Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Matador MP 16 Stella 2: опис, характеристики

29.01.19, Різне
117
Головним акціонером компанії Matador зараз є німецький бренд Continental. При цьому зимові шини даного підприємства виробляються безпосередньо в Німеччині, а літні в Словаччині. Особливою популярністю користуються шини Matador MP 16 Stella 2.

Для будь автомобілів

Шини Matador MP 16 Stella 2: опис, характеристики
Представлена гума випускається у варіантах 39 типорозмірів. Посадочні діаметри розташувалися в межах від 13 до 16 дюймів. Шини призначені для седанів і малолітражок. При цьому модель відмінно підходить для автомобілістів, які обирають розмірену їзду. Наприклад, шини Matador MP 16 Stella 282T R14175/65 здатні зберігати свої експлуатаційні показники аж до 190 км/ч. На більш високих швидкостях різко збільшується вібрація, що призводить до зниження керованості.


Сезон використання

Шини Matador MP 16 Stella 2 призначені виключно для літа. Компаунд жорсткий. При зниженні температури гумова суміш твердне дуже і дуже швидко. У результаті знижується стабільність зчеплення з дорогою.

Розробка

Інженери бренду під час проектування використали найсучасніші технології німецького концерну. Першим ділом розробили цифрову модель шин і тільки після цього випустили фізичний прототип. Колеса протестували на спеціальному стенді і приступили до випробувань на полігоні Continental. Тільки після цього модель запустили в серійне виробництво.

Дизайн

Шини Matador MP 16 Stella 2 відрізняються асиметричним дизайном протектора. Такий підхід прийшов в область "цивільних" покришок зі світу автоспорту. Кожна функціональна зона оптимізована під рішення конкретних задач на дорозі. Подібне рішення позитивно позначилося на якості керування транспортним засобом.


Шини Matador MP 16 Stella 2: опис, характеристики
Центр покришки представлений двома ребрами жорсткості, що складаються з дрібних спрямованих блоків. Подібний прийом збільшує тягові характеристики покришок. Машина розганяється швидше. Елементи жорсткі. Вони зберігають форму профілю шин стабільної навіть при їзді на підвищених швидкостях. Зноси виключені. Машина впевнено тримає дорогу. В межах заявлених виробником індексів швидкості вібрація виключається. Блоки зовнішнього плеча з'єднані один з одним жорсткої перемичкою. Подібне рішення допомагає знизити ймовірність неконтрольованого відведення машини в сторону при гальмуванні і маневруванні. Ризик юзов мінімальний навіть під час різкої зупинки. При цьому водії відзначають, що представлені покришки мають короткий гальмівний шлях. Блоки внутрішньої плечової зони відкриті. Це позитивно позначилося на швидкості виведення рідини з площі контакту покришки з асфальтовим покриттям.

Довговічність

Шини Matador MP 16 Stella 2 показують і пристойну прохідність. Інженери компанії змогли збільшити надійність гуми з допомогою низки технологічних рішень. При виробництві у складі компаунда збільшили кількість технічного вуглецю. В результаті вдалося зменшити швидкість стирання протектора. Його глибина стабільна навіть після 30 тис. км пробігу.
Шини Matador MP 16 Stella 2: опис, характеристики
Каркас посилили нейлоном. Полімерні нитки з'єднані з металевим кордом, що помітно знизило ризик деформації сталевих елементів. Ймовірність появи шишок і гриж мінімальна.

Боротьба з гидропланированием

У автомобілістів максимальні труднощі виникають під час їзди в дощ. Виною тому ефект гідропланування. Справа в тому, що між дорожнім полотном і самої покришкою виникає специфічний водний бар'єр. Ці шини дозволяють зберегти керованість в дощ навіть на пристойних швидкостях.
Шини Matador MP 16 Stella 2: опис, характеристики
По-перше, інженери компанії наділили цю модель розвиненою системою дренажу. Рідина швидко потрапляє всередину протектора і видаляється в сторони. Швидкість відводу вдалося збільшити і завдяки відкритому дизайну внутрішнього плеча. По-друге, гумова суміш покришок виробляється з додаванням оксиду кремнію. Завдяки цьому з'єднанню зростає якість контакту з поверхнею.

Думки

Автомобілісти у відгуках про представленої моделі відзначили її демократичну вартість. Ціни на Matador MP 16 Stella 2 починаються від 2100 рублів. Чим більше типорозмір покришок, тим вище підсумкова вартість. Водії серед плюсів називають і пристойну комфортність моделі. Шашки протектора встановлені із змінним кроком. Шини самостійно резонують утворюється від тертя звукову хвилю. Гул в салоні виключений. Їзда дуже тиха. Гума досить м'яка. Еластичний компаунд і нейлон в складі каркаса гасять і перерозподіляють енергію удару. Тряска в салоні відсутня. Знижується і деформаційне вплив на елементи підвіски транспортного засобу.