Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Антифриз Dex Cool: особливості, відгуки

08.02.19, Різне
79
Використання антифризу дозволяє запобігти перегріву двигуна і його передчасній поломці. Представлені склади циркулюють по охолоджуючої системі, після чого потрапляють в радіатор транспортного засобу. Там температура сумішей знижується завдяки спрямованого потоку повітря, що виникає під час їзди. Раніше водії для охолодження мотора використовували звичайну воду. Ось тільки взимку вона замерзала, що призводило до деформації труб охолоджуючої системи і решітці радіатора. Всі досвідчені автомобілісти радять новачкам заливати виключно спеціальні охолоджуючі рідини. Наприклад, відмінними експлуатаційними характеристиками володіє антифриз Dex Cool.
Антифриз Dex Cool: особливості, відгуки

Для будь машин

Представлений охолоджуючий склад розроблений спеціально для машин марки GM. Він ідеально сумісний з двигунами автомобілів Opel, Chevrolet, SAAB, Daewoo.

Технологія виробництва

Антифриз GM Dex Cool виготовлений за карбоксилатной технології виробництва. Для захисту від корозійних процесів використовують спеціальні карбонові кислоти. На відміну від силікатних антифризів, представлені склади не створюють захисну плівку по всій поверхні металевих деталей охолоджувальної установки. Вони мають виключно спрямованим дією. Тобто ці елементи запобігають поширення вже почалася корозії. Перевага подібних сумішей полягає в тому, що в їх складі немає неорганічних домішок, наприклад, силікатів або фосфатів. Тобто ймовірність випадання твердого осаду на внутрішній поверхні охолоджуючої системи зводиться до нуля. Антифриз Dex Cool, виготовлений за цією технологією, відрізняється і розширеним терміном служби.

Антифриз Dex Cool: особливості, відгуки

Зовнішній вид

Представлена суміш має червоний колір або який-небудь з його відтінків. Принципової різниці в цьому випадку немає.

Тип антифризу

Антифриз Dex Cool продається в концентрованому вигляді. Початкова суміш складається на 95 % з етиленгліколю, решта ж 5 % припадають на воду та різні модифікуючі добавки. Тому перед використанням цей склад необхідно додатково розбавити водою. Підсумкова температура застигання суміші залежить від пропорцій, які вибере водій. Наприклад, при використанні рівних часток антифризу і води підсумкова температура кристалізації складе -38 градусів. Якщо збільшити частку концентрату в два рази, тобто приготувати розчин у пропорції 2 до 1 то суміш витримає охолодження до -64 градусів.
Антифриз Dex Cool: особливості, відгуки

Правила змішування

Головним недоліком антифризу Dex Cool вважається його несумісність із звичайною водопровідною водою. Ця рідина відрізняється підвищеною жорсткістю. Наявність іонів магнію і кальцію у складі підсумкової суміші може помітно знизити експлуатаційні характеристики складу. Тому для розведення краще використовувати дистильовану воду.

Сумісність з іншими складами

Представлений антифриз сумісний з складами від інших брендів, виготовленими за карбоксилатной технології. Ось тільки фахівці не рекомендують змішувати ці речовини один з одним. Просто компанії при виготовленні сумішей використовують абсолютно різні види присадок, що може негативно позначитися на підсумкових експлуатаційних характеристиках.

Термін служби

Антифриз Dex Cool Longlife відрізняється від аналогів і розширеним терміном служби. Холодоагент забезпечує надійне охолодження двигуна протягом 5 років або 250 тис. км пробігу.

Відгуки

Думка про поданій у складі автомобілістів склалося неоднозначне. До плюсів водії відносять надійний захист радіатора і інших металевих елементів охолоджуючої системи. В якості переваги вказано і збільшений термін служби суміші. Недоліки ж полягають у високій вартості антифризу і необхідності додатково купувати дистильовану воду для змішування.