Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Антифризи Mobil: види, характеристики

08.02.19, Різне
104
Охолоджуюча рідина необхідна для відведення зайвого тепла від двигуна і попередження його передчасної поломки. Влітку в цій якості можна використовувати звичайну воду. Однак взимку її застосовувати не можна. При замерзанні вода розширюється, що підвищує тиск на металеві труби охолоджуючої системи, радіатор і може привести до їх розриву. У холодну пору року необхідно використовувати спеціальні антифризи. Ці сполуки відрізняються низькою температурою кристалізації і високою безпекою для металевих деталей двигуна. Антифризи Mobil давно стали одними з лідерів ринку. Водії цінують ці суміші за їх відмінні експлуатаційні характеристики і щодо привабливу ціну.
Антифризи Mobil: види, характеристики

Пара слів про компанії

Компанію Mobil заснували в 1882 році в США. Спочатку фірма займалася тільки видобутком і продажем вуглеводнів. Дещо пізніше у підприємства з'явилися і власні потужності для переробки нафти. Зараз цей концерн вважається одним з лідерів галузі. Фірма виробляє моторні та трансмісійні масла, антифризи та інші варіації автохімії. Якість продукції компанії підтверджено міжнародними сертифікатами відповідності ISO і TSI.

Антифризи Mobil: види, характеристики

Лінійка

У Росії можна придбати всього 5 видів антифризів Mobil. Склади виготовлені за різними технологіями і відрізняються диференційованими експлуатаційними характеристиками. Саме тому автомобіліст може підібрати ту суміш, яка ідеально відповідає його потребам.

Mobil Antifreeze

Цей концентрат антифризу від Mobil на 95% складається з етиленгліколю. Решта 5% складу припадають на дистильовану воду і різні присадки (інгібітори корозії та антиокислювальні компоненти). Перед використанням склад попередньо необхідно розбавити водою. Підсумкова температура замерзання залежить від пропорції води і концентрату, яку обере водій. Наприклад, якщо частка води в підсумковій суміші буде дорівнює 40%, то склад перейде в тверду фазу при -52 градусах за шкалою Цельсія. При частці води, рівній 50%, розчин затвердіє при -36 градусів.

Mobil Antifreeze Extra

Антифриз Mobil Extra також вимагає попереднього розведення водою. Цей склад виготовлений з силікатної технології. В якості основи в цьому випадку використовується етиленгліколь. Застосування в якості інгібіторів корозії сполук кремнію дозволяє забезпечити надійний захист блоків циліндрів, радіатора транспортного засобу. Розбавляти представлену суміш найкраще дистильованою водою. Додавати до складу звичайну водопровідну воду не можна. Справа в тому, що в Росії вона дуже жорстка. Надлишок іонів кальцію і магнію негативно позначиться на експлуатаційних характеристиках суміші.

Антифризи Mobil: види, характеристики

Mobil Antifreeze Advanced

Цей антифриз від Mobil виготовлений за карбоксилатной технології. Відмінності від представлених вище варіантів полягають ще й у тому, що виробник додав в представлену суміш інгібітори корозії направленої дії. Ці речовини забезпечують захист металів там, де вже почалися деструктивні окислювальні процеси. В суміші немає фосфатів, нітритів та інших сполук, здатних підвищити кількість відкладень на внутрішніх стінках радіатора автомобіля. Перед застосуванням цей концентрат необхідно розбавити. При цьому він сумісний навіть із жорсткою водою.

Mobil Antifreeze Ultra

Представлений антифриз від Mobil об'єднав в собі переваги силікатною і карбоксилатной технологій виробництва. Він створює захисну плівку, що перешкоджає початку корозійних процесів, спрямоване захищає металеві елементи охолоджувальної установки в тих місцях, де вже почалися процеси окислення. Компоненти цієї суміші не руйнують пластмасові і гумові елементи охолоджуючої системи. Суміш підходить для будь-яких типів двигунів. При цьому термін експлуатації не перевищує 5 років.

Mobil Antifreeze Heavy Duty

Цей склад призначений для охолодження двигунів у великотоннажної техніки. Представлена суміш відрізняється хорошими захисними властивостями, але низьким інтервалом заміни. Справа в тому, що зазначений антифриз від Mobil можна використовувати тільки 250 днів.