Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Масло "Лукойл Генезис Арматек 5W40": відгуки, характеристики. Lukoil Genesis Armortech 5W40

30.01.19, Різне
196
Серед вітчизняних виробників автохімії особливе місце займає бренд "Лукойл". Підприємство має повний виробничий цикл, що включає видобуток нафти та її переробку. Такий підхід дозволяє істотно знизити вартість продукції компанії. Наприклад, у відгуках про маслі "Лукойл Генезис Арматек 5W40" водії відзначають передусім привабливу ціну складу. Цей вид мастильних матеріалів коштує дуже дешево.
Масло "Лукойл Генезис Арматек 5W40": відгуки, характеристики. Lukoil Genesis Armortech 5W40

Природа масла

Як відомо, всі масла для двигунів за природою походження прийнято ділити на три види: мінеральні, напівсинтетичні і синтетичні. Масло "Лукойл Genesis Armortech 5W 40" відноситься до останньої категорії. В якості основи в цьому випадку використовують продукти гідрокрекінгу вуглеводнів. Для модифікації властивостей і поліпшення характеристик складу в суміш додали різноманітні синтетичні присадки. Багато в чому саме вони і визначають характеристики масла.


Для будь двигунів

Масло "Лукойл Генезис Арматек 5W40": відгуки, характеристики. Lukoil Genesis Armortech 5W40
Представлений склад відрізняється своєю неймовірною універсальністю. Відгуки про маслі "Лукойл Генезис Арматек 5W40" залишають власники машин з дизельними і бензиновими силовими установками. Склад підходить також для чотиритактних двигунів, оснащених турбонаддувом. Масло схвалено API, BMW, VW. Представлений склад підходить для гарантійного і післягарантійного обслуговування багатьох японських і німецьких автомобілів. Масло застосовується для всіх двигунів, що вимагають клас в'язкості SAE 5W 40 і стандарти мастильних матеріалів ACEA A3/B3 A3/B4.

В'язкість масла

Однією з головних характеристик мастильного матеріалу є його в'язкість. Цей стандарт запропонований асоціацією автомобільних інженерів Америки (SAE). По ньому всі масла діляться на 17 класів. Представлений вид мастильного матеріалу відноситься до всесезонним. Синтетичне моторне масло можна використовувати влітку і взимку. Діапазон температурної застосовності максимально широкий.


Масло "Лукойл Генезис Арматек 5W40": відгуки, характеристики. Lukoil Genesis Armortech 5W40
Індекс 5W означає, що це масло прокачується по системі при температурі -35 градусів за шкалою Цельсія. При цьому безпечний поворот колінчастого вала здійснюється тільки після того, як олія нагріється до температури до -25 градусів. Потрібна в'язкість зберігається до +35 градусів за шкалою Цельсія.

Які присадки використовуються

Для поліпшення експлуатаційних характеристик моторного масла виробники додають до складу спеціальні модифікуючі добавки. Саме ці сполуки наділяють автомобільне масло такими унікальними властивостями.

В'язкісні

Ці речовини необхідні для регулювання в'язкості моторного масла. В даному випадку до складу додають різноманітні полімерні макромолекули. При зниженні температури ці сполуки згортаються в спіраль, що призводить до зменшення в'язкості масла. Під час нагрівання відбувається зворотний ефект.
Масло "Лукойл Генезис Арматек 5W40": відгуки, характеристики. Lukoil Genesis Armortech 5W40

Антикорозійні

У відгуках про маслі "Лукойл Генезис Арматек 5W40" водії відзначають, що представлений вид мастильного матеріалу підходить навіть для старих двигунів. Цей склад інгібує процес корозії деталей, виготовлених зі сплавів кольорових металів (втулка головки шатуна, вкладиш підшипника колінчастого вала). Для цього в суміші використовують дитиофосфаты і алкілфенол, містять пов'язану сірку. З'єднання створюють на поверхні металів сульфідну плівку, яка не руйнується навіть в процесі тертя деталей один про одного.

Антиокислювальні

Як антиокислювальних присадок використовують різноманітні аміни і похідні фенолу. Механізм дії простий. Ці речовини переводять вільні радикали кисню повітря у більш стабільні сполуки, запобігають розкладання різних видів перекисів. У підсумку хімічний склад масла "Лукойл Genesis Armortech 5W 40" залишається постійним протягом всього терміну експлуатації мастильного матеріалу. З допомогою антиокислювальних присадок вдається виключити прогоряння олії.

Дисперсійні

Ці присадки необхідні для дроблення що потрапили в масло твердих частинок. Загальна кількість диспергуючих присадок в синтетичних мастильних матеріалах понад 50%. Вони являють собою полярні сполуки з довгим вуглеводневим радикалом. Молекули полярними групами закріплюються на поверхні твердої частинки, а вуглеводневий радикал утримує її в суспензії, запобігаючи появі осаду або коагуляцію з іншими сполуками.

