Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Присадка СМТ 2: відгуки покупців, склад, види та інструкція по застосуванню

08.02.19, Різне
205
Ринок автохімії перенасичений різноманітними присадки в масло, що володіють корисними властивостями. Одні товари покликані поліпшити роботу двигуна, інші очистять нагар, треті здатні вилікувати невеликі дефекти. Одна з пропозицій ринку – присадка СМТ 2. Відгуків про неї поки дуже мало, і автовласники не впевнені, що це не черговий клон "Супротека", який славиться своїм низьким якістю.

Що таке СМТ 2?

Присадка СМТ 2: відгуки покупців, склад, види та інструкція по застосуванню
Це синтетичний кондиціонер металу. Він дозволяє суттєво знизити тертя, а також зношування в деталях ДВС і трансмісії порівняно з роботою агрегатів на чистому олії. Присадка здатна істотно продовжити термін експлуатації автомобіля. SMT 2 не містить токсичних речовин, продуктів переробки нафти, екологічно безпечний. Присадка являє собою негорючий, отриманий синтетичним способом нетоксичний, розкладаний антифрикційний кондиціонер металу. Він додається в олію, але мастило в цьому випадку є тільки носієм складу. Своєю появою СМТ 2 зобов'язаний новим розробкам в трибології або науки про тертя. Виробник об'єднав у складі усе краще, чого вдалося домогтися у вивченні і технологіях антифрикційних складів. Рідина не містить у своєму складі фотополімерів графіту, частинок металів, кераміки, ефірів.

Тому присадка в масло СМТ 2 безпечна для елементів двигуна, масла, а також навколишнього середовища. Продукт добре поєднується з усіма без винятку мастильними матеріалами і технічними рідинами. Склад ніяк не змінює властивості масел, а також обсяг рідини.

Призначення

Присадка СМТ 2: відгуки покупців, склад, види та інструкція по застосуванню
Продукт, за словами виробника, необхідний для зниження тертя, а також для зменшення інтенсивності зношування деталей двигуна. Його додавання в масло дозволяє запобігти поява задирів в елементах тертя. СМТ 2 здатний підвищувати свою ефективність при впливі підвищених температур, оборотів або дефіциту мастила.

Застосування

Виробник в інструкції до присадке СМТ 2 вказує наступні сфери застосування препарату. Так, для легкових авто даний склад знизить витрата мастила і пального. Двигун стане працювати значно тихіше, власник буде витрачати менше грошей на ремонт автомобіля. Зросте термін служби ДВС і окремих його вузлів і агрегатів. Покращиться динаміка, а холодний запуск стане легше. Якщо додати присадку в масло вантажного автомобіля, складу зможе знизити споживання пального, а також температуру елементів. Після застосування помітно зменшується рівень шуму, термін служби мастильних моторних матеріалів виростає. Якщо додати присадку СМТ 2 в трансмісійне рідина, то покращується загальна робота коробки передач. При транспортуванні вантажів збільшується потужність двигуна машини.

Присадка СМТ 2: відгуки покупців, склад, види та інструкція по застосуванню
Для двотактних двигунів з застосуванням SMT 2 можна істотно подовжити міжремонтні пробіги. Підвищується потужність силового агрегату, збільшується частота обертання колінчастого валу. Знижується температура двигуна, витрата палива, температура. Якщо компресія нерівномірна або низька, то за рахунок застосування препарату виробник гарантує відновлення компресії до заводського рівня. Присадка рекомендована також і для катерів, гідроциклів. У цих умовах застосування рідини дозволяє істотно збільшити загальний термін служби мотора. Склад захищає деталі двигуна від корозії під час зберігання техніки. Знижується теплонапруженість ДВС на режимах повних навантажень, підвищується стійкість деталей ДВЗ до задирів. Продукт також підійде для застосування в двигунах малої авіаційної техніки. Якщо обробити присадкою гладкоствольна, а також нарізну зброю, то підвищується купчастість стрільби, знижується знос, нагрівання. Зменшується інтенсивність зносу рухомих деталей, різко знижується ризик заклинювання зброї. Про таке застосування пишуть на форумах у відгуках про присадке в двигун СМТ 2. У металообробці даний склад дозволяє поліпшити стійкість до зносу та підвищити властивості ріжучої кромки ріжучого інструменту. При застосуванні СМТ 2 звичайними різцями з швидкорізальної сталі стає можливим обробляти нержавіючу сталь.

