Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Автомобіль "Урал 43203": сила і міць вітчизняного автопрому

08.02.19, Різне
244
З дня початку випуску базової моделі, 17 листопада 1977 року, вантажівка істотно модернізований, але виробляється і сьогодні. Ці транспортні засоби призначені в основному для спеціальних підрозділів. Мають популярність у військових і ОМОН-структурах. Також знайшли застосування у вітчизняній міліції. Відмітна особливість моделі "Урал 43203" — економічний дизельний двигун. Останнє покоління техніки комплектується двигунами, зібраними в Ярославлі, з потужністю 230-312 кінських сил.

Призначення моделі

Автомобіль "Урал 43203" в основі конструкції має високоміцну опорну раму. Унікальні показники прохідності транспортного засобу забезпечують повний привід і односхилі шини. Вантажний автомобіль призначений для транспортування людей і вантажів в умовах бездоріжжя при будь-якій температурі навколишнього середовища. Повнопривідна конструкція дозволяє з легкістю долати яри з ухилом до 60° на ділянках зі сніговими заметами і болотистими трясовинами. "Урал 43203" успішно застосовується в комерційній галузі, сфері обслуговування і ЖКГ, гірничій промисловості. Найбільше техніка затребувана для армійських потреб, в силу своєї високої практичності і міцності. Автомобіль з підвищеними показниками прохідності використовують для перевезення важкої армійської техніки на великі відстані.

Пристрій вантажівки

Автомобіль "Урал 43203": сила і міць вітчизняного автопрому
В основі автомобіля лежить посилена жорстка несуча конструкція зі сталі підвищеної міцності. Загальна довжина вантажівки досягає 8 м, ширина - 25 м, висота - понад 27 м. Укорочений задній і передній звис забезпечують автомобілю підвищену прохідність на розмитих мулистих дорогах. Передня підвіска встановлена на парну полуэллиптическую ресору з гідравлічною системою амортизації. Задня балансується реактивними штангами. Моторний агрегат розташований в передній частині машини. Для полегшення доступу до двигуна передбачена відкидна вгору кришка капота. Такі характеристики роблять "Урал" унікальним.

Кабіна вантажівки

Автомобіль "Урал 43203": сила і міць вітчизняного автопрому
Кабіна оснащена з боків широкими виступаючими крилами для захисту від потенційного механічного пошкодження. Суцільнометалевий корпус оснащений додатковими системами для підвищення комфорту: вентиляційної, термошумоизоляционной і опалювальної. Панель приладів розташована на зручній відстані від водія, дані легко читаються. Сидіння регулюється під індивідуальні параметри шофера. Хороші оглядові дані забезпечені збільшеними дзеркалами заднього виду і великим панорамним склом. Керування транспортним засобом (ТЗ) рульове з гідравлічним підсилювачем.

Внутрішнє наповнення

Синхронізована коробка передач працює на 5 швидкостях, двоступенева роздавальна, має блокування міжосьового диференціала. Гальмівна система вантажівки продумана до дрібниць і безвідмовно діє в будь-якій ситуації, настроюється залежно від зовнішніх причин:
 • робоча — барабанного типу з пневматичним гідроприводом;
 • має допоміжний моторне гальмо-сповільнювач;
 • обладнана стоянковим гальмівним механізмом барабанного типу.
 • Автомобіль "Урал 43203": сила і міць вітчизняного автопрому
  Фрикційне однодискове зчеплення забезпечує миттєве перемикання швидкостей одним дотиком.

  Витрата палива

  Загальна місткість дизельного палива складає 300 л. Витрата залежить від рельєфу пересування. Середня швидкість вимагає близько 40 літрів солярки, при зниженні до 40 км/год обсяг скорочується до 35 р. В середньому повного бака палива вистачає для подолання шляху в 1 тисячу кілометрів. Максимально можлива швидкість шасі становить 85 км/год.
  Автомобіль "Урал 43203": сила і міць вітчизняного автопрому
  Системою регулювання повітря передбачена можливість автоматично контролювати тиск у шинах і продовжувати рух при проколі камери. Шини всіх коліс замкнені в єдину систему із закритими кранами, регулювання тиску відбувається одночасно на всі колеса.

  Кузов машини

  "Урал 43203" зараховують до типу «шасі» з посиленою передньою підвіскою і можливістю інтеграції металевого міцного фургона або складних технічних установок. В залежності від призначення на несучу платформу встановлюють:
 • Кузов-фургон з відкидними сидіннями і металевими броньованими гратами на вікнах (для бійців ОМОН).
 • Агрегат для депарафинирования, як на моделі "Урал 43203 АДПМ-12/150", призначений для нагнітання нафти під тиском або гарячої води для технужд.
 • Максимально допустима маса перевезеного вантажу досягає 7 тонн при збереженні швидкісних можливостей. У моделі "Урал 43203" технічні характеристики поліпшені за рахунок потужних буксирних пристроїв на рамі і жорсткому бампері. Тягово-зчіпна система і гаки виконані з якісної сталі і володіють підвищеним запасом міцності. В цілому модель відрізняється від стандартної модифікації поліпшеними силовими характеристиками. Вантажівка "Урал 43203" має більш надійною і міцною конструкцією і розширеною колісною базою. Кабіна отримала дизайнерське і технічне оновлення з турботою про комфорт водія.