Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Присадка "Супротек" для двигуна: відгуки експертів

31.01.19, Різне
150
Від якості моторного масла безпосередньо залежить термін служби силової установки. Мастильний матеріал запобігає надмірне тертя деталей один про одного, позбавляє від проблем, які можуть виникнути при використанні неякісного палива. Покращити властивості масел допомагають різноманітні хімічні присадки. Наприклад, склади бренду "Супротек" для двигуна застосовуються для продовження ресурсу силової установки. З їх допомогою вдається поліпшити технічні характеристики мотора.

Товарна лінійка

Присадка "Супротек" для двигуна: відгуки експертів
Присадок для двигуна "Супротек" дуже і дуже багато. Кінцевий вибір залежить від типу двигуна (бензиновий або дизельний) та пробігу. Представлені склади — незамінний елемент захисту будь-якої силової установки. При цьому перевага добавок в двигун "Супротек" полягає в тому, що зазначені варіанти не автохімії взаємодіють з моторним маслом. Вони не змінюють структуру і формулу мастильного матеріалу. Вплив виявляється тільки на металеві деталі силової установки.


Для нових бензинових двигунів

Присадка "Супротек" для двигуна: відгуки експертів
Для бензинових моторів, пробіг яких не перевищує 50 тис. км, експерти рекомендують використовувати присадку для двигуна "Супротек Актив Бензин". Ефект колосальний. Добавка створює на металевій поверхні деталей силової установки специфічний захисний шар, за допомогою якого вдається відновити геометрію елементів. Склад утримує моторне масло в місцях підвищеного тертя, що дозволяє кратно знизити знос деталі. Застосування такої присадки для двигуна "Супротек" дозволяє знизити витрату палива на 8%. Як було сказано вище, склад утримує масло на поверхні деталей. Це призводить до ущільнення зазорів в циліндропоршневої групи. У результаті вдається вирівняти компресію і забезпечити більш повне згоряння палива.


Пом'якшується перекладка поршнів. У результаті знижується вібрація і шум мотора. Транспортний засіб їде тихіше, гул в салоні виключається.

Для бензинових двигунів з пробігом

Для бензинових силових установок, чий пробіг перевищує 50 тис. км, краще всього використовувати присадку для двигуна "Супротек Актив Плюс Бензин". Цей вид автохімії має дещо іншими властивостями. По-перше, присадка знижує угар масла. Справа в тому, що склад збільшує щільність кільця. Це покращує з'їм оливи зі стінок і перешкоджає його проникненню в камеру згоряння. По-друге, представлена добавка для двигуна містить збільшену кількість сполук, що перешкоджають коагуляції нагару. У відгуках про присадке в двигун "Супротек Актив Плюс Бензин" експерти відзначають зниження шумів і підвищення ККД мотора. Відбувається більш повне згоряння палива, що зменшує кількість шкідливих викидів у навколишнє середовище. По-третє, з допомогою цього складу вдається відновити роботу гідрокомпенсаторів. Це призводить до нормалізації оптимального тиску масла в моторі. По-четверте, представлена присадка утримує шар масла на поверхні деталей. В результаті вдається поліпшити захист двигуна при "холодному пуску", виключається локальний дефіцит масла, який виникає під час різкого збільшення оборотів.

Для нових дизельних двигунів

Присадка "Супротек" для двигуна: відгуки експертів
Окремо розроблені присадки в масло двигуна "Супротек", призначені для дизельних силових установок. Наприклад, для нових моторів експерти рекомендують використовувати "Супротек Актив Дизель". Принцип дії у цього варіанту автохімії полягає у формуванні специфічного захисного шару на зовнішній поверхні деталей. З його допомогою вдається утримати велику кількість олії в місцях тертя, що і покращує термін служби силової установки. У підсумку багаторазово підвищується ресурс. Присадку "Супротек Актив Дизель" рекомендують використовувати саме на нових моторах. Дизельне паливо багате сполуками сірки. При згорянні вони утворюють золу, яка осідає на поверхні деталей. У результаті чого падає ККД силової установки, частина палива не прогорає, підвищується витрата і шкідливі викиди в навколишнє середовище. Спеціальні компоненти у складі присадки перешкоджають з'єднанню частинок сажі. Якими миючими властивостями ця присадка не має. Вона може захистити двигун від зниження потужності, але агломерації нагару не зруйнує.

