Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Масла Castle: види, відгуки і характеристики

03.02.19, Різне
223
Масло Castle розроблено спеціально для автомобілів Toyota. Оригінальний склад дозволяє поліпшити експлуатаційні характеристики силової установки. Він забезпечує надійний захист деталей від тертя і знижує ризики передчасної поломки.

Типи мастильних матеріалів

Масла Castle: види, відгуки і характеристики
Бренд Castle сконцентрував свою увагу на виробництві винятково синтетичних моторних масел. В якості основи в цьому випадку використовуються продукти гідрокрекінгу вуглеводнів. Технічні характеристики продукту вдається підвищити завдяки широкому комплексу присадок, що входять до складу мастильного матеріалу. Масло Castle можна використовувати для бензинових і дизельних двигунів.

В'язкість масла

Головною характеристикою моторного масла є його в'язкість. Бренд виготовляє всесезонні типи мастильного матеріалу. У продуктовій лінійці представлені наступні варіації складів: 0W20 5W20 5W30 і 10W30. Для регіонів, що відрізняються холодними зимами, краще використовувати масло Castle 0W20. Воно забезпечить надійний запуск силової установки навіть при температурі -30 градусів за шкалою Цельсія. При цьому прокачати змазку по системі можна і при мінус 40 градусах. Інші моторні масла Castle настільки суворих випробувань не витримають. Їх краще застосовувати в регіонах з більш м'якими зимами.

Масла Castle: види, відгуки і характеристики
Потрібний параметр в'язкості в широкому температурному діапазоні створюється завдяки використанню суміші полімерних макромолекул. В залежності від індексу SAE розрізняються і розміри з'єднань. Наприклад, найбільш довгі макромолекули використовуються в складі масла 0W20. Механізм їх дії у всіх випадках однаковий. При зниженні температури полімерні молекули згортаються в спіраль, при розширенні, навпаки, розкручуються. Тим самим вдається відрегулювати густота складу.

Для будь двигунів

Масла Castle: види, відгуки і характеристики
Масло Castle (Toyota) підходить для бензинових і дизельних двигунів. В останньому випадку експлуатація стала можливою завдяки тому, що до складу суміші виробники ввели збільшену кількість миючих присадок. Дизельне паливо відрізняється великим зольним числом. В пальному багато сполук сірки, які при прогорання утворюють сажу. Вона осідає на внутрішній поверхні силової установки. У результаті знижується потужність двигуна, збільшується витрата палива. Наявність у складі масла Castle сполук магнію та барію дозволяє запобігти коагуляцію сажі.

Про інтервали заміни

Масла Castle відрізняються стабільністю своїх властивостей протягом тривалого терміну служби. Для цього хіміки в складі мастильного матеріалу підвищили частку фенолів і амінів. Речовини вловлюють вільні радикали кисню повітря, запобігають окислення інших компонентів. Це дозволяє розширити термін служби складів. Заміну слід проводити з урахуванням типу мастильного матеріалу і вид двигуна. Наприклад, олії Castle 5W30 використовувані в бензинових двигунах без турбонаддуву, збережуть свої експлуатаційні характеристики аж до 10 тис. км пробігу. У моделей ДВС, оснащених турбонаддувом, ця цифр менше в два рази.

Думка водіїв

Багато власників машин марки Toyota рекомендують використовувати саме цей вид мастильних матеріалів. Представлене масло розроблявся виключно для цих авто. Воно здатне повністю розкрити потенціал машини.