Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Шини "Корморан": відгуки та модельний ряд

07.02.19, Різне
104
Безпека дорожнього руху багато в чому залежить від якості встановлених покришок. Виробників автомобільної гуми дуже і дуже багато. Серед водіїв країн СНД найбільшим попитом користуються покришки європейських компаній. У відгуках про шинах "Корморан" водії відзначають неймовірно високу надійність пересування і тривалий термін служби.

Пара слів про бренд

Історія компанії почалася в польському місті Ольшене. Перші покришки підприємства були випущені в 1959 році під торговою маркою Stomil. Бренд "Корморан" виник лише в 1994 році. У 2007 цю фірму викупив французький гігант Michelin. Хто виробляє шини "Корморан" зараз? Нині продукція цієї торгової марки виготовляється на заводі в Сербії.

Технологічність покришок

Шини "Корморан": відгуки та модельний ряд
Переваги цих шин полягають у їх високій технологічності. Після поглинання французьким брендом інженерам компанії відкрилися всі технічні нововведення Michelin. Наприклад, при розробці сербських шин "Корморан" інженери компанії спочатку створюють цифрову модель і оптимізують малюнок протектора під ймовірні умови експлуатації. Після цього конструктори виготовляють фізичний прототип шин і тестую його на спеціальному стенді. Потім шини проходять обкатку на полігоні Michelin. Тільки після цього починається серійне виготовлення. На заводі діє суворий регламент оцінки якості готової продукції. Це дозволяє повністю виключити вірогідність попадання шлюбу до кінцевого споживача.

Для вантажних і легкових авто

Фірма виробляє шини "Корморан" для легкових і вантажних автомобілів. Останні види покришок відрізняються своєю економічністю. Вона проявляється в невеликій вартості гуми, зменшеній витраті палива і довговічності. У відгуках про шинах "Корморан" цього класу водії відзначають, що споживання пального вдається знизити приблизно на 5%. Самі покришки отримали полегшена вага завдяки використанню полімерних компонентів у складі каркасу. В результаті чого на один поворот колеса доводиться витрачати значно менше енергії. Високої зносостійкості вдалося домогтися завдяки комплексному підходу. По-перше, при виготовленні шин виробники оптимізували зовнішнє навантаження по плямі контакту. Це призвело до того, що протектор шин стирається більш рівномірно. По-друге, виробник посилив каркас нейлоном. За допомогою еластичного полімеру вдалося поліпшити розподіл і гасіння надлишкової ударної енергії. Металеві нитки корду не деформуються, ймовірність утворення шишок і гриж мінімальна.
Шини "Корморан": відгуки та модельний ряд
У відгуках шинах "Корморан", призначених для легкових машин, автолюбителі відзначають насамперед стійкість моделей до гидропланированию. Вода з плями контакту видаляється дуже і дуже швидко. Всі покришки бренду наділили надійної дренажною системою.

Вона представлена цілою сукупністю поперечних і поздовжніх водовідвідних канальців. Підвищити якість зчеплення з мокрим асфальтом вдалося і завдяки введенню в склад гумової суміші діоксиду кремнію.
Шини "Корморан": відгуки та модельний ряд

Сезонність

Бренд випускає шини для зими і літа. Осібно стоять всесезонні моделі. Ці покришки підходять для цілорічного використання, але тільки з урахуванням кліматичних особливостей регіону. Справа в тому, що компаунд не розрахований на сильні морози. Наприклад, вже при -5 градусах за шкалою Цельсія у цих покришок помітно знизиться якість зчеплення з дорогою.

Літні шини

У відгуках про шинах "Корморан" на літо водії відзначають стабільність поведінки на прямій. Для цього виробники помітно підвищили жорсткість центральних ребер. Автомобіль швидко реагує на команди рульового управління і надійно тримає дорогу. Маневреність теж не викликає ніяких нарікань. За якістю гальмування ця гума трохи поступається більш іменитим брендам, але в цілому безпеку їзди залишається на дуже високому рівні.

Зимові шини

Виробники пропонують два різних види зимових шин: шиповані і фрикційні. Останні моделі показують неймовірно високий комфорт пересування і стабільність поведінки на асфальті, але переміщення по заледенелой поверхні пов'язане з низкою серйозних труднощів. Автомобіль починає ковзати і повністю втрачає управління.
Шини "Корморан": відгуки та модельний ряд
У відгуках про шинах "Корморан", оснащених шипами, водії підкреслюють стабільність поведінки транспортного засобу на заледенелом покритті. Контроль над дорогою практично ідеальний. Справа в тому, що шипи виготовлені за найсучаснішими технологіями. Наприклад, головка цих елементів отримала шестигранну форму. В результаті чого вдається домогтися стабільності маневрування та гальмування. Зноси і юзы виключені. Не обійшлося і без деяких недоліків. Головна проблема в такому випадку полягає в тому, що гума дуже і дуже гучна. У відгуках про шинах "Корморан" цього класу представлений теза підкреслюють всі автомобілісти. Зазначені покришки досить впевнено ведуть себе і на снігу. Пробуксовка повністю виключена.

Думки експертів

Тести зимових шин "Корморан", проведені німецьким бюро ADAC, виявили плюси і мінуси цього виду покришок. Фрикційні моделі показали практично провальні результати при гальмуванні на льоду. Під час різкої зупинки машину навіть повело юзом. На снігу і асфальті стабільність руху і гальмування більш висока. При цьому зазначені моделі зуміли відзначитися і при різкій зміні сухого асфальту на мокрий.
Шини "Корморан": відгуки та модельний ряд
У шипованих шин цих проблем немає. Представлені покришки за підсумками тестів поступилися лідируючі позиції великим міжнародним брендам, але в цілому зуміли нав'язати їм серйозну конкурентну боротьбу.

Думки водіїв

Автомобілісти у відгуках про шинах "Корморан" відзначають насамперед стабільність якості, надійність і привабливу ціну. Ця гума відмінно підходить для любителів розміреної їзди.