Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

"Ран Флет" - що це таке? Технологія виробництва автомобільних шин

17.02.19, Різне
85
На момент 2019 року ведеться дуже активна боротьба за комфорт, престижність, за позбавлення від проблем, за появу більш високого міжсервісного інтервалу і так далі. І все це призводить до того, що в нашому житті з'являються все більш мудрі і класні інновації та технології, які дійсно роблять наше життя простіше. "Ран Флет" - що це? Це такі високотехнологічні шини, які захищають колесо від проколів. Вони можуть траплятися, проте машина буде на ходу більше ста кілометрів. Все це -завдяки революційній технології, яка стійка до проколів.
"Ран Флет" - що це таке? Технологія виробництва автомобільних шин

Принцип роботи

Вся справа криється в тому, що боковини покришки посилюються. Звичайна шина при простому проколі починає здуватися, а шини "Ран Флет" - немає. Борти відходять від диска, а самі колеса осідають на вагу машини, і боковини також сплющуються. Таким чином, вони утримують проколоту покришку тривалий час, приблизно близько 100 кілометрів пробігу. За цей час ви дуже легко зможете доїхати до найближчого населеного пункту або сервісу, де вам з легкістю замінять шини. Повний прокол - не біда!

Недоліки

"Ран Флет" - що це таке? Технологія виробництва автомобільних шин
Так, якщо ви все-таки володієте такими шинами, не варто їздити без страху. Так, в ній багато переваг, і навіть при серйозному проколі ви продовжуйте рух. Але, як і в інших шин, у цій гуми є свої недоліки. Перший з них - швидкість. Коли ви помітили, що ваша шина потроху почала здуватися, то максимальна швидкість повинна складати 50 кілометрів на годину.

Межа по пробігу на таких колесах - 100 кілометрів. І якщо є спосіб не доходити до цієї межі, подбайте про своїх шинах і обов'язково відвідайте самий перший центр шиномонтажу. Не варто зловживати всіма можливостями цієї гуми. Вона не магічна, і не протягне ваш автомобіль тисячі кілометрів вперед. Якщо ви прокололи шину десь на трасі, то не поспішайте радіти тому, що ви можете їхати ще близько 100 кілометрів. Адже на багатьох шосе просто не буде точок шиномонтажу, і ви не зможете дістатися до неї. Вірніше, вони є, проте в дуже малих кількостях, і відстань один від одного становить більше двохсот кілометрів. Тут справа лише везіння. Якщо ви прокололи колесо за кілометр після того, як від'їхали від точки шиномонтажу - можливо, ви не доїдете до наступної. А якщо ж у вас прокололось колесо за пару кілометрів до цієї точки - то вам пощастило. Загалом, раз на раз не доводиться.

Переваги

"Ран Флет" - що це таке? Технологія виробництва автомобільних шин
Найголовніший плюс - звичайно ж, зручність. Коли ви їздите на такій гумі, ви ненароком забуваєте про запасних шинах. Адже вони просто не потрібні - за додаткові кілометри при проколотих шинах ви легко доїдете до першої точки допомоги, де вам замінять вашу гуму. А якщо немає запасний в багажнику і місця більше стає, і машина легше. Загалом, як камінь з душі впаде.

Звичайна гума буде трохи м'якше, ніж зимові шини "Ран Флет" - це факт. Все із-за цієї технології. Ви жертвуєте своїм комфортом заради безпеки. Проте варто відзначити, що з кожним роком ця гума вдосконалюється, і, звичайно ж, стає набагато приємніше і комфортніше. Варто підкреслити одну дуже важливу річ. Не всі шини з технологією Run Flat позначаються таким знаком. Багато виробники пишуть на своїх шинах позначення, які говорять саме про те, що ця гума обладнана такою технологією. У марки Michelin це абревіатура ZP. У Continental - SSR. Yokohama - ZPS. Bridgestone - RFT. Тому, якщо в назві немає слова Run Flat, не варто дивуватися і сумувати, що у вашої улюбленої гуми не існує такої чудової технології. Зараз розберемо кожну марку набагато детальніше.

"Самонесучі шини" від Michelin

У них технологія ZP, яка розшифровується як Zero Pressure. Це такі спеціальні шини, які оснащені по максимуму. Вони можуть їхати по дорозі навіть у тому випадку, коли тиск вже повністю втрачено. Вони дуже міцні - посилені боковини, а бортові кільця також зроблені дуже якісно і добродушно. Продукція цієї гуми підходить будь-якого автомобіля. Однак найчастіше ставлять її на німецькі та американські машини. Адже у них є система, яка показує тиск в шинах, тим самим даючи вам знати про те, що потрібно рухати швидше до шиномонтажу. "Ран Флет" - що це? Це така гума, яка допомагає при проколотом колесі доїхати до точки шиномонтажу.

Goodyear ROF: особливості шин

"Ран Флет" - що це таке? Технологія виробництва автомобільних шин
Ця фірма також випустила свою серію продукції автомобільної гуми, яка має технологію "Ран Флет". Однак у цього виробника покришки мають ще більш гарні властивості. Вся справа в тому, що коли ваші шини втратили повністю тиск, то ваш автомобіль не зможе їхати по дорозі, але ще й розвивати дуже велику швидкість. Це унікальність такого виду шин, і, звичайно ж, позначається на їх якості та відгуках власників. Все-таки, що таке є лише у одних Goodyear ROF. Розшифровується абревіатура так - RunOnFlat. У перекладі на російську, це буде так: "бігати по площині (дорозі)". На кожній моделі шин є свій індекс навантаження, який зазвичай дорівнює самому мінімальному значенню. Варто відзначити, що у неї є один недолік. На шиномонтажній зупинці ви повинні будете змінити гуму на більш-менш схожі на GoodYear ROF шини. Вони повинні бути приблизно схожими за розмірами, за індексом швидкості, по типу і т. д. В інших випадках буде якісь проблеми. Добре, якщо на складі є ідентичні шини, які підійдуть для вашого автомобіля.

Bridgestone RFT: будь спокійний в дорозі!

Той автомобіль, який є щасливим володарем гуми марки Bridgestone RFT, має найголовнішу можливість: при проколі шин без праці доїхати до першої точки шиномонтажу. Водій може не турбуватися про це, адже ресурс проколотих і деформованих шин становить близько ста кілометрів шляху. Простору в багажнику дуже багато, так як запаску такі водії не перевозять. І це дуже добре. BridgeStone RFT - відмінна гума, яку рекомендують багато автовласників. "Ран Флет" - що це? Нововведення, яке не дає колеса повністю спуститися, і власник може їхати на такій гумі ще більше ста кілометрів.

Висновок

"Ран Флет" - що це таке? Технологія виробництва автомобільних шин
Так, в цьому розмаїтті дуже легко заплутатися, однак коли ви вникнете в тему і зрозумієте, це піде вам на користь. Однак навіть якщо ви не хочете цього робити, то просто зверніться до справжніх фахівців, які допоможуть вам підібрати гуму "Ран Флет" абсолютно безкоштовно і якісно. Або просто прочитайте цю статтю і засвойте запропоновану інформацію. Адже технологія "Ран Флет" - не така вже й складна, і працює не за магічною концепції. Все діє за законами фізики. Ви дізналися про технології "Ран Флет" - що це інновація для автомобільної гуми, яка не дає колеса повністю спуститися.