Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Автомобіль-мрія "Інфініті": виробник і особливості

10.02.19, Різне
207
Автомобілі, які виробляються корпорацією Infiniti, асоціюються з розкішшю і комфортом. По авто цієї марки можна судити про успішність і достатку власника. Багатьом відомо, що компанія-виробник "Інфініті" була заснована на базі корпорації Nissan і стала самостійним брендом. Проте спірним є питання, в якій країні народжуються агрегати преміум-класу.

Трохи історії

У 1989 році, коли була створена корпорація "Інфініті", було популярним створення клонів для ринку елітарних автомобілів в Сполучених Штатах Америки. Випущені моделі авто здобули таку затребуваність, що регіон поставок був розширений на Близький Схід, Росію і країни СНД, а також Європи.
Автомобіль-мрія "Інфініті": виробник і особливості

Авто "Інфініті" — хто виробник?

Для широкого спектру товарів судити про експлуатаційних якості можна за територіальним розташуванням виробничих потужностей. Для виробника "Інфініті" питання про країну, в якій зосереджено все виготовлення машин, досить складний, і відповідь на нього неоднозначне. Труднощі з географічним визначенням пов'язані з особливостями автомобілебудівної галузі. В першу чергу, «мозок» корпорації зосереджений в Гонконзі, одному з найбільших ділових і фінансових центрів світу. Такий юридична адреса компанії також дозволяє уникнути високих мит на ввезення продукції в Китай.

Однак більша частина виробничих потужностей зосереджена на підприємствах Nissan в Японії. Величезна популярність автомобілів на ринку США призвела до того, що були освоєні можливості промислового виробництва в цій країні. На сьогоднішній день у Північній Америці успішно функціонує повномасштабний завод Infiniti. Таке рішення продиктоване тим, що основний ринок збуту марки припадає саме на Америку і Канаду, крім того, часткове американське виробництво сприймається покупцями більш бажано, а також це спрощує процес постачання товару, усуває складнощі при імпорті з Японії і нівелює ризики, пов'язані із зосередженням виробництва в одній точці. Таким чином, наявність виробництва в двох країнах – лідерах випуску авто, США і Японії, дає концерну Infiniti суттєва перевага. Можливі економічні проблеми, які виникли в одній з країн, що не позначаться на сумарних виробничих масштабах. Особливості розосередження ключових галузей роботи виробника "Інфініті" на три країни забезпечили марці надійну опору, що дозволило швидкими темпами поширитися на ринки всього світу. Незважаючи на досить високу вартість автомобілів Infiniti, вони є дуже популярними і затребуваними, а з 2007 року було відкрито представництво в Росії. Величезна ціна не зупиняє покупців, а корпорація, в свою чергу, прагне задовольнити свого споживача, виробляючи більшу кількість автомобілів і розширюючи модельний ряд.
Автомобіль-мрія "Інфініті": виробник і особливості

Чим багатий ринок Infiniti в Росії і СНД?

У ранніх моделях японського виробництва, які можна було зустріти на території Росії, назви могли містити літери G і M. На сьогоднішній день незрозумілі маркування скорочені до мінімуму, весь ряд моделей корпорації розділений на дві лінії. Позашляховики відзначаються буквосочетанием QX, а легкові автомобілі маркуються як Q. Літерні позначення також не мають прив'язки до характеристик двигуна.

Модельний ряд, доступний російському покупцеві, представлений седаном Q50 який є найбільш доступним за ціною, володіючи при цьому всіма характеристиками, що асоціюються з елітарністю бренду Infiniti. Не менш популярним є розкішний седан з приголомшливою зовнішністю Q70. Любителі кабріолетів можуть розглянути модель Q60. Кросовери іменитого бренду представлені марками QX50 QX60 QX70 QX80. Моделі Q50 QX50 і QX60 оснащені гібридним двигуном. При малій витраті палива ці агрегати видають дивну міць на дорозі.
Автомобіль-мрія "Інфініті": виробник і особливості

Ключові характеристики Infiniti

Що відрізняє абсолютно всі автомобілі цього бренду, так це те, що компанія ніколи не надає дешевих комплектацій і не прагне до економії в процесі виробництва. Всі автомобілі, що випускаються корпорацією, оснащені кращими двигунами, мають тонко продуману обробку салону і загальний дизайн. У "Інфініті" виробник продумує кожен вигин, і це робить продукт унікальним і таким бажаним для маси впевнених у собі людей, які знають собі ціну і міцно стоять на ногах. Особливість кожної підібраною деталі обумовлює популярність і конкурентна перевага товару бренду в преміум-сегменті.
Автомобіль-мрія "Інфініті": виробник і особливості

Що в підсумку?

Неповторний дизайн і передові технології в управлінні дозволяють виробникам марки "Інфініті" перевершувати конкурентів у своєму сегменті. Ці високотехнологічні агрегати забезпечують максимальну безпеку на дорозі, легкість і маневреність в управлінні і, звичайно ж, неймовірну потужність при їзді. Це твердження справедливо для всіх моделей "Інфініті", який виробник б не був: США чи Японія. Набір вбудованих функцій і продуманий дизайн всіх елементів комплектації забезпечує продукту затребуваність без оглядки на ціну. Мільйони водіїв готові викласти кругленьку суму за право володіння автомобілем-мрією.