Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

"Міцубісі": країна-виробник, модельний ряд, технічні характеристики, відгуки

10.02.19, Різне
326
Японія є країною-виробником «Міцубісі», однієї з найбільш відомих марок автомобілів. Прообраз корпорації, штаб-квартира якої розташована в Токіо, виник ще в 1873 році, однак з-за низького попиту на легкові автомобілі в країні вона спеціалізувалася на суднобудуванні. Ускладнювалося розвиток компанії і політичною ситуацією. У воєнний час фірма була роздроблена, велика частина устаткування постраждала або зовсім була знищена. Набагато пізніше були зроблені спроби створити і впровадити у виробництво різні технічні новинки і вийти на глобальний ринок. Зокрема, за рахунок створення першого автомобіля марки «Міцубісі» в 1917 році.
"Міцубісі": країна-виробник, модельний ряд, технічні характеристики, відгуки
Виробництво авто кілька разів згорталося. Лише до 1969 році їх виробництво було налагоджено остаточно. В тому числі і за рахунок виходу на світову арену седана Colt Galant – багаторазового учасника і переможця ралі, а також призера «Автомобіль року». Дане явище не було несподіваним – випущений автомобіль поєднав у собі передові новинки в області машинобудування. Тим не менш виробництво розросталося. Модельний ряд "Міцубісі" охопив багато галузі машинобудування. Сам же ряд автомобілів на сьогоднішній день налічує кілька десятків різних моделей без урахування модифікацій і ребрендингу.

Країна-виробник

Компанія "Міцубісі Моторс" досі охоплює не тільки виробництво автомобілів. Під її юрисдикцією знаходяться як випуск деяких запчастин, так і виробництво великої техніки, в тому числі і літаків. Неважко передбачити, що і заводи компанії тепер розташовуються в більшості великих країн. Виробник "Міцубісі" представлений в тому числі і в Росії. У Калузі розташований Peugeot Citroen Mitsubishi Automotive Rus, спільний проект Японії і Франції (представлених компаніями "Пежо" і "Сітроен"). Завод був запущений в 2010 році і пропрацював 5 років. Приміром, на ньому проводилася збірка "Міцубісі АСХ", країною-виробником якого повноцінно Росія так і не стала. На даний момент випуск автомобілів вважається призупиненим. Що, в свою чергу, не заважає активному імпорту.
"Міцубісі": країна-виробник, модельний ряд, технічні характеристики, відгуки
І якщо пішла мова про виробництві, не можна не згадати найбільші заводи. Обидва найвідоміших розташовані в Японії. Перший, Nagoya Plant, розташований в місті Окадзакі. Завод вважається одним з найбільших у всій структурі компанії, а також головним експортером в країни зарубіжжя. Другий, Mizushima Plant, - в місті Kurashiki, на півдні Японії. Завод є одним з провідних підприємств з кількістю випущених автомобілів марки "Міцубісі".

Існують також і підприємства, підконтрольні японської корпорації лише частково. Крім приводиться в приклад раніше заводу в Росії в місті Нормал (США, Іллінойс) засновано виробництво спільно з "Крайслер". З дев'яностих років підприємство повністю перейшло в руки японців, що, однак, ніяк не зашкодило продуктивності та кількості автомобілів, що поставляються з цього заводу у країни всього світу.

Модельний ряд. Технічні характеристики

Компанія "Міцубісі" з самого її заснування намагалася представити на широкий ринок як можна більш різноманітний перелік техніки. Морський транспорт, авіація і найрізноманітніші галузі важкого машинобудування – далеко не повний перелік областей, в яких компанія досягає успіху і донині. Але основним і самим відомим на даний момент є машинобудування. І в історії випущених моделей є чимало унікальних, ексклюзивних представників. Країна-виробник "Міцубісі" випустила триколісні автомобілі, автобуси, тролейбуси цієї марки і автомобілі на альтернативному паливі. Але головна відмінність - широкий ряд автомобілів марки "Міцубісі".

