Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Моторні масла Wolf: відгуки, характеристики

29.01.19, Різне
158
Якісне моторне масло здатне значно збільшити ресурс двигуна. Ці склади призначені для зниження тертя деталей силової установки один про одного. Від вибору, який зробить автомобіліст в магазині, залежить термін служби двигуна і якість роботи всієї машини. Багато водіїв вважають за краще використовувати масла Wolf. Відгуки про представлених складах в основній своїй масі виключно позитивні.
Моторні масла Wolf: відгуки, характеристики

Трохи про бренд

Компанія Wolf Oil Corporation зареєстрована в Бельгії. Вона вважається одним з найстаріших незалежних виробників мастильних матеріалів. Зараз продукція підприємства поставляється в 60 країн світу. Деякі виробники автомобілів («Кадилак», «Опель», «Хонда» та інші) затвердили склади цього бренду для післяпродажного обслуговування транспортних засобів. У відгуках про моторному маслі Wolf водії відзначають стабільність якості цих мастильних матеріалів. Це підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9901. Зараз підприємству належить найбільша в Європі аналітична лабораторія.


Моторні масла Wolf: відгуки, характеристики

Лінійка

Бренд сконцентрував свою увагу на виготовленні синтетичних і напівсинтетичних моторних масел Wolf. У відгуках водії відзначають хороші експлуатаційні характеристики мастильного матеріалу. Синтетичні моторні масла виготовляють з продуктів гідрокрекінгу вуглеводнів. При цьому до складу мастила додають і модифікуючі добавки. Вони розширюють експлуатаційні властивості масла. При виготовленні напівсинтетичних аналогів бренд використовує тільки мінеральну основу. Її отримують шляхом простої фракційної перегонки нафти і подальшої гідроочищення продукту. Присадки теж використовуються, але їх загальна частка дещо нижче, ніж у повністю синтетичних аналогів.

Сезон використання

Раніше всі масла поділялися на літні та зимові. Деякий час тому стали використовувати тільки всесезонні різновиди. Бренд Wolf спеціалізується на виготовленні саме таких варіантів мастильних матеріалів. Найбільшим попитом серед водіїв країн СНД користуються склади 5W30 і 5W40. Представлена класифікація запропонована американським суспільством автомобільних інженерів (SAE). Вона вказує на в'язкість масла при різних температурах експлуатації двигуна.


У відгуках про маслі Wolf 5W30 водії відзначають, що змащувальний матеріал здатний зберегти свою в'язкість при температурі -30 градусів за шкалою Цельсія. При цьому плинність мастила дозволяє прокачати масло по системі, виключаючи тертя рухомих деталей двигуна один про одного при холостому пуску мотора. Спеціально для цього виробники додали в масло особливі в'язкісні присадки. Вони являють собою полімерні сполуки, макромолекула яких змінює свої розміри в залежності від температури зовнішнього середовища. При похолоданні макромолекула згортається, що дозволяє зберегти в'язкість масла в межах потрібних показників. При нагріванні, навпаки, специфічне спиралевидное з'єднання розкручується, збільшується густота складу. Наприклад, у відгуках про маслі Wolf 5W40 водії відзначають, що в'язкість мастильного матеріалу залишається стабільною навіть при +45 гр. по шкалі Цельсія.
Моторні масла Wolf: відгуки, характеристики
Кількість мономерів макромолекули в в'язкісних присадок в цих випадках відрізняється в рази. Чим довше ланцюжок, тим швидше відбувається руйнування компонентів. Тому у відгуках про моторному маслі Wolf 5W40 водії рекомендують проводити заміну мастильного матеріалу частіше, ніж для Wolf 5W30.

Для будь двигунів

Представлені синтетичні і напівсинтетичні масла відмінно підходять для нових двигунів. При цьому зазначені мастильні матеріали здатні витримати навіть складну експлуатацію з постійними розгонами і різкими зупинками.
Моторні масла Wolf: відгуки, характеристики
Виробник окремо випускає масла для дизельних і бензинових силових установок. Один від одного вони відрізняються насамперед кількістю миючих присадок. Справа в тому, що паливо для дизелів містить багато сполук сірки. При підвищених температурах вони згорають з утворенням сажі. Нагар осідає у внутрішній камері двигуна. Миючі присадки руйнують агломерації сажі, перешкоджають її подальшої коагуляції. Це позитивно впливає на якість роботи силової установки. Наприклад, вдається підтримувати потужність двигуна стабільною. Знижується стукіт мотора.

З турботою про деталі

При виробництві масел Wolf хіміки компанії збільшили частку протизадирні компонентів. Ці сполуки на деталях двигуна утворюють специфічну мікроплівку, яка знижує тертя поверхонь один про одного.

Пробіг

Високі температури і кисень повітря можуть призвести до прогорання палива і масла. Експлуатаційні властивості від цього знижуються в рази. У відгуках про маслі Wolf водії відзначають, що інтервали заміни становлять близько 7 тис. км пробігу. Результати вражаючі. Справа в тому, що в хімічній формулі суміші виробник підвищив кількість інгібіторів окислення. Масло не прогорає. Його загальна частка залишається стабільно високою. Природно, це позитивно впливає і на якість роботи силової установки.
Моторні масла Wolf: відгуки, характеристики

Як вибрати

Цей вид масел відноситься до середньої цінової категорії. Популярність мастила призвела до того, що в торгових мережах з'явилася велика кількість підробок. Для мінімізації ризиків придбання контрафакту необхідно слідувати деяким простим правилам. По-перше, масла Wolf краще купувати в спеціалізованих магазинах. Перед самим придбанням потрібно зажадати сертифікат відповідності. По-друге, слід звернути увагу і на каністру. Спайка шва повинна бути рівною, без будь-яких видимих дефектів.