, і в підсумку вона зовсім перестане відкриватися. При цьому двері зовні відкривається без будь-яких проблем. В цілому, знайти причину несправності нескладно. Те, що на ВАЗ-2110 не відкривається передня двері зсередини, може бути пов'язано з поломкою наконечника тяги, який робиться з пластмаси. А вона з плином часу має властивість висихати і стає крихкою.


Перед тим як почати ремонт, потрібно спершу ознайомитися з пристроєм відкривання дверей. Воно в цій моделі дуже просте: від внутрішньої ручки йде тяга до механізму замку, який відкриває двері. Дана поломка може зустрічатися на будь-якій стороні машини. Але саме водійські двері не відкривається зсередини на ВАЗ-2110 лише тому, що її часто використовують.

Що знадобиться?

Перед початком ремонту необхідно придбати в магазині автозапчастин відразу кілька пластмасових наконечників для тяги – на запас. Дана запчастина є в наявності практично у всіх спеціалізованих крамницях. Буває, що двері на ВАЗ-2110 не відкривається зсередини не тільки з водійської сторони, але і з боку пасажирів. Тому запасні тяги зайвими не будуть. До того ж вони продаються парами. Також потрібно придбати спеціальні пластикові заклепки для кріплення обшивки. Вони недорогі і теж завжди знадобляться.


Не відкривається зсередини двері ВАЗ-2110. Спосіб швидкого ремонту

Розбирання двері

Отже, все готово для початку усунення поломки:
 • Відкриваємо двері зовні і відкручуємо гвинти кріплення облицювання по периметру.
 • Підчіплюємо плоскою викруткою накладку на ручці дверей. Під нею знаходяться 2 гвинти кріплення, які ми також викручуємо. Якщо двері є динамік, відкручуємо його і виймаємо назовні.
 • Коли всі откручено, акуратно знімаємо обшивку, витягаючи її на себе по периметру. Під обшивкою ми побачимо підстава ручки дверей, яка також кріпиться на гвинти. Відкручуємо їх.
 • Не відкривається зсередини двері ВАЗ-2110. Спосіб швидкого ремонту
  Тепер ви можете, так би мовити, на власні очі побачити, чому не відчинялися двері зсередини на ВАЗ-2110. Міняємо старий зношений пластмасовий наконечник на новий. На кінці тяги є різьба, на яку він накручується. Тому просто скручуємо його і накручуємо новий. Перевіряємо, як все працює, кілька разів відкривши і закривши двері. Далі залишається просто поставити його в ручку і зібрати всю конструкцію.
  Не відкривається зсередини двері ВАЗ-2110. Спосіб швидкого ремонту

  Зворотна збірка

  Збірка проводиться в зворотному порядку, але з одним нюансом. Обшивка кріпиться по периметру пластмасовими заклепками, які дуже крихкі і часто ламаються при їх зняття. Перед установкою необхідно замінити всі їх на нові. В іншому випадку з-за нещільного прилягання обшивка буде гриміти при їзді.
  Для заміни знадобиться тільки плоска викрутка. Необхідно витягнути дюбель з отвору двері і в обшивку вставити заклепку. Старі комплекти не рекомендується залишати, вони одноразові. Коли облицювання двері готова до установки, спершу акуратно притискаємо її до дверей, намагаючись поєднати всі заклепки з дюбелями. Далі легким натисканням по периметру щільно притискаємо її. Все, можна закручувати гвинти і ставити на місце динамік. Тепер ви знаєте, що робити, якщо не відчиняються двері зсередини на ВАЗ-2110. Бюджет ремонту становитиме близько 200-300 рублів, тимчасові витрати будуть не більш півгодини. Зусиль щодо усунення цієї проблеми потрібно теж мінімум. Робота зовсім нескладна. Такий порядок дій підходить, якщо на ВАЗ-2110 не відкривається будь передні двері зсередини. Дії у всіх випадках аналогічні і не вимагають додаткового опису.