Детергенти

У відгуках про маслі "Лукойл Генезис Арматек 5W40" автомобілісти відзначають, що за допомогою цього складу вдається знизити вібрацію двигуна, підвищити його потужність. Домогтися такого ефекту хімікам компанії вдалося завдяки активному застосуванню різноманітних детергентів. Справа в тому, що в бензині і дизельному паливі міститься велика кількість сполук сірки. При згорянні вони утворюють золу, яка може осідати на стінках деталей. Детергенти розбивають нагар і виключають ризик його повторної коагуляції. В цьому випадку використовують різноманітні сполуки магнію, барію і деяких інших металів.

Протизношувальні

Рухомі деталі двигуна труться один об одного поверхнями, що призводить до передчасної деформації металу. Усунути цей небажаний ефект вдається завдяки застосуванню різних протизносних присадок. Вони створюють на поверхні металу відновлювану плівку, яка перешкоджає передчасному зношенню. В цьому випадку в складі використовують різні сполуки галогенів.

Протипінні

При додаванні в масло детергентів та інших поверхнево-активних речовин збільшується ризик піноутворення. Цьому процесу сприяють також висока температура і велика швидкість циркуляції масла в двигуні. У підсумку виникає специфічна піна. Це призводить до різкого зниження розподілу масла з поверхні рухомих деталей силової установки. Підвищується ризик зносу. Протипінні присадки підвищують поверхневий натяг складу, виключають виникнення бульбашок повітря. У цьому випадку в суміші застосовуються різноманітні сполуки кремнію.

Модифікатори тертя

В синтетиці 5W40 часто використовують і різноманітні модифікатори тертя. В такому разі застосовують різні органічні сполуки молібдену. Вони створюють на металевій поверхні захисну плівку, яка виключає прямий контакт деталей один з одним. Це позитивно позначається на ресурсі двигуна, знижується витрата палива. Автомобіль працює більш економічно, підвищується її ККД. В результаті вдається зменшити витрати на пальне.

Масло "Лукойл Генезис Арматек 5W40": відгуки, характеристики. Lukoil Genesis Armortech 5W40

Коли міняти

Багато автомобілістів прагнуть міняти масло в двигуні як можна частіше. Наприклад, заміну мастильного матеріалу вони проводять кожні 8 тис. км пробігу. Застосування великої кількості спеціальних присадок в цьому смазочном матеріалі дозволяє збільшити інтервал заміни. В автомобілях, що піддаються жорсткій експлуатації з постійними стартами і зупинками, заміну масла необхідно проводити кожні 11 тис. км. При більш м'яких режимах їзди заміну роблять через 14 тис. км.
Масло "Лукойл Генезис Арматек 5W40": відгуки, характеристики. Lukoil Genesis Armortech 5W40
Дуже важливо періодично контролювати рівень масла і його якість в двигуні. Склад не повинен містити сторонніх твердих суспензій, змінювати свій колір. В іншому випадку заміну слід провести негайно.

Пара слів про вартість

Масло "Лукойл Генезис Арматек 5W40": відгуки, характеристики. Lukoil Genesis Armortech 5W40
Масла цього бренду відрізняються привабливою ціною. "Лукойл" випускає дешеві і якісні мастильні матеріали. Подібне твердження характерне як для представленого складу, так і для інших видів продукції цієї компанії. Наприклад, вартість Lukoil Genesis Armortech 5W 40 (1л) починається від 486 рублів.

Як вибрати

Демократичність бренду породила іншу проблему. Справа в тому, що масла цього типу дуже часто банально підробляють. Ціни на "Лукойл" демократичні, що і створило такий високий попит на продукцію цієї компанії. Ось тільки досить часто замість якісного моторного масла продають звичайну відпрацювання або склади, що мають і зовсім не зрозумілу природу походження.
Зазначене масло продається тільки в пластиковій каністрі. При цьому під час покупки необхідно звернути увагу на якість з'єднання шва. Спайка повинна бути рівною. Перед покупкою краще зажадати у продавця наявність сертифікатів відповідності. Без них масло краще не купувати.

Думки

Автомобілісти залишають виключно позитивні відгуки про представленому продукті. Це масло дозволяє продовжити ресурс силової установки і відтягує час капітального ремонту двигуна. Після використання цієї олії багато водії помітили і видалення гуркіт мотора. До переваг продукту відносять також його універсальність. Представлений склад застосуємо для різних видів двигунів, його можна використовувати як взимку, так і влітку. Про гарному якості масла говорить і те. що його рекомендують навіть багато виробників автомобілів.