Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Масла "Фанфаро": відгуки та найпопулярніші види

05.02.19, Різне
190
Якість моторного масла багато в чому визначає термін служби двигуна. Мастильний матеріал дозволяє захистити силову установку від передчасного зносу і заклинювання. Ряд складів здатні навіть знизити витрату палива. Видів сумішей дуже і дуже багато. У відгуках про оліях "Фанфаро" водії відзначають насамперед стабільність якості і надійність мастильного матеріалу.

Пара слів про виробника

Німецький бренд "Фанфаро" — лідер серед виробників автохімії в Німеччині. Ця компанія приділяє більше уваги якості своїх мастильних матеріалів. Всі склади тестуються незалежними експертними лабораторіями, що тільки підтверджує надійність масел "Фанфаро". У відгуках про представлених продуктах багато водії відзначають також те, що експлуатаційні характеристики мастильних матеріалів підтверджені міжнародними сертифікатами відповідності ISO.

Лінійка

У товарній лінійці бренду знаходяться масла, призначені для дизельних і бензинових двигунів. Бренд займається виробництвом тільки синтетичних і напівсинтетичних мастильних матеріалів. Мінеральні сполуки фірма не випускає.

Для вантажного транспорту

Масла "Фанфаро": відгуки та найпопулярніші види
Власники невеликих вантажівок і фургонів найчастіше використовують масло "Фанфаро 10W 40". Відгуки про представленому вигляді мастила виключно позитивні. Цей склад має полусинтетическую природу. В якості основи використовуються продукти нафтопереробки, додатково очищені від всіляких домішок. Для поліпшення властивостей і посилення експлуатаційних характеристик у склад суміші додатково запровадили різноманітні модифікуючі добавки. Наприклад, у маслі багато сполук магнію, кальцію і барію. Ці речовини володіють вираженими миючими властивостями. Вони руйнують агломерації сажі, що виникли при згорянні сполук сірки, якими багате дизельне паливо і бензин поганої якості. У результаті вдається значно знизити стукіт мотора і витрата палива.

У відгуках про моторному маслі "Фанфаро" цього типу водії відзначають, що його можна використовувати в сильний мороз. Безпечний поворот колінчастого валу і запуск двигуна можливий при температурі не нижче -20 градусів за шкалою Цельсія. Прокачати змазку по системі можна і при -30 градусах.

Для сучасних двигунів

Сучасним силовим установкам, що володіє системою зміни кутів фаз газорозподілу, відмінно підходить масло "Фанфаро 5W40". Відгуки про це складі залишають власники бензинових і дизельних агрегатів. Сама суміш повністю синтетична. В якості базового масла у цьому випадку використовуються продукти гідрокрекінгу нафти. Для модифікації властивостей виробник активно застосовує розширений пакет присадок. Переваги цього складу полягають у чудових миючих властивості і високої паливної економічності. Для зниження витрати пального та підвищення ККД двигуна в суміш додали ефіри жирних кислот і з'єднання молібдену. Ці речовини утворюють на деталях силової установки міцну стабільну плівку. Тертя зменшується в рази. У відгуках про маслі "Фанфаро" цього типу водії відзначають, що склад дозволяє знизити витрата пального приблизно на 10 %. При постійному зростанні цін на бензин і дизельне паливо ця цифра виглядає досить привабливо.
Масла "Фанфаро": відгуки та найпопулярніші види
До складу додатково ввели і спеціальні протипінні присадки. Сполуки кремнію запобігають виникнення пухирців повітря, що дозволяє значно знизити ризик нерівномірного розподілу мастила. Власники машин у відгуках про маслі "Фанфаро" представленого класу відзначають, що цей мастильний матеріал ідеально підходить навіть в складних міських умовах експлуатації. Справа в тому, що такий режим їзди супроводжується постійними стартами і зупинками. Це і провокує збивання масла в піну.

Масла "Фанфаро": відгуки та найпопулярніші види

Універсальне масло

У відгуках про маслі "Фанфаро 5W30" водії насамперед вказують на універсальність представленого складу. Цей мастильний матеріал підходить для дизельних і бензинових силових установок. Склад виготовлений на основі мінеральної сировини з активним використанням розширеного пакету присадок. Перевага суміші полягає також у тому, що цей продукт відмінно підходить для старих силових установок, так як у складі підвищили частку інгібіторів корозії. Сполуки хлору, сірки та фосфору створюють на металевій поверхні тонку захисну плівку, яка і дозволяє попередити ризики появи корозійних процесів на деталях двигуна, виготовлених з кольорових металів.

Терміни служби

Всі масла "Фанфаро" у відгуках здобули схвальні оцінки і за розширений термін експлуатації. Інтервал заміни варіюється в діапазоні від 10 до 13 тис. км.
Масла "Фанфаро": відгуки та найпопулярніші види
Справа в тому, що виробник ввів до складу суміші ароматичні аміни і похідні фенолу. Ці речовини вловлюють радикали кисню повітря, що виключає їх реакцію з іншими компонентами олії. В результаті властивості мастильного матеріалу і його хімічний склад залишаються стабільно високими протягом усього терміну експлуатації.