Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Як проводиться перевірка авто на арешт у судових приставів

23.01.19, Різне
180
Сьогодні нас буде цікавити перевірка авто на арешт у судових приставів. Дана операція при правильній підготовці не завдасть жодного клопоту. Правда, деякі все одно не можуть без допомоги впоратися з поставленим завданням. Як правило, ніяких труднощів "пробивання" автомобіля не викликає. Все гранично просто і зрозуміло. Нижче представлені інструкції, які допомагають швидко розібратися в особливості "пробивання" транспортних засобів в РФ на наявність арештів через приставів.
Як проводиться перевірка авто на арешт у судових приставів

Про засоби перевірки

Перевірка авто з держ. номером або іншим даними на наявність обтяжень та арештів - це не так важко, як здається. Впоратися з цією операцією зможе кожен охочий. І не обов'язково власник автомобіля.


Перевірку ТЗ через приставів можна здійснити:
 • звернувшись в орган безпосередньо;
 • відправивши свого представника у уповноважену службу;
 • скориставшись офіційним сайтом Судовий Приставів Росії.
 • Додатково можна здійснити "пробивання" авто через ГИБДД і їх сайт, а також на інших веб-ресурсах типу "АвтоБот".

  Пристави і арешти: особисто йдемо в органи

  Цікавить перевірка авто на арешт у судових приставів? У цьому випадку громадянин має бути впевнений у наявності у власника авто великої суми боргу. Поки діловодство на боржника немає, ФССП не буде заарештовувати власність тієї чи іншої особи.
  Як проводиться перевірка авто на арешт у судових приставів
  Припустимо, що хочеться дізнатися, є арешт на обраній машині. Для того щоб домогтися бажаного результату, рекомендується дотримуватися наступних кроків:
 • Дізнатися дані про машину та її власника.
 • Звернутися в місцеву Службу судових приставів РФ.
 • Зробити запит на надання даних про арешт майна відповідного людини.
 • Все, що залишиться після пророблених дій - набратися терпіння і почекати деякий час. Працівники ФССП перевірять свою базу, після чого повідомлять вас цікавлять відомості.


  Як проводиться перевірка авто на арешт у судових приставів

  Сайт приставів

  Запропонований алгоритм дій актуальний не тільки для звернення до ФССП, але і в ГИБДД. Але це далеко не єдиний метод перевірки авто на арешт. У судових приставів є свій онлайн-сервіс "пробивання" громадян на наявність боргів. З цієї інформації можна судити про наявність у людини заарештованої власності. Перевірка авто на арешт в ГИБДД - це простіше, ніж здається. Припустимо, що громадянин хоче "пробити" транспорт через судових приставів не виходячи з дому. Тоді йому рекомендується зробити так:
 • Перейти за веб-адресою, напрямного на головну сторінку сайту ФССП.
 • Розгорнути головне меню порталу у розділі "Сервіси" клацніть по напису "Банк проваджень".
 • Заповнити електронну форму. В ній доведеться прописати інформацію про громадянина, чиє авто хочеться "пробити".
 • Підтвердити перевірку даних про людину.
 • Можна вивчити запропонований увазі звіт. При наявності арештованого майна відповідні відомості будуть вказані на сайті ФССП. Крім того, наявність великої заборгованості - це вірна ознака арешту майна. Нічого незрозумілого або скрутного в цьому немає.
  Як проводиться перевірка авто на арешт у судових приставів

  Державтоінспекція та перевірка авто

  Арешт на автомобіль в Російській Федерації може бути накладено за невиплату штрафів, а також за борги з податків, аліментів та інших платежів. Головне, щоб сума заборгованості виявилася значною.
  Можна провести перевірку авто з держ. номером. Наприклад, через ГИБДД і їх офіційну сторінку в інтернеті. Цей прийом користується величезним попитом у населення. Він не вимагає ніяких особливих навичок і знань, а також є офіційним безпечним методом вирішення поставленої задачі. Громадянину доведеться виконати наступні дії:
 • Відкрити в інтернет-браузері на будь-якій платформі офіційний сайт Державтоінспекції.
 • Здійснити вхід в розділ "Сервіси".
 • Зайти в пункт навігаційного меню з підписом "Для автомобільних власників".
 • Вказати VIN транспорту під написом "Перевірка на арешти та обтяження".
 • Прожати елемент управління, який відповідає за початок перевірки інформації про автомобілі.
 • Увазі будуть представлені останні актуальні дані про машину. Правда, іноді отримані відомості відображають неточні відомості. Таке відбувається, якщо арешт на майно наклали на днях. На оновлення бази ДАІ необхідно деякий час. І цей факт необхідно прийняти до уваги.
  Як проводиться перевірка авто на арешт у судових приставів

  Інші сайти в допомогу

  З перевіркою авто на арешт у судових приставів ми розібралися в повній мірі. Це далеко не єдиний метод "пробивання" автомобілів та інших транспортних засобів на наявність обтяжень. Величезним попитом сьогодні користуються сторонні сайти "пробивання" даних про машинах. Основна їх маса абсолютно безкоштовно. Є і платні портали, але вони не викликають жодної довіри. Отже, якщо громадянин захотів здійснити перевірку авто з держ. номером або ВИН-номером, можна вдатися до допомоги порталу "АвтоБот". Він пропонує юзерам повну деталізацію даних по вибраному транспорту.
  У нашому випадку доведеться зробити наступні дії для реалізації поставленого завдання:
 • Заглянути на головну сторінку веб-ресурсу AvtoBot.
 • Клацнути мишею по напису "Перевірити машину".
 • Вписати актуальні відомості про машину. Скажімо, її ВИН-номер або держномери.
 • Надіслати заповнену форму на подальшу обробку.
 • Ніяких відомостей про перевіряючого вказувати не потрібно. І інформацію про власника машини теж. Якщо дотримуватися запропонованої інструкції, можна отримати найбільш повну інформацію про обраному рухоме майно. Обтяження, обмеження і арешти теж будуть показані у відповідному звіті. Важливо: жителі столиці РФ можуть вдатися до допомоги порталу Avtocod.
  Як проводиться перевірка авто на арешт у судових приставів

  Знімаємо обтяження

  Ми з'ясували, як здійснюється перевірка авто на арешт по VIN-номеру і не тільки. Тепер потрібно зрозуміти, як зняти відповідне обтяження зі свого транспортного засобу. Зазвичай для цього доведеться з'ясувати, за що заарештували транспорт. Після цього усунути причину накладення обтяження на автомобіль. Скажімо, сплатити всі наявні борги. Що далі? Тепер необхідно взяти з собою підтвердження усунення причини накладення арешту на майно, а також паспорт. Підготовлені довідки доведеться пред'явити приставам і в ГИБДД. В уповноваженому органі власник ТЗ повинен написати заяву на зняття арешту, а потім трохи почекати. Що далі? Арешт на автомобіль буде скасовано.