Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Як прокачати тормоза на ВАЗ-2107 своїми руками?

13.02.19, Різне
393
Гальмівна система – дуже важлива складова будь-якого автомобіля. Якою б марки він не був, завжди потрібно контролювати стан і працездатність даної системи. Від цього залежить ваша безпека. При перших ознаках несправності потрібно приймати заходи щодо ремонту. Одним з таких ознак є м'яка і проваливающаяся в підлогу педаль. Цей симптом свідчить про наявність повітря в системі. Щоб його усунути, треба прокачати гальма. Операція не настільки складна, тому можна впоратися і одному. Як прокачати тормоза на ВАЗ-2107? Розглянемо далі.

Схема роботи

Як прокачати тормоза на ВАЗ-21074? Видаляти повітря потрібно правильно, рухаючись від самого далекого контуру до самого ближнього, що йде до головного гальмівного циліндра. Схема проста. Починають рухатися від задніх коліс. Спершу прокачують праве, а потім ліве. Далі переходять до передніх. Видаляють повітря в районі переднього правого, а потім і лівого колеса. Таким чином, працюють за Z-подібною схемою. Її можна побачити на фото нижче.
Як прокачати тормоза на ВАЗ-2107 своїми руками?

Підготовка

Як прокачати тормоза на ВАЗ-2107 своїми руками? Для цього нам знадобляться нова рідина "Дот-4" і ключ на 8. Краще, щоб він був не рожковим, а багатогранним. Так як штуцери на «Класиці» рідко відкручуються і їх заливає брудом, є ризик, що вони будуть погано відкручуватися.

Щоб не злизати межі, ріжок краще не застосовувати. Можна також використовувати і спеціальний ключ для гальмівних трубок. Він якісно обхоплює межі і їм можна відкрутити самі заіржавілі штуцери. Також будуть потрібні шланг і ємність, куди буде зливатися стара рідина.

Інструкція

Щоб не доводилося знімати колеса, краще загнати автомобіль на яму. Так нам легше і зручніше працювати. Далі відкриваємо капот і доливаємо гальмівну рідину до максимального рівня. Після цього закручуємо пробку. Потім переходимо до задніх коліс. З тильної частини барабанного гальмівного механізму можна знайти штуцер. Якщо він брудний, зачищаємо його металевою щіткою. Далі нанизуємо шланг і опускаємо кінець у банку або пляшку.
Як прокачати тормоза на ВАЗ-2107 своїми руками?
Щоб стара завоздушенная рідина вийшла, нам потрібно створити тиск. Це можна зробити двома способами:
 • За сприяння помічника. Це найбільш простий варіант. Помічник сідає в машину і натискає на педаль декілька разів (близько п'яти). Далі потрібно утримати педаль в нижньому положенні. В цей час ми відкручуємо штуцер і чекаємо, поки не вийде рідина.
 • Як прокачати тормоза на ВАЗ-2107 своїми руками?
 • Самостійно. Для цього потрібен спеціальний перехідник. Це кришка для гальмівного бачка з ніпелем. Через ніпель компресором закачуємо потрібний тиск (близько двох атмосфер), після чого переходимо до штуцера і таким же чином відкручуємо його.
 • Як прокачати тормоза на ВАЗ-2107? Коли рідина перестала текти, штуцер потрібно закрутити. Якщо рідина сильно завоздушена, потрібно повторити процедуру ще раз. Отже, створюємо тиск педаллю або через кришку, а потім відкручуємо штуцер на 1/2 обороту. Далі знову закручуємо. Так потрібно робити до тих пір, поки зі шланга не піде чиста рідина, без бульбашок. Як прокачати тормоза на ВАЗ-2107 далі? Після цього переходять до наступного, заднього лівого колеса. Проробляють ті ж операції.

  Контролюйте рівень

  Перед тим як прокачати тормоза на ВАЗ-2107 на новому контурі, потрібно перевірити рівень решти рідини в бачку. Так як вона йде в процесі прокачування, її потрібно постійно доливати. Не можна допускати, щоб рівень був нижче мінімального. Намагайтеся тримати його біля максимуму.

  Потрібно прокачувати при заміні колодок?

  При виконанні даної операції видаляти повітря з системи не потрібно. В ході робіт ми лише утапливаем поршень, тому повітря не може потрапити всередину ніяк. Єдине, що треба перевірити – це рівень рідини. Деколи при здавлюванні робочого поршня вона може политися через верх.