Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Масла Q8: товарна лінійка та відгуки водіїв

03.02.19, Різне
194
Термін служби двигуна і якість його роботи безпосередньо залежать від типу використаного моторного масла. Ці склади знижують тертя рухомих деталей силової установки один про одного, що і запобігає передчасній поломці агрегату. Деякі варіації змащення дозволяє знизити витрату палива, підвищити ККД, усунути стукіт мотора. Попит на олію Q8 з боку споживачів зростає постійно. Представлені склади встигли довести свою ефективність і надійність.

Трохи про бренд

Торгова марка масел Q8 належить державній нафтогазовій компанії Кувейту. Замкнутий Цикл виробництва. Тобто і видобуток сировини, його переробка здійснюються різними підрозділами одного і того ж підприємства. Такий підхід дозволив значно підвищити якість мастильних матеріалів. Компанія отримала міжнародні сертифікати відповідності QS, ISO 9001 та ISO 9002. При цьому фірма відкрила в Європі власну дослідницьку лабораторію. Виробничий процес постійно модернізується.
Масла Q8: товарна лінійка та відгуки водіїв

Допуски

Склади цього бренду отримали допуски від великих міжнародних виробників автомобілів. Масла Q8 рекомендовані для гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів Ford, BMW, MAN, Chrysler, Porsche, Renault і багатьох інших. Цей список сам по собі підтверджує високу надійність поданих складів.

Лінійка

Бренд випускає автомобільні масла різної "природи". Мінеральні суміші виробляються з продуктів перегонки нафти з їх подальшою гідроочищення від різних домішок. Ці сполуки відрізняються високою в'язкістю, тому в регіонах з суворими зимами можуть використовуватися тільки в якості літніх. Масло Q815W40 відмінно підходить для газових або бензинових двигунів, встановлених на легкових автомобілях, так і на мікроавтобусах. Висока щільність складу дозволяє запобігти розрив масляної плівки між деталями з великим зазором. Подібний дефект частіше всього виникає в старих силових установках. Окремо для дизелів бренд розробив склад Q8 Formula Diesel Plus 15W40.
Масла Q8: товарна лінійка та відгуки водіїв
Синтетичні моторні масла виготовляють з продуктів гідрокрекінгу вуглеводнів. При цьому в сумішах виробник використовує розширений пакет присадок, що дозволяє збільшити експлуатаційні характеристики мастильного матеріалу. Наприклад, підвищується підсумковий температурний діапазон застосовності. Напівсинтетичних масел бренд не випускає. Фірма зосередила свою увагу на виготовленні мінеральних і синтетичних сполук.

Для суворих зим

Характеристики масла Q8 0W30 дозволяють використовувати цей склад в регіонах з дуже холодними зимами. Суміш зберігає свою плинність навіть при -51 градусі за шкалою Цельсія. При цьому безпечний запуск двигуна можна здійснити при -40 градусів. Домогтися таких вражаючих результатів виробникові вдалося завдяки комплексу в'язкісних присадок. В цьому випадку використовують полімерні макромолекули. При зниженні температури молекули згортаються в спіраль і зменшуються в розмірах, що дозволяє зберегти щільність масла на потрібному рівні. При підвищенні теператури відбувається зворотний процес.

Хіміки концерну збільшили в складі і частку депресорних присадок. У цьому випадку в суміші застосовують різноманітні полімерні ефіри. Представлені склади знижують розміри кристалів парафінів, що випадають в осад при різкому зниженні температури. Зазначене масло ідеально підходить для бензинових двигунів Volvo з чотирма або п'ятьма циліндрами. Його можна використовувати також і для дизельних силових установок.
Масла Q8: товарна лінійка та відгуки водіїв

Універсальні склади

Моторні масла Q8 5W30 відрізняються своєю універсальністю. Вони забезпечують надійний захист двигуна і взимку, і влітку. Причому зазначені суміші підходять як для дизельних, так і бензинових силових установок. У відгуках про оліях Q8 5W30 водії відзначають, що після застосування цього складу вдалося позбутися від гуркоту мотора і підвищити його потужність. При виробництві суміші виробник збільшив частку миючих присадок. Справа в тому, що низькоякісне автомобільне паливо відрізняється великою кількістю сполук сірки. При їх згоранні виникає зола, яка відкладається на поверхні деталей силової установки. Детергенти дозволяють знизити ризик коагуляції сажі. Вони руйнують і сформувалися агломерації нагару, переводячи їх у суспензію.

Економія палива

Всі синтетичні моторні масла цього бренду дозволяють знизити витрату палива. Справа в тому, що в цьому випадку застосовуються різні модифікатори тертя. Для зниження тертя і збільшення ККД силової установки використовують сполуки молібдену. Ці речовини утворюють на зовнішній поверхні деталей силової установки міцну відновлювану плівку.
Масла Q8: товарна лінійка та відгуки водіїв

Проблеми експлуатації машини в міських умовах

У відгуках про моторних маслах Q8 водії стверджують, що ці склади забезпечують відмінний захист навіть в складних умовах експлуатації. Постійні старти і зупинки машини призводять до нерівномірного розподілу масла в системі. Мастильний матеріал збивається в піну, що провокує зниження рівня захисту двигуна. Для зменшення поверхневої активності олії в нього додають різні сполуки кремнію. Вони руйнують бульбашки повітря, які виникають при обертанні циліндра. У результаті ризик утворення піни падає.
Масла Q8: товарна лінійка та відгуки водіїв

Думка водіїв

Багато автомобілістів країн СНД рекомендують саме цього виробника моторних масел. Висока надійність складів та їх стабільне якість позитивно впливають на попит з боку кінцевого споживача. Плюсом стала і конкурентна ціна мастильних матеріалів цього бренду.