Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Вихлоп на заслінці: переваги і недоліки

30.01.19, Різне
322
Кожен автомобіліст мріє, щоб його транспорт чимось виділявся з загального потоку. Існує безліч різних методів тюнінгу авто, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи музичним обладнанням і обробкою салону. Але самий привертає увагу тюнінг - вихлопна система. Зрозуміло, що не кожен автомобіль, навіть з хорошою вихлопною системою, володіє прекрасним звуком, але обговорити це, безумовно, варто.

Види тюнінгу

Але спочатку трохи не про це. Давайте поміркуємо, які види тюнінга можна вважати привертають увагу. По-перше, існує величезна кількість тюнінгу екстер'єру, наприклад брутальні обважування, вінілові обклеювання або шикарні колісні диски. Але все це ніщо, якщо неправильно підібраний колір. У наш час змінити забарвлення автомобіля можна навіть, не перефарбовуючи його. З допомогою обклеювання плівкою ви можете надати своєму "улюбленцю" неповторний зовнішній вигляд, використавши дуже незвичайний колір.


Знову-таки, для автомобілів різних класів підходять свої кольори. Наприклад, на потужні позашляховики або спорткари часто наклеюють матову плівку, так як вона підкреслює агресивний зовнішній вигляд автомобіля, а на звичайні машини невеликої потужності наклеюють плівки яскравих кольорів, щоб залучати якомога більше поглядів перехожих.
Вихлоп на заслінці: переваги і недоліки

Головний "магніт"

Так, колір і колеса роблять практично весь зовнішній вигляд автомобіля, але невід'ємною частиною є звук вихлопної системи. Погодьтеся, що з імовірністю в 90 % ви зверніть увагу на машину з гарним звуком двигуна. Так от, мало того, що сучасні вихлопні системи на потужних автомобілях дають прекрасне звучання, так ще і володіють керованої заслінкою вихлопу. Що це таке? Все дуже просто, ця система дозволяє вам регулювати рівень звуку вихлопу, тобто, коли вам необхідно зменшити гучність, ви натискаєте на кнопку, і звук змінюється.


Вихлоп на заслінці: переваги і недоліки
Багато автолюбителів вже переходять на вихлоп на заслінці. Це дуже практично, особливо якщо ви володієте автомобілем з потужним двигуном. Коли ви не хочете їздити агресивно, змушувати автомобіль видавати красиве звучання, ви перекриваєте електричну заслінку вихлопу і їдете, як звичайна людина.

Приклади використання

Багато блогери в своїх проектах також використовують вихлоп на заслінці, тому що це просто неймовірно. Наприклад "Академег" у своєму проекті з автомобілем УАЗ, який він встановив восьмициліндровий японський двигун, використовував цей самий вихлоп. Величезний об'єм двигуна видавав приголомшливий об'ємний, глибокий звук, але на спортивної вихлопної системою він був дуже гучним для повсякденних поїздок, тож довелося встановлювати вихлоп на заслінці, для того щоб у нічний або ранковий час доби звук двигуна нікого не турбував. Але коли потрібно справити враження на кого-небудь, потрібно просто натиснути на одну кнопку, щоб показати всю міць свого автомобіля. Сучасні автовиробники також використовують цей тренд. Все частіше в спорткарах нашого часу використовують вихлоп на заслінці, але дуже цікавим способом. У зв'язку з тим, що автовиробники мають великі можливості для виробництва, вони пішли далі. Заслінка вихлопу в цих машинах управляється не з конкретною кнопки, яка відповідає за регулювання рівня гучності вихлопу, а з режимів роботи самого автомобіля. Наприклад, в режимі "Спорт" заслінка відкривається, а разом з цим буде зажиматься підвіска, збільшуватися чутливість педалі акселератора, рульового управління. А в режимі "Комфорт" машина буде ставати більш вальяжною та плавним.
Вихлоп на заслінці: переваги і недоліки

Підведемо підсумки

Вихлоп на заслінці - це одне з кращих вкладень в тюнінг автомобіля. Не пошкодуйте коштів на те, щоб встановити хорошу вихлопну систему, а також керовану заслінку, якщо ви плануєте використовувати машину повсякденно.