Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Зовнішнє дзеркало заднього виду на Audi

07.02.19, Різне
73
Бажання автомобіліста – безпека на будь-якому маршруті, будь то комфортні дорожні умови мегаполісу або круті стежки бездоріжжя. Кожен елемент в машині придуманий не випадково, все спрямовано на забезпечення цього фактора. Автозеркала теж відносяться до елементів, що сприяє безпеки, характеризуючись простотою конструкції і невеликими габаритами. Монтаж зовнішнього дзеркала заднього виду - обов'язкове умова, дотримуване на підприємствах автопрому.

Критерії доцільності встановлення

Зовнішнє дзеркало заднього виду на Audi
Розробники при продумуванні проекту брали до уваги фактор забезпечення комфорту і безпеки для водія. Завдання зовнішнього дзеркала заднього виду – створити максимально зручну обстановку в машині з якісним оглядом. Пристосування покликане запобігти аварійним і казусні ситуації при парковці і на автотрасах. Нехитра пристрій робить безпечним обгін, об'їзд перешкод. Дзеркала можна розділити на 2 типу: варіанти для салону і для боковини авто. Далі детальніше розглянемо другий вид.

Хитрощі налаштування зовнішнього дзеркала заднього виду

Фахівці дають наступний лікнеп по регулюванню:
 • Потрібно зручно налаштувати водійське сидіння.
 • Трохи відхилити корпус тіла в ліву сторону, регулюючи зовнішнє ліве дзеркало заднього виду з чіткою видимістю заднього крила автомобіля. У звичайному положенні, сидячи за кермом, його не видно.
 • Далі потрібно відхилитися в праву сторону до центру салону: праве зовнішнє дзеркало заднього виду також має відображати крило.
 • Перевірити, чи правильно були виконані дії, можна, попросивши пасажира обійти машину довкола. Він повинен зникати з поля зору на частки секунд. В такому разі можна сміливо стверджувати, що пристрій відрегульовано грамотно, а «мертвих зон» мінімум.

  Всьому рано чи пізно приходить кінець, і одного разу доводиться міняти будь-які деталі.

  Привід для заміни дзеркала

  Зовнішнє дзеркало заднього виду на Audi
  В сервіси часто звертаються автолюбителі з проханням поміняти цю частину транспортного засобу через декілька причин:
 • Потрапила вода всередину зовнішнього дзеркала заднього виду і скло помутніло.
 • Утворилися відколи, тріщини в результаті ДТП.
 • З'явилася незрозуміла жовтизна, що заважає дивитися назад.
 • Для новачка провести самостійну роботу складно, і в перший раз радимо не нехтувати допомогою майстрів. Надалі не забороняється провести процедуру своїми руками.

  Короткий лікнеп по заміні

  Зовнішнє дзеркало заднього виду на Audi
  Автомобілісту слід знати, що зовнішнє дзеркало заднього виду має безперешкодно рухатися в напрямку капоту та бамперу. Деякі використовують пару крапель олії для вільного руху пристосування. Необхідність пов'язана з виробництвом підстави автозеркал з легких сплавів і треба не допустити їх окислення. Навіщо це потрібно взагалі? Проїжджає чи перехожий може зачепити цю частину, і вона відсунеться, залишиться цілим.

  Багато власників задаються питанням про те, як зняти зовнішнє дзеркало заднього виду на моделі Audi A4 B5. Складність полягає в наявності термоконструкции всередині пристрою, діяти доведеться обережно, щоб уникнути нанесення ушкоджень проводці.

  Алгоритм простий

  Зовнішнє дзеркало заднього виду на Audi
  Послідовність дій з варіаціями підійде і для інших марок машин:
 • З водійській дверці виставляємо дзеркало максимальне верхнє положення.
 • Викруткою злегка подковыриваем саме скло зверху.
 • Тепер слід встановити кнопки управління дзеркалами на дверцятах у водія крайнє нижнє положення. Знову подковыриваем і остаточно отримуємо дзеркальний елемент. Корпус залишається на місці.
 • Потім акуратно знімаємо клеми. Тепер черга підігріву скла. Для цього відгинаються «вушка» і знімається елемент. Нове скло вставляється в зворотному порядку.

  Пара порад від фахівців

  При налаштуванні дзеркал не варто доторкатися пальцями до скляного покриття, це спотворить зображення. Зовнішні деталі опуклі і головний момент при регулюванні полягає в тому, що повинен бути добре освітлений огляд ззаду і збоку. Сліпих зон все одно не уникнути, як не крути конструкцію. Довіряти на 100% цих моделей не можна. Коли важливо подивитися в дзеркало? Зробити це потрібно перед стартом або коли виникає можливість перебудуватися. Це вірний помічник на поворотах і при русі заднім ходом, гальмуванні, перед наближенням до небезпечних ділянок. Підключати термоелемент можна без дотримання полярності на проводах. Він здатний функціонувати одночасно з обігрівом заднього скла. Автомобілісти іноді навіть не знають, що на заводі встановили термоелементи в бічні дзеркала. Уважне читання інструкції допоможе не потрапити в казусное положення. Займаючись монтуванням підігріву в систему огляду самостійно, варто уважно вивчити питання, дотримуватися правил безпеки. Покупка готового комплекту трохи дорожче обходиться порівняно з монтажем своїми руками. В якості утеплювачів корпусу можна використовувати лакотканини, текстоліт. При бажанні виконати обігрів дзеркального елемента оптимальне рішення – вдатися до допомоги професіоналів.