Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Як вибрати економайзер пального? Порівняння Fuel Shark і Neosocket

17.01.19, Різне
334
Багато власників авто чули про такий пристрій, як економайзер пального, але не багато хто знає його переваги та принцип роботи, а також основні характеристики. Вивчимо в статті, дійсно пристосування можуть економити витрату палива, на скільки, а також порівняємо популярні моделі Fuel Shark і Neosocket.

Що таке економайзер пального?

Як вибрати економайзер пального? Порівняння Fuel Shark і Neosocket
Як відомо, до 30 % палива, яке не згорає в блоці циліндрів, виходить разом з вихлопними газами в атмосферу через виникнення в ньому згустків. Економайзер, що є запатентованим пристроєм, може іонізувати бензин в момент максимального навантаження на мотор за допомогою магнітного поля. Саме під його дією молекули вуглецю переходять із стану спокою в стадію збудження, притягаючи кисень. Як результат, суміш згоряє палива повністю.


Також є пристрої, що працюють від електромережі авто і заощаджують енергію, яку можна в подальшому використовувати для кондиціонера в салоні, стерео системи, двірників та опалення. До того ж вони не перевантажують акумулятор і генератор. Завдяки такому пристрою коефіцієнт корисної дії двигуна збільшується, а витрати незалежно від потужності знижується. За оцінками експертів, економайзер пального допомагає заощадити до 30 % бензину. Прилад розмірами до 10 см і вагою всього 200 г збільшує потужність двигуна до 5 %, знижує витрату палива від 10 % до 30 %, не має расходников і може працювати, не вимагаючи ремонту, до декількох років. Інші переваги економайзера:
 • перешкоджає утворенню нальоту, збільшуючи термін служби поршневих кілець;
 • установка займає всього 10 хвилин;
 • збільшує термін експлуатації свічок;
 • паливо згоряє практично повністю;
 • швидка окупність витрат.
 • Як вибрати?

  Як вибрати економайзер пального? Порівняння Fuel Shark і Neosocket
  Експерти відзначають, що завдяки акуратною їзді, а також таким сучасним пристроям, як економайзер, можна значно скоротити витрати на паливо транспортного засобу.


  Експертами доведено, що економайзер пального, який в більшості випадків просто включається в гніздо прикурювача, є безпечним. Незалежно від вибору фірми виробника пристрою прилад буде працювати на кожному транспортному засобі, що має напругу бортової мережі 12 вольт. Всі пристрої були розроблені для оптимізації роботи автомобіля. Принцип його дії полягає в перенаправленні навантаження, що йде на акумулятор. В результаті навантаження на генератор і акумулятор стає менше, а робота транспортного засобу в цілому поліпшується. Є ще економайзер палива F1-Z. Він встановлюється в «впускання» за повітряним фільтром. Це свого роду вентилятор, який створює максимальну силу проходження повітря в камеру згоряння на великій швидкості. Тим самим він заощаджує витрати палива і знижує навантаження на двигун.

  Fuel Shark: принцип роботи пристрою

  Як вибрати економайзер пального? Порівняння Fuel Shark і Neosocket
  Економайзер пального Fuel Shark оснащений електролітичним конденсатом, що приєднується до електричної системи авто. Звільняючи енергію при необхідності в підвищеному споживанні, конденсатор заряджається. «Фуел Шарк» компенсує напругу для таких елементів, як двірники, стерео, навігатор, кондиціонер і фари. Як результат, краще згорає паливо, електросистема працює рівніше, іскра виходить більш якісна. В цілому це позначається на зменшенні навантаження на акумулятор і генератор.
  Але відсоток витрати палива не залежить тільки від економайзера. Також враховується при цьому стиль водіння, технічне обслуговування автомобіля, умови їзди і безліч інших факторів. Саме тому в характеристиках до приладу зазначено, що економія палива можлива в межах 10-30 %.

  Переваги Fuel Shark

  Пристрій «Фуел Шарк», яке дозволяє заощадити витрата палива від 10 % до 30 %, володіє багатьма перевагами. Головне, що установка не вимагає спеціальних знань або умінь, а також великих витрат часу. Він працює від прикурювача. Переваги використання економайзера палива Fuel Shark:
 • значна економія витрат бензину – за відгуками автомобілістів, в середньому в межах 25-35 %;
 • зменшення вмісту СО у газах;
 • збільшення потужності двигуна;
 • збільшення терміну служби двигуна, акумулятора і свічок запалювання;
 • простота установки;
 • немає необхідності в постійному обслуговуванні;
 • термін служби складає кілька років.
 • Принцип роботи приладу NeoSocket

