Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

"Ніссан Патрол": витрата палива (дизель, бензин)

03.02.19, Різне
102
Багатьох автолюбителів, у тому числі і власників «Ніссан Патрол», витрата палива хвилює не менше технічних характеристик та екстер'єру. Як показує практика, психологічної відміткою вважається показник 10 літрів на 100 кілометрів. Якщо машина «їсть» менше – це добре, а якщо значно більше, то необхідно шукати способи економії або проводити діагностику. Багато в чому цей параметр залежить від призначення транспортного засобу та об'єму «движка».
"Ніссан Патрол": витрата палива (дизель, бензин)

Загальна інформація

Автомобіль «Ніссан Патрол», витрата палива якого розглянемо далі, являє собою сучасний японський позашляховик, перші випуски якого почалися ще в 1951 році. За період існування встигло вийти у світ 10 поколінь зазначеної марки. Щорічно водії звертають увагу на вартість експлуатації, що і не дивно, з урахуванням постійно зростаючих цін на паливо. Залежно від моделі, що розглядається автомобіль споживає від 10 до 18 літрів на 100 кілометрів. В лінійці виробника представлені двигуни на бензині та солярці. Розглянемо докладніше серійні модифікації.

Витрата палива «Ніссан Патрол»

Найпопулярнішими є шість модифікацій зазначеної марки. Топовими вважаються п'ята і шоста генерації. Ці моделі оснащуються посиленою рамою і гідним мотором з відносно помірними «апетитами».

Беручи до уваги тактико-технічні показники автомобіля, включаючи об'єм двигуна і тип трансмісії, модифікації можна розділити на дизельні версії (обсягом від 28 до 56 літра) і бензинові варіації (28-56 л). Між автоматичним і механічною коробкою передач зі споживання пального також є невелика відмінність (близько 3-5 %).
"Ніссан Патрол": витрата палива (дизель, бензин)

Версії RD2828 і ZD3030

Презентація цієї модифікації відбулася на виставці в німецькому Франкфурті (1997 рік). Машина пропонувалася як з бензиновим, так і з дизельним мотором. Показник потужності 28-літровою версією склав 130 кінських сил. В результаті позашляховик здатний був розігнатися до 155 км/год за лічені секунди. Споживання бензину «Ніссан Патрол» в цьому виконанні склало близько 12 літрів в змішаному режимі. Дизельна версія ZD-30 відразу стала популярною по всьому світу. Витрата палива «Ніссан Патрол» з дизелем 30 в комбінованому режимі склав близько 115 л/100 км На трасі цей показник знижувався до 88 літрів. Зазначена модифікація вийшла в маси у 1999 році на Женевському автошоу. Потужність агрегату в 160 «коней» дозволяла розвивати швидкість 170 км/ч.

Моделі TD4242 і D42DTTI

Базовим мотором більшості моделей «Ніссан Патрол», витрата палива яких досить економічний, є саме двигун TD42.2. Цей агрегат, як і багато аналоги, оснащується циліндрами в кількості шести штук. Подібний мотор володіє потужністю 145 «коней», досягає швидкісного порогу в 155 км/ч за 15 секунд. Силовий блок агрегує з пятирежимной коробкою в автоматичному або механічному виконанні. Незважаючи на характеристики, витрата палива дизеля «Ніссан Патрол» вважається досить великим. У комбінованому режимі їзди він дорівнює 15 літрів на «сотню». Версія TDDI практично ідентична зазначеної вище модифікації. Відрізняється цей примірник наявністю турбінного наддуву, який дав можливість збільшити потужність до 160 л. с. Швидкісний розгін до 155 км/ч – 14 секунд. На трасі витрата палива знижується до 13 л/100 км.
"Ніссан Патрол": витрата палива (дизель, бензин)

Модифікації TB4545 і 5.6 AT

Варіант силового агрегату японського позашляховика на 45 літра видає показник потужності близько 200 кінських сил. При цьому автомобіль оснащений шістьма циліндрами. Цей параметр разом з іншими технічними характеристиками, дозволяє машині розганятися до 200 «коней». Споживання пального у даної серії становить 12 літрів на трасі, і близько 20 літрів в міському режимі. Швидкісний максимум транспортний засіб може набрати за 128 секунд.
Шосте покоління позашляховика з Країни висхідного сонця презентували у 2010 році. Цей автомобіль разюче відрізнявся від попередників по багатьом показникам. У ці особливості входить потужний силовий агрегат, обсяг якого в літрах склав 56. Витрата палива «Ніссан Патрол» в даному виконанні сягає 22 літрів в комбінованому режимі. На хорошій швидкісній трасі зазначений параметр зменшується практично в два рази. Потужність встановленого під капотом агрегату подолала позначку в 400 кінських сил, а максимальна швидкість збільшилася до 200 км/ч.
"Ніссан Патрол": витрата палива (дизель, бензин)

Відгуки користувачів

Як стверджують власники, розглянутий автомобіль володіє прекрасною прохідністю, ергономікою, комфортним салоном і відмінним оснащенням. Що стосується двигуна, він практично не викликає нарікань. Єдина претензія до деяких модифікацій – пристойний витрата пального. Однак, чим більше потужність і швидкість, тим вище «апетити». Багато хто намагається знизити параметр за допомогою чіп-тюнінгу або інших способів, які не завжди є ефективними. Деякі споживачі впевнені, що виробники даної марки досягли оптимального співвідношення у «Ніссан Патрола» (30), витрата палива якого досить помірний, а інші характеристики на цілком гідному рівні. Якщо провести порівняльні паралелі між зазначеними модифікаціями, можна погодитися, що так воно і є. Однак тим, кого цікавить потужність і лютий рев двигуна по бездоріжжю, – про економію пального краще забути.
"Ніссан Патрол": витрата палива (дизель, бензин)

На завершення

Останні покоління «Ніссан Патрол» популярні по всьому світу, регулярно завойовують призові місця на різних конкурсах і виставках. Незважаючи на пристойний витрата пального деяких модифікацій, позашляховик приваблює покупців своєю надійністю, високою прохідністю і довговічністю, забезпеченої високою якістю зборки, кожного вузла.