Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Присадки для двигуна "Супротек": відгуки, види, правила використання

30.01.19, Різне
306
Присадки для двигуна "Супротек" використовуються в якості складів, що підвищують експлуатаційні характеристики силової установки. Представлені варіанти автохімії не взаємодіють з моторним маслом та не змінюють його структуру. У них зовсім інший принцип роботи.

Які варіанти існують

Присадки для двигуна "Супротек": відгуки, види, правила використання
Бренд пропонує присадки, призначені для дизельних і бензинових силових установок. При цьому відмінності існують і у пробігу мотора.

Для нових двигунів

Для бензинових ДВЗ, пробіг яких не перевищує 50 тис. км, краще всього використовувати "Супротек Актив Бензин". За допомогою цієї присадки вийде уникнути раптової поломки, знизити тертя деталей один про одного, відтягнути термін капітального ремонту двигуна.


Компоненти присадки володіють високими когезионными властивостями. Вони створюють на металевій поверхні деталей спеціальну захисну плівку, яка знижує тертя. При цьому збільшується кількість масла на поверхні. Застосування подібної присадки дозволяє вирівняти компресію, що позитивно позначається на зниженні витрати палива. Споживання пального падає на 8%. Найбільш високий знос двигуна виникає при запуску мотора. Масло ще не встигло розподілитися по всій системі, отже, багато деталей просто не отримують потрібної захисту від тертя. Ця присадка для двигуна "Супротек" утримує масляний шар, що знижує знос рухомих агрегатів силової установки. Особливо це актуально при знижених температурах.

Для двигунів з пробігом

Для бензинових ДВЗ, пробіг яких перевищує 50 тис. км, краще всього використовувати присадку "Супротек Актив Плюс Бензин". За допомогою цього варіанту автохімії вдається поліпшити з'їм масла з циліндрів, що призводить до зниження чаду, диму і витрати мастильного матеріалу. У відгуках про присадке "Супротек" цього типу автомобілісти стверджують, що вдається навіть відновити потужність мотора і продовжити його ресурс. Склад покращує властивості гідрокомпенсаторів, що дозволяє знизити навантаження на найбільш зношуються частини двигуна.


При цьому суміш нівелює масляне голодування, що виникає при підвищенні кількості обертів і збільшення швидкості.

Для нових дизелів

Розроблені і присадки для двигуна "Супротек", призначені для дизельних силових установок. Принцип дії цих сумішей схожий з описаними вище, але є і деякі відмінності.
Присадки для двигуна "Супротек": відгуки, види, правила використання
Справа в тому, що дизельне паливо від бензину відрізняється насамперед за кількістю сполук сірки. У першому випадку їх значно більше. Ці речовини при згорянні утворюють специфічну золу. У складі присадки для двигуна "Супротек" в цьому випадку знаходяться спеціальні молекули, які виключають ризики злипання частинок сажі. У результаті вдається підтримувати технічні характеристики двигуна.

Для старих дизелів

Бренд пропонує варіанти автохімії, призначені і для дизельних моторів з пробігом понад 50 тис. км. Крім своїх захисних властивостей, ці присадки для двигуна "Супротек" відрізняються і миючими характеристиками. Компоненти, що входять до складу добавки, здатні зруйнувати агломерації сажі і нагару. Це підвищує потужність силової установки, усуває шум і підвищену вібрацію. Експерти у відгуках про присадки "Супротек" цього типу відзначають і те, що склади допомагають знизити шкідливі викиди в навколишнє середовище. Паливо згоряє повністю.

Як використовувати

Тепер необхідно розібратися з тим, як використовувати представлену суміш. Найбільш простий варіант виглядає наступним чином. Спочатку необхідно запустити мотор і вивести його на робочі температури. Це потрібно зробити для зниження в'язкості мастильного матеріалу. Особливо представлений рада актуальне в тому випадку, якщо присадка до масла "Супротек" заливається взимку. Подібний рада покращить ефективність перемішування складу. Потім необхідно заглушити двигун і залити саму присадку через маслозаливний отвір. Перед цим балончик зі складом необхідно ретельно перемішати. Останній етап — обкатка двигуна. Для найкращого розподілу присадки для двигуна "Супротек" необхідно проїхати близько 30 хвилин у звичному режимі керування автомобілем. Різкого збільшення кількості обертів краще уникати.

Підвищення надійності

Присадки для двигуна "Супротек": відгуки, види, правила використання
Експерти радять трохи змінити представлений алгоритм і скористатися іншими правилами додавання присадок "Супротек". Для двигуна це буде тільки плюсом. Спочатку потрібно скористатись рекомендаціями, поданими вище, але після 1 тис. км пробігу необхідно замінити масло і поміняти фільтр. Потім заливають новий мастильний матеріал, в який заздалегідь додали присадку, і їздять до наступної заміни масла. Цикл повторюють двічі, після чого приступають до звичного режиму експлуатації.

Трохи про вартість і економічності

Присадки для двигуна "Супротек": відгуки, види, правила використання
Ціни на присадки "Супротек" на офіційному сайті компанії починаються від 1440 рублів. Вартість залежить від типу двигуна і його пробігу. Буде таке придбання вигідним? Так. Зниження витрати палива на % дозволяє заощадити до 15 тис. рублів кожні 40 тис. км пробігу.