Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини Forward Safari 530: відгуки та опис

29.01.19, Різне
217
Покришки, призначені для екстремальної їзди по бездоріжжю, коштують дуже і дуже дорого. Спростувати цю тезу намагається вітчизняна компанія "Алтайський шинний комбінат". Підприємство випустило серію покришок Forward Safari, призначену саме для машин з повним приводом, водії яких не проти випробувати можливості транспортного засобу в умовах бездоріжжя. Модель Forward Safari 530 ідеально підходить для бруду і складною гористій місцевості.

Для яких авто

Шини Forward Safari 530: відгуки та опис
Ці покришки випускаються лише в одному типорозмірі. Встановлюють модель Forward Safari 530 на "Ниву" і "УАЗ". Шини підходять і для позашляховиків іноземного виробництва. Для швидкісної їзди ця гума не призначається. Максимальна швидкість, при якій шини зберігають заявлені виробником характеристики, обмежена 160 км/год. При більш високому розгоні збільшується вібрація і утримати автомобіль на заданій траєкторії стає значно складніше.


Сезон застосовності

Завод позиціонує представлену модель в якості всесезонної. Для цілорічного використання ці шини підходять тільки в регіонах з м'яким кліматом. Компаунд покришок Forward Safari 530 дуже жорсткий для зими. При знижених температурах шини стають твердіше. Якість зчеплення падає в рази.

Пара слів про дизайн

Ця гума отримала класичний для подібного виду коліс малюнок протектора. Шини Forward Safari 530 відрізняються ненаправленим симетричним дизайном.
Шини Forward Safari 530: відгуки та опис
Блоки центральної частини дуже масивні. Вони досить жорсткі, що дозволяє зберегти надійну керованість на трасі. Ось тільки при збільшенні швидкості понад зазначених виробником показників різко зростає вібрація. Машина втрачає траєкторію, а від цього водієві стає помітно складніше утримувати її на прямій.


Блоки плечових зон великі. Основне навантаження на ці елементи здійснюється при проходженні поворотів і гальмування. При цьому вони кілька продовжені на боковини покришки. Таке нестандартне рішення підвищує якість пересування по колії.

Їзда по бездоріжжю

Виробники позиціонують шини Forward Safari 530 грязьових. Представлена модель здатна вивезти автомобіль з найскладніших умов. Водовідвідні канавки дуже широкі. В результаті чого бруд падає з поверхні шини під власною вагою. При цьому розміри елементів дозволяють досить впевнено переміщатися і по кам'янистому грунту. Ніяких проблем в цьому випадку не виникає.

Їзда взимку

Покришки Forward Safari 530 швидко видаляють і налиплий сніг. Пробуксовка на цьому типі покриття повністю виключена. Автомобіль здатний впевнено долати навіть дуже великі наноси. Поведінка транспортного засобу на льоду менш передбачуване. Тут негативно позначається відсутність шипів. Надійність управління мінімальна. Автомобіль заносить навіть при невеликих швидкостях.

Їзда по калюжах

Із-за дощу підвищується ризик виникнення так званого ефекту гідропланування. Між шиною і дорогою утворюється водний заслін. Він зменшує площу ефективного плями контакту, що приводить до зниження керованості. Підвищується ризик заметів.
Шини Forward Safari 530: відгуки та опис
Усунути негативний ефект допомагає розвинена дренажна система. Вона представлена сукупністю глибоких і широких канальців. Їх габарити дозволяють видаляти велику кількість води за одиницю часу. Виробники додали до складу компаунда велику кількість кремнієвої кислоти. За допомогою цього з'єднання вдалося підняти якість зчеплення з мокрим асфальтом. Покришки Forward Safari 530 буквально прилипають до дорожнього полотна.

Довговічність

Інженери попрацювали і над питаннями довговічності. Підвищити ходимість вдалося за допомогою ряду заходів. По-перше, при виробництві компаунда підвищили кількість технічного вуглецю. Швидкість абразивного стирання впала. Глибина протектора стабільна навіть після 40 тис. км пробігу.
Шини Forward Safari 530: відгуки та опис
По-друге, інженери посилили і каркас. Два металевих корду об'єднали з нейлоном. Застосування полімерних ниток дозволило поліпшити ефективність перерозподілу і гасіння надлишкової енергії, що утворюється при ударі по колесу під час руху.
Шини Forward Safari 530: відгуки та опис
По-третє, за допомогою симетричного ненаправленного дизайну вдалося поліпшити ефективність перерозподілу зовнішнього навантаження. Центральна частина й боковини стираються рівномірно.

Думки

У відгуках про Forward Safari 530 автомобілісти відзначають доступність цих покришок і їх надійність. Представлені грязьові шини коштують набагато дешевше аналогів від великих брендів. При цьому вони досить надійні і можуть прослужити власникові не один рік.