Найбільш відомі представники класу: "Міцубісі АСХ"

"Міцубісі": країна-виробник, модельний ряд, технічні характеристики, відгуки
"Міцубісі АСХ" ("Асикс", ASX) випускається з 2010 року. Являє собою значний п'ятидверний кросовер. Автомобіль поставляється в трьох варіантах: в комплектації з 16-, 18 - і 2-літровими двигунами внутрішнього згоряння, які працюють у поєднанні з механічною коробкою передач або варіатором без східців. З 2013 року випускається в оновленій комплектації (внесені деякі косметичні зміни, що впливають на кузов, бампер і диски). Багато аспектів даного автомобіля відповідають передовими напрацюваннями в області техніки. Країна-виробник "Міцубісі АСХ", приміром, обладнала автомобіль програмним забезпеченням, що надає водієві доступ без ключа, або запуском двигуна через приладову панель. Є й невеликі, але приємні технічні дрібниці: більш енергоємний акумулятор і камера заднього виду.

"Міцубісі-Лансер"

"Міцубісі-Лансер" має давню історію. Нинішнє покоління автомобілів є вже дев'ятим за рахунком. Запуск їх стартував у 2000 році. Країною-виробником "Міцубісі--Лансер" як і раніше є здебільшого Японія, але після 2002 року "Лансер" переступив європейський кордон і вступив на світовий ринок. Автомобіль випускається в декількох різновидах комплектації: з двома типами кузова (седан і універсал), різними обсягами інжекторних бензинових двигунів (від 13 до 24 л).
"Міцубісі": країна-виробник, модельний ряд, технічні характеристики, відгуки
"Лансер" (в оновленому варіанті "Міцубісі-Цедиа" або "Міцубісі IX") передбачався досить важким автомобілем, на це, зокрема, вказує його зовнішній вигляд, який став підкреслено опуклим і агресивним, з масивною «оскалившейся» гратами радіатора. Салон залишився містким, оснащеним високотехнологічним обладнанням. Вбудовані найсучасніші системи безпеки, наприклад, травмобезпечна рульова колонка, яка при ударі руйнується у строго розрахованих місцях. Це дозволяє максимально убезпечити водія в момент зіткнення.

"Міцубісі-Аутлендер"

"Міцубісі-Аутлендер" — це один з найвідоміших середньорозмірних кросоверів. Він ідеальний для міських поїздок. Спортивні риси ця модель перейняла від "Міцубісі Лансер", а також запозичила деякі технічні дані, такі як конструкція підвіски і постійний повний привід. Серед моделей цієї лінійки цей автомобіль найбільш широко відомий у нашій країні. Виробниками "Міцубісі-Аутлендер" є багато підприємств, які розташовані в різних точках світу, з 2001 року.
"Міцубісі": країна-виробник, модельний ряд, технічні характеристики, відгуки
Аутлендер увібрав в себе кращі риси попередника (моделі АСХ) і по сей день є кращим в середньому ціновому сегменті завдяки ідеальному співвідношенню безпеки, маневреності і прохідності.

Відгуки

Цікавий факт: марка "Міцубісі", чия країна-виробник відрізняється від канонічної Японії, допускає розбіжності в базових комплектаціях. Справа стосується не лише косметичних змін, конфігурацій кузова, дисків або салону, зазвичай автомобілі кардинально відрізняються за обсягом двигунів. Також, судячи з відгуків, помітні розбіжності в надійності автомобіля після рівних відстаней пробігу. Спільною рисою більшості негативних відгуків є претензії до раннім моделям "Міцубісі". Бувалі водії радять ретельно вивчати сервісну книжку (обов'язковий документ при купівлі або продажу автомобіля), а також уточнювати, чи піддавалася транспортний засіб впливу агресивних середовищ (реагенти, пісок або сіль). Навіть "Міцубісі", країною-виробником якого є (або була) Росія, досить погано переносить морози і бруд, налипающую під час відлиг.
"Міцубісі": країна-виробник, модельний ряд, технічні характеристики, відгуки

Висновок

В цілому "Міцубісі" є універсальною маркою автомобілів. Велика частина моделей поєднує в собі мала витрата палива і високу прохідність. Величезна увага в цій лінійці автомобілів приділено безпеці. Посилений кузов і різноманітність пасивних заходів безпеки роблять "Міцубісі" одним з найнадійніших у своєму сегменті.