Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Масло для "Фольксвагена": особливості і нюанси застосування

23.01.19, Різне
143
Автоконцерн з давніх пір зійшов на «олімп» успіху і по праву вважається світовим гігантом. Десятка найбільш відомих і гідних автомобілів випускається під його строгим контролем. Серед них комфортабельні і перевірені часом «Audi», якісні «Сітроени», «Сеати». Самим затребуваним можна назвати «Фольксваген» через якісний складання і підвищеної безпеки. Важливо вибирати якісно зроблене масло «Фольксваген» для справної роботи всіх вузлів і деталей.

Вплив складу мастила

Масло для "Фольксвагена": особливості і нюанси застосування
Будь інструкції до техніки виробник рекомендує використовувати оригінальне масло. В розробці складу враховуються технологічні тонкощі механізмів, комплексів деталей. Мають значення властивості мастильних матеріалів, здатних впоратися з поставленими перед ними завданнями. З конвеєра авто надходять на ринок повністю готові: мотор Фольксваген масло заливається відповідає вимогам стандартів якості. Оригінальна рідина рекомендується для експлуатації.


Німецький концерн мастильні засоби не виробляє. Вся робота по створенню оригінального масла "Фольксваген" проводиться під керівництвом замовника компанією «Castrol». В силові агрегати заливається «EDGE Professional long life III» майже в усі транспортні моделі цього автопідприємства. Чому краще використовувати це оригінальне масло?

Про технічні параметри 5W30

Масло для "Фольксвагена": особливості і нюанси застосування
У пошуках відповіді на питання, яке масло «Фольксваген» краще використовувати, водій повинен враховувати, що у цій справі відіграє роль допуск. Інформація про нього вказується на етикетці і допомагає зорієнтуватися у виборі залежно від модифікації своєї «ластівки». Професійний паливно-мастильний оригінальний матеріал «5W30», що відноситься до топ кращих, володіє наступними характеристиками:


 • Завдяки коефіцієнту в'язкості по SAE продукт нафтопереробки належить до класу цілорічних мастил. За регламентом виробника він витримує температуру від -39 до +196 градусів.
 • По специфікації ACEA воно має маркування C.
 • Має допуск «Порше С30».
 • Може використовуватися в дизельних, бензинових двигунах, де потрібно маловязкая продукція та посилені ходові показники.
 • Максимальна продуктивність, довгий термін служби навіть за умови жорсткого використання авто — основні переваги. Використання масла на «Фольксваген Пасат» та інших моделях виправдано. Воно сприяє захисту моторної частини від негативних температурних стрибків. В умовах російських доріг цю мастило іноді замінюють аналогами з-за кліматичних особливостей окремих регіонів. Головне, уважно підбирати заливається рідина, враховуючи допуски і специфіку.

  Подробиці про допуски

  Масло для "Фольксвагена": особливості і нюанси застосування
  Кожному власнику автомашини відома цінність інформації про допуски і специфікації масел. Але не всі знають, як розібратися в цьому питанні. До випуску на ринок мастильна продукція проходить багатоступінчастий контроль, тестування різного характеру. Розшифрування цифр і букв можна зробити на сайті виробника. Отже:
 • Маркування VW00 говорить про можливість заливки у бензинові, дизельні агрегати з прямим уприскуванням.
 • VW01 відповідає класу А2 і, допуск 50500 відноситься до турбодизелям.
 • 50200 допускається до машин з встановленим баком бензину, функціонуючим на прямий паливної подачі.
 • 50400 — допуск, що означає дозволену заливку мотори з фільтром фільтрами.
 • Масло з маркуванням 50500 рекомендовано для двигунів з турбонаддувом.
 • Відміну від підробки оригіналу

  Масло для "Фольксвагена": особливості і нюанси застосування
  Спокій і впевненість у дорозі на будь-якому маршруті — зрозуміле бажання автолюбителя. Можна не переживати, яке масло заливати в «Фольксваген», віддаючи пріоритетне перевагу оригінальному мастильного засобу. Важливо зрозуміти, як не натрапити на підробку. Шахраїв не хвилює ймовірність дорожніх катастроф — їм потрібні гроші, але вони не витрачають їх на виробничу лінію. У зв'язку з цим є кілька ознак, за якими легше виявити сурогат:
 • Кришка у каністри зірвана. Якщо продавець пропонує такий варіант, сміливо йдете з магазину або просіть інший продукт.
 • Повинно насторожити відсутність плівковою пломби.
 • На кришці немає захисних «вусиків».
 • Каністра не має товарний вигляд.
 • Цікавий факт! Найчастіше підробляють масла, належать до середньої категорії. Позначення "OEM" легко підробляється, цей показник можна не брати до уваги.

  Чому краще оригінальне?

  Масло для "Фольксвагена": особливості і нюанси застосування
  Нерідко автовласники вибирають масло «Фольксваген» за порадою друга, сусіда і при бажанні заощадити обходять магазини з оригінальними продуктами. Аналоги не завжди містять у складі повний комплект присадок. На практиці ж краще поводяться фірмові масла з присадками. Це покращує динамічні показники мотора, продовжує долю «сталевого коня», забезпечує безпечні поїздки. У розробці інженери роблять упор на умови, в яких доводиться експлуатувати автотранспорт. При закупівлі автомагазин фірмового нафтопродукту можна не хвилюватися про якість. Кожен товар проходить обов'язкову митну сертифікацію, а це справа непроста.
  Виробники гарантують високотехнологічну методику виробництва. Присадки комбіновані на чітко розрахованих пропорціях. Це виливається в гарну плинність взимку. Вони володіють хорошими миючими властивостями, працездатність у широкому діапазоні температур, мало випаровуються. Оригінальні мастила універсальні. Вони підходять для різних видів двигунів, не втрачаючи якісних критеріїв. Господар машини може бути впевнений у тривалому терміні служби. Міняти масло не доведеться часто, навіть після частих подорожей за брудним покриттях промислових районів. Вчасно проведена заміна масла «Фольксваген» допоможе уникнути несправностей «серця» авто і дорогого ремонту.

  Чи є мінуси?

  Масло для "Фольксвагена": особливості і нюанси застосування
  З негативних рис експерти відзначають високу вартість. Це, мабуть, єдиний фактор, що відлякує автолюбителів. На авторинках в деяких випадках спостерігається дефіцит окремих видів із-за зростаючої конкуренції творців паливно-мастильних речовин, що ускладнює покупку. Все ж фахівці радять не скупитися, особливо тим, хто їздить по бездоріжжю. Підхід такого плану дозволить насолоджуватися дорожніми подорожами набагато довше.