Особливості

Присадка СМТ 2: відгуки покупців, склад, види та інструкція по застосуванню
Застосовувати присадку можна в будь-якому обладнанні. Але важливо знати характерну особливість – дія цього продукту суворо виборче. Відгуки про присадке СМТ 2 говорять про те, що використовувати її можна тільки в певних випадках. Залежно від того, в якому стані знаходиться двигун автомобіля, склад буде працювати над ліквідацією єдиною важливої проблеми – тертя. Ще одна особливість – зміст спеціальних кондиціонерів металу. Вони відрізняються від будь-яких існуючих аналогів і стійкі проти термічних або механічних навантажень. Для активації кондиціонера повинні бути створені особливі умови – це тиск в системі і температура. Коли будуть реалізовані ці фактори, присадка почне працювати і буде захищати і знижувати тертя на деталях. Молекули включаться в роботу при появі підвищеного тертя.

Як довго працює присадка?

Присадка СМТ 2: відгуки покупців, склад, види та інструкція по застосуванню
У результаті лабораторних досліджень вдалося встановити, що термін дії вище середнього періоду змін моторного масла. Склад має залишковим ефектом. Але для створення запасу надійності розробники препарату рекомендують заливати його при кожній замінено масла. Відгуки про присадке СМТ 2 підтверджують це власники доливали суміш з кожною заміною мастильної рідини і отримували позитивний ефект.

Впливає на характеристики масел?

Продукт створювався спочатку з високою в'язкістю. Але додавання присадки не має яких-небудь істотних впливів ні стабільність, ні на характеристики масел. Продукт повністю адсорбується металевими поверхнями з вмістом заліза. Тому не виявляється ніякого впливу на мастильні продукти.

Механізм роботи

Основа присадки – це особливий інноваційний компонент TPF. Він вступає в роботу при певних температурах, тиску і тертя у зоні обертових поверхонь. Цей компонент запускає серію хімічних реакцій кондиціонування. Особливість його полягає в тому, що при взаємодії TPF і заліза на поверхні деталі створюється міцний захисний шар з високою міцністю, яка додатково захищає її від зносу. В результаті тертя екранується, знижується знос, підвищується стійкість до пошкодження. Процес створення покриття на металевих деталях здійснюється постійно. Енергія, яка раніше витрачався на нагрів і руйнування, тепер йде на відновлення поверхонь. Створюється ефект безызносности.

Рекомендовані концентрації

Присадка СМТ 2: відгуки покупців, склад, види та інструкція по застосуванню
Аналізуючи відгуки та інструкцію про присадке СМТ 2 можна виділити наступні дозування препарату за сферами застосування. Так, для бензинових і дизельних двигунів рекомендується заливати 60 мл на 1 літр масла, якщо обробка виконується вперше. У наступні рази можна використовувати вже 30 мл на 1 літр. Додавати препарат радять і в паливо – 20 мл на 100 літрів бензину або дизеля. Для механічних трансмісій виробники радять доливати 50 мл присадки на 1 л трансмісійного масла. Для АКПП – 15 мл на 1 л мастила. Склад не рекомендований для самоблокуючих диференціалів, що працюють за принципом підвищеного тертя. Для двотактних двигунів достатньо 30 мл СМТ 2 на 1 л рідини.

Відгуки

Присадка СМТ 2: відгуки покупців, склад, види та інструкція по застосуванню
Якщо розглянути відгуки про присадки в масло СМТ 2 то автовласники заявляють про зниження ступеня зносу двигуна, зменшенні токсичності вихлопу, а також про уповільнення зносу масла. Водії відзначають, що шум від роботи двигуна також став непомітніше. Це підтверджується результатами випробувань, проведених авторитетними вітчизняними автомобільними виданнями.

Висновок

У відгуках про присадке СМТ 2 власники пишуть, що склад працює. Але потрібно розуміти, що при значному зносі засіб не допоможе. Але для більш нових моторів в якості профілактики застосовувати його однозначно варто, – так можна істотно продовжити життя мотору. Якщо ви будете регулярно використовувати його в якості профілактики зносу, то результат вас порадує.