Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Вантажівки-рефрижератори – сучасна збереження товару

13.02.19, Різне
71
Не кожен товар при транспортуванні може зберегти свої первинні властивості. При перевезенні, особливо на далекі відстані, вантажівки-рефрижератори – це найкращий спосіб зберегти якість товару.

Збереження товару буде забезпечена

Рефрижератор – не зовсім звичайний автомобіль. Всередині нього підтримується низька температура, тому в дорозі вміст, для якого необхідні спеціальні умови транспортування, надійно зберігається. Такі умови створюються завдяки спеціальній холодильній установці – з її допомогою і зберігається певна температура, незалежно від того, яка погода на вулиці.
Вантажівки-рефрижератори – сучасна збереження товару
Зручні вантажівки-рефрижератори тим, що у багатьох є окремі секції з різними температурними режимами, призначені для різних продуктів. Їх так і класифікують – за температурним характеристикам.

Які параметри важливі

Для держпідприємств і приватних підприємців такі транспортні засоби затребувані. Їх вибирають за такими характеристиками:
 • Об'єм кузова. Зазвичай найбільш затребуваними є габаритні фургони, місткість яких становить кілька десятків кубічних метрів. Заповнення габаритів не повинно перевищувати паспортних даних з перевезення вантажів даного фургона і за умови рівномірного розподілу вантажу по фургону.
 • Потужність компресора холодильного пристрою. Відповідно, чим він потужніший, тим більш тривалий час буде діяти заморожування.
 • Вантажопідйомність. На фури, якщо вантаж перевищує середній норматив вантажопідйомності, ставляться додаткові міцні і надійні в дорозі шасі з віссю. Рівномірне розподілення товару дозволяє значно підвищити вантажопідйомність.
 • Вантажівки-рефрижератори – сучасна збереження товару

  Холодильник на трасі

  Компанії-перевізники дуже активно використовують вантажівки-рефрижератори. По країні та з-за кордону постійно переміщується велика кількість товару тільки у таких транспортних засобах. Неможливо перевезти без використання таких авто рибу і м'ясо, молочну та ковбасну продукцію, кондитерські та кулінарні вироби, лікарські препарати, засоби для лікарень або квіти. Навіть в зимовий морозний день може несподівано пригріти сонце, температура підвищиться на кілька градусів, що згубно позначиться на якості товару.

  Такий своєрідний холодильник навіть у саму сильну спеку ретельно збереже свій вміст. Це досягається завдяки тому, що в установці є дві частини:
 • система охолодження, нагнітає потрібну температуру;
 • ізотермічний корпус, в обов'язки якого входить зберегти тепло всередині себе.
 • Вантажівки-рефрижератори – сучасна збереження товару
  Кабіна холодильника повинна мати хорошу ізоляцію. Тільки тоді морозильні якості збережуться, витрата фреону залишається в нормі, істотно знижується навантаження на систему охолодження. Кондиціонер не буде перевантажуватися, витрата палива також залишається в нормі, коли вантажівки-рефрижератори знаходяться на трасі.

  Транспортування вантажу без втрати товарного вигляду

  Зручні та надійні вантажівки-рефрижератори на 10 тонн. Такий обсяг затребуваний для супермаркетів та інших торгових і продуктових точок. Продукти, отримані таким способом, збережуть свої корисні якості, товарний вигляд залишиться колишнім. У таких вантажівках зберігається необхідна оптимальна температура, до 18 і більше градусів нижче нуля, внаслідок чого вміст не розмерзається. У звичайних вантажівках такий вантаж перевозять тільки на невеликі відстані.
  Вантажівки-рефрижератори – сучасна збереження товару
  В рефрижераторі можна створити особливий мікроклімат, встановивши нульову температуру або трохи нижче. Знадобиться це в тому випадку, якщо потрібно перевезти, наприклад, медикаменти або небезпечні отруйні речовини, на упаковках яких є позначка, що утримувати їх потрібно при зниженій температурі. Неправильне транспортування може спровокувати псування ліків.

  Рослини і тварини не загинуть

  При температурі трохи вище нульової позначки необхідно перевозити різні рослини, в тому числі овочі та фрукти. Багато сортів везуть на далекі відстані з-за кордону, використовуючи вантажівка-рефрижератор на 15 тонн. У цьому випадку теж повинен підтримуватися певний мікроклімат, щоб рослини не загинули. Інакше фінансові збитки будуть дуже значні.
  Вантажівки-рефрижератори – сучасна збереження товару
  Отруйні речовини, наприклад, гази, які закачані в балони-термоси, теж потрібно перевозити тільки при низькій, причому строго виставленої температурі. Недотримання цієї умови може призвести до вибуху. Пристосовані такі транспортні засоби для перевезення різних тварин. Якщо їх везуть з північних районів, температура в холодильній установці більш низька. Для тварин (жителів теплих країн) також можливо створити у фургоні відповідні умови.

  Особливі випадки

  Трапляється, що вантажівки-рефрижератори з пробігом в тисячі кілометрів можуть послужити деякий час в якості тимчасового сховища, якщо продукція з якихось причин не приймається на основний склад, або територія не обладнана. Це найчастіше виїзні торгові ярмарки або місця масових гулянь під час свят. Існують деякі важливі правила для збереження і вантажу, та самого транспорту:
 • Обов'язково повинен бути відповідний температурний режим. Встановлюється він виходячи з відповідності всім нормам для певної групи перевезеного вантажу.
 • Всі предмети або продукти розміщуються ретельно і акуратно, тільки так можна буде доставити вантаж цілим, неушкодженим.
 • Санітарні норми, встановлені законом, повинні дотримуватися. Не можна перевозити разом, наприклад, сире м'ясо і свіжі овочі.
 • В Росії вантажівки-рефрижератори завжди затребувані. Вони постійно в дорозі.