Для дизельних двигунів з пробігом

Для дизельних силових установок, пробіг яких перевищує 50 тис. км, краще використовувати присадку для двигуна "Супротек Актив Плюс Дизель". Від зазначеного вище варіанту цей вид автохімії відрізняється великою кількістю миючих компонентів у складі. Експерти рекомендують застосовувати представлену суміш навіть для дуже старих двигунів. Нагар на поверхні деталей у таких силових установок, як правило, дуже високий.
Представлена присадка підходить і для зниження димності. Склад відновлює компресію, що виключає прогоряння олії. Зменшуються і викиди в зовнішнє середовище.

Що використовувати після

У відгуках про присадки в двигун "Супротек" експерти і автомобілісти рекомендують також використовувати суміш "Супротек Актив Регуляр". Цей склад відмінно підходить для підтримки властивостей силової установки, на які вдалося вийти після застосування основної суміші. Принцип дії такий же, як і в зазначених вище випадках. Справа в тому, що молекули суміші мають високу когезией. Вони створюють на металевих деталях двигуна спеціальний захисний шар, здатний утримувати певну кількість масла. Завдяки цим характеристикам вдається підтримати отримані властивості на необхідному рівні. Двигун працює тихіше, додаткова вібрація виключається. Представлений склад підходить для дизельних і бензинових силових установок. В цьому випадку ніякої особливої різниці немає. Ця присадка не має миючими властивостями, тому в старих агрегатах її використовувати окремо не рекомендується. Ніяких виражених переваг у такому випадку не буде.

Як застосовувати

Тепер необхідно розібратися з тим, як заливати присадки в двигун. Деякі експерти рекомендують попередньо змішувати склади з маслом і заливати отриману суміш при заміні мастильного матеріалу. В цьому випадку все дещо інакше. Перед застосуванням необхідно прогріти двигун до робочих температур. Це дозволить вирівняти в'язкість масла, що позитивно позначиться на процесі змішування складів. Після цього потрібно ретельно збовтати флакон. Осад, що утворюється на дні присадки, повинен повністю розподілитися по всьому об'єму рідини.

У подальшому автомобіль необхідно заглушити і залити суміш у маслозаливний отвір. При об'ємі масляної системи в 5 і менше літрів цілком вистачить і одного флакона. В іншому випадку слід використовувати два.
Присадка "Супротек" для двигуна: відгуки експертів
Відразу після цього необхідно завести двигун і проїхати в штатному режимі експлуатації 30 хвилин. Сильного підвищення обертів краще всього уникати. Справа в тому, що з-за цього може знизитися ефективність розподілу присадки по маслу.

Рекомендації експертів і водіїв

У відгуках про "Супротек" для двигуна експерти і автомобілісти одностайні у своїх радах. Справа в тому, що вони рекомендують не просто залити складу в силову установку, а провести повний цикл обробки. Тут вся процедура складається з декількох етапів. Спочатку необхідно додати в двигун обраний склад і проїхати не менше 1 тис. км. Після цього слід провести заміну масла і масляного фільтра.
Присадка "Супротек" для двигуна: відгуки експертів
Другий етап передбачає заливку нового мастильного матеріалу і додавання до нього присадки. Далі потрібно їздити до штатної заміни масла.
Присадка "Супротек" для двигуна: відгуки експертів
Потім необхідно змінити фільтри і мастильний матеріал, додавши до нього вибрану присадку. Після цього двигун можна експлуатувати в звичайному режимі.