  Як вибрати економайзер пального? Порівняння Fuel Shark і Neosocket
  Апарат максимально оптимізує і розподіляє електричне живлення в транспортному засобі. Під час руху авто використовує зайву енергію, тим самим конденсатор пристрою починає заряджатися. Коли ж генератор або акумулятор починають працювати в посиленому режимі, пристрій віддає електроенергію, компенсуючи її дефіцит. Тим самим акумулятор і генератор може працювати в стабільному режимі.
  Завдяки роботі пристрою система запалювання працює оптимально і без збоїв, паливо згоряє повністю, потужність авто і термін служби вузлів транспортного засобу збільшується, а також зменшується кількість шкідливих викидів в атмосферу. За відгуками, економайзер пального NeoSocket дозволяє не тільки заощадити витрата палива, але і вирішити ряд інших важливих завдань. Пристрій, що має форму «груші» і складається з конденсатора і роз'єму підключення, встановлюється просто. До того ж, є різновиди апаратів для різного виду палива, на яких працює авто: бензин, бензин чи газ.

  Переваги економайзера NeoSocket

  Як вибрати економайзер пального? Порівняння Fuel Shark і Neosocket
  За відгуками, економайзер пального NeoSocket, принцип дії якого схожий з відомим пристроєм Fuel Shark, володіє багатьма перевагами. А саме:
 • економить витрату палива від 10 % до 30 %;
 • збільшує пробіг транспортного засобу;
 • у відпрацьованих газах зменшує вміст СО;
 • позитивно впливає на потужність двигуна;
 • простий в установці і обслуговуванні;
 • не вимагає спеціального догляду або ремонту;
 • відрізняється легкістю і компактністю;
 • тривалий термін служби.
 • Ці позитивні властивості залежать не тільки від виду приладу, але також від марки авто, року його випуску, стилю водіння і характеру дорожнього полотна. Одним з факторів, який приваблює власників авто є простота в установці, можна просто включити його в прикурювач.

  Порівняння FreeFuel, Fuel Shark і NeoSocket

  Як вибрати економайзер пального? Порівняння Fuel Shark і Neosocket
  Проведемо порівняльний аналіз економайзерів відомих моделей FreeFuel, Fuel Shark і NeoSocket за основними критеріями. А саме:
 • Дизайн. Пристрій для зниження витрати палива FreeFuel – це мініатюрний пристрій, який виконано з неодимового сплаву в пластиковому корпусі, усередині якого маються два магніту. Прилад встановлюється на трубку подачі газу, дизеля або бензину під капотом авто за допомогою прогумованих хомутів.Також компактністю мають економайзери палива FuelShark і NeoSocket. Вони працюють від електромережі транспортного засобу і зовні виглядають як радіо-передавачі.
 • Експлуатаційні характеристики. Всі пристрої працюють автоматично. Оскільки «Фуел Шарк» та «Неосокет» працюють від прикурювача, вони можуть заважати водієві. Хоча сам апарат і компактний. Для зручності можна вибрати FreeFuel, який захований під капотом.
 • Принцип дії. FuelShark і NeoSocket нагромаджує заряд і в подальшому віддають його електромережі авто. При цьому стабілізують можливий вплив перепадів напруги на двигун, що в цілому сприяє економії витрат палива. Їх можна використовувати тільки в автомобілях, в яких потужність електромережі становить 12 вольт. FreeFuel, завдяки впливу магнітного поля, збільшує показники зносостійкості, економічності двигуна і більш якісного витрати палива. Пристрій можна використовувати незалежно від марки та типу авто. Експерти відзначають, що FreeFuel є більш довговічним приладом. Навіть за 100 років експлуатації економайзера його ефективність знизиться всього на 10 %.
 • Вартість. Найбільш дешевим варіантом є прилад NeoSocket - його ціна стартує від 500 рублів. FreeFuel і FuelShark стоять практично в 4 рази дорожче - від 1800 і 1900 рублів відповідно.
 • Відгуки

  Як вибрати економайзер пального? Порівняння Fuel Shark і Neosocket
  У відгуках про економайзері палива від експертів і користувачів, зазначається, що у зимовий час краще використовувати прилад FuelShark. Власники авто аргументують це тим, що з ним завести машину в холодну пору року простіше. Це стосується дизельних і газових авто, для бензинових краще придбати FreeFuel. Він пропрацює довше і окупиться швидше. Також власники авто порівнюють реальну економію палива. Якщо у FuelShark і FreeFuel вона становила до 20 %, то бюджетний варіант NeoSocket не досяг таких результатів - його економія склала не більше 7 %.