Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

BMW Longlife 04: технічні характеристики, фото і відгуки

29.01.19, Різне
143
Виробник рекомендує використовувати в іномарках оригінальне масло. Сам концерн випускає багату лінійку моторних масел. За запевненнями представників концерну масла адаптовані для використання на їх машинах. Тому для BMW це оптимальний варіант, що сприяє тривалому терміну служби автомашини, збереженню її механізмів і робочого стану вузлів. Чому автоексперти радять використовувати саме масло BMW Longlife 04?

Доцільність застосування оригінального масла

BMW Longlife 04: технічні характеристики, фото і відгуки
Розробники при створенні формули BMW Longlife 04 врахували все необхідне, беручи до уваги важливість для будь-якого автомобіліста енергозберігаючих властивостей, довговічності вузлів. Також інженери брали до уваги миючі, пускові характеристики. В результаті вдалося отримати мастило, що задовольняє підвищеним запитам водіїв, підходять для сучасних умов доріг. Баварський виробник перейшов з олійної продукції Castrol на Shell, оскільки цінники постійно зростали.


Про секрети хімічного складу

BMW Longlife 04: технічні характеристики, фото і відгуки
Вперше мастильна рідина BMW Longlife 04 побачила світ у 2004 році, точніше був введений допуск в двигуни іномарок «БМВ». Складу проводиться у відповідності з класом C3 за класифікацією ACEA. Високотемпературна в'язкість обмежена. Сульфатна зола в складі міститься в кількості не більше 08%. Входить у формулу виготовлення сірка – 02%. Перевага масла BMW Longlife 04 полягає в тому, що воно не утворює сажі. Використовувати його вигідно з економічної точки зору, на пальне не доведеться витрачати багато грошей. У нього відмінна сумісність з моделями авто з минулих епох. Це частий супутник автомашин в Європі.

Переважні характеристики масла

BMW Longlife 04: технічні характеристики, фото і відгуки
Мастило BMW Longlife 04 - продукт, що задовольнив багатьох автовласників. Засіб успішно експлуатується в країнах із складним кліматом, далеким від досконалості якістю пального. Воно рятує дорогі елементи механізмів, продовжуючи експлуатаційний період дії. Відпрацьовані гази в результаті віддають в навколишнє середовище менш шкідливі речовини.


В процесі виготовлення виробник застосовує технологію GTL, яка дозволяє отримувати ідеально чисті олії з природного газу. Захист високотехнологічної методики стоїть на сторожі функціоналу мотора. Двигун витримує великі навантаження, дозволяючи комфортно долати кілометри.

Корисна інформація про маслі 5w30

Моторне масло BMW Longlife 04 5w 30 підходить для силових агрегатів LL-04. Це дизельні двигуни, вироблені концерном «Шелл». Матеріал відноситься до синтетичних засобів, вироблених з допомогою гідрокрекінгу, синтезу і техніки глибокого очищення, серед пріоритетних показників автомеханіки відзначають хороші властивості термічну стабільність, стійкість до загустінню і окислювальним процесам. Масло BMW Longlife 04 5w30 здійснює завдання, зменшуючи знос і тертя деталей. Витрачання продукту економічне. Застосовується мастило в силових вузлах, обладнаних сажовими фільтрами. Доречно використовувати його в системах з додатковим очищенням вихлопних газів і турбованих моторах. Колекція «Лонглайф» обширна і затребувана.

Розшифровка маркування

В'язкість має значення для конструкції ДВЗ. Вона означає, що масло може тривалий час залишатися на деталях. Цифри і букви в середині маркування позначає цілорічну можливість експлуатації масла. Позначення 5w говорить низькотемпературної в'язкості, тобто движок можна швидко запускається при мінусових температурах на вулиці. Цифра «30» означає, що максимальний параметр морозної погоди не повинен перевищувати 30 градусну позначку. Масло 5w30 підходить для автотранспорту, який відсвяткував 7-річний «ювілей», але пробіг якого не перевищує 70000 км. На автотрасі автомашина сама дає підказки, наскільки лояльно вона відноситься до того чи іншого масляного продукту. Важливо прислухатися до звуків, стуку, своєчасно усувати несправності. При нездатність витримати крутний момент, високі обороти найкраще прикупити для ДВЗ засіб з густою в'язкою.

Цікаві факти про оліях Twinpower

BMW Longlife 04: технічні характеристики, фото і відгуки
Синтетика відмінно справляється на дорожніх полотнах різного плану. Мастильна засіб BMW twinpower turbo Longlife 04 0w 30 виявляє хорошу працездатність і в купе з присадками береже моторні якості. Відкладення всередині рухового апарату видаляються ефективно навіть у жорсткій експлуатації. Можна виділити деякі особливості:
 • Антикорозійна обробка допомагає розкрити потенціал силової частини, збільшуючи динамічність машини.
 • Непогано справляється вона з температурними перепадами.
 • Авто легко запускається в мороз, не перегрівається в спеку.
 • Це засіб проводиться спеціально для марки баварців. Його можна застосовувати в дизельних моторних варіаціях незалежно від наявності сажі фільтруючого пристосування. Інтервал заміни тривалий, і в цьому основна відмінність від конкурентної продукції.
  Внутрішні втрати знижені за рахунок застосування Efficient Dynamics, що підвищує силові показники. Що радять сервісмени щодо заміни?

  Слушні поради від сервісів

  BMW Longlife 04: технічні характеристики, фото і відгуки
  Майстри сервісних центрів настійно радять наступне:
 • Необхідно вчасно відвідувати СТО, заміни BMW Longlife 04 0w30 дотримуватися регламенту заводу-виробника транспорту. Не варто ігнорувати свідчення бортового комп'ютера.
 • З допомогою щупів вимірників 1 раз в тиждень потрібно перевіряти рівень масла, доливаючи при виникненні необхідності або змінюючи його.
 • Щоб уникнути придбання контрафактної продукції, оптимальним рішенням буде придбання мастила в дилерських центрах.
 • Терміни заміни скорочуються через їзди на короткі відстані через застосування дешевого палива. Часті поїздки в мегаполісах також ведуть до заміни масла не за регламентом. Згубно позначаються на стані рідини водіння на підвищених обертах двигуна. Найчастіше це відбувається через 8 або 10 тис. км. За численними відгуками оригінальне масло набагато краще справляється, ніж аналоги. При неправильному застосуванні, наприклад, при заливці в бензинові движки трапляється підвищення «апетиту», витрата веде до матеріальних витрат. Якщо вже виникла думка використовувати масло Shell в бензиновий агрегат, то рекомендується придбати LL01 але не LL04. Перед переходом на цей варіант мастила слід проконсультуватися у фахівців. Водії воліють цей продукт зважаючи прийнятної ціни.