Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Секрет ефектного преображення «Ніссан Х-Трейл Т30»: тюнінг салону, видалення каталізатора, чіп-тюнінг двигуна

19.02.19, Різне
118
Іномарка першого покоління настільки сильно полюбилася автолюбителям, що ніссанівські інженери вирішили не змінювати її вигляд і в подальшому «потомство». Компактний автомобіль з турбованим двигуном 25 або 20 л дизельного типу. Основна проблема, на яку вказують автовласники – «примхливий характер» каталізатора, у зв'язку з чим господарі японського «стиляги» змушені вдатися до тюнінгу «Х Трейл Т 30», проведеного в тюнинговом ательє.

Секрети видалення каталізатора

Секрет ефектного преображення «Ніссан Х-Трейл Т30»: тюнінг салону, видалення каталізатора, чіп-тюнінг двигуна
Проблема спостерігається як з верхньої, так і з нижнім каталізаторами, тому тюнінг «Ніссан Х-Трейл Т30» є оптимальним рішенням. У процесі експлуатації відбувається його руйнування, частинки якого проникають в двигун. Це проблема існувала на моделях до 2004 року. Видалення каталізатора виправдана з екологічної точки зору, оскільки у 2001 році були видані законодавчі акти, що регламентують необхідність зменшення вихлопів при роботі мотора. Питання про ліквідацію каталізатора в рамках тюнінгу «Ніссан Х-Трейл Т30» цікавить господарів транспорту від японського бренду через можливість встановлення не тільки дизельного силового вузла, але і бензинового варіанту. Гостра необхідність виникає також через низької якості пального.

Як проводиться робота

Секрет ефектного преображення «Ніссан Х-Трейл Т30»: тюнінг салону, видалення каталізатора, чіп-тюнінг двигуна
Алгоритм заміни каталізатора на полум'ягасник відбувається наступним чином:
 • Перед проведенням робіт на «Nissan X Trail T30» проводиться комплексна діагностика.
 • Мотор і б/у синхронізується з рядом датчиків виводять результати тестування у форматі онлайн на монітор сканера.
 • Необхідно відкрутити задню частину вихлопного колектора, не допускаючи його повного демонтажу. Фланцеву частина вихлопного колектора необхідно відгвинтити.
 • Зручніше працювати з затиснутою в лещата вихлопною системою. Металевий чохол видаляється різаком.
 • Фланці на задній частині труби відрізають.
 • На ділянку дислокації старого каталізатора вставляється новенький полум'ягасник. Зварювання здійснюється за допомогою спеціального обладнання.
 • Такі заходи збільшують термін служби силового агрегату, додають комфорт в управлінні машиною. Що ще в ході тюнінгу «Ніссан Х-Трейл Т30» можна додати до заводських установок?

  Особливості чіп тюнінгу через роз'єм OBD2

  Секрет ефектного преображення «Ніссан Х-Трейл Т30»: тюнінг салону, видалення каталізатора, чіп-тюнінг двигуна
  Спочатку майстер в автосервісі скачає встановлену прошивку ЕБУ на свій комп'ютер. Далі замість неї встановлюється тюнінгова прошивка. В результаті чіп-тюнінгу «Ніссан Х-Трейл Т30» мотор крутиться набагато охочіше, зростають обороти, поліпшується ступінь розгону до 80 км/год за 9 секунд. Чіповка додає конячок, оскільки змінюється впорскування, чутливість педалі газу. Можна додати нотки вишуканості в салон.

  Декор і функціональність салону

  Сімейний кросовер подобається зручності перебування в ньому і практичність матеріалів. У процесі використання автомобіля можуть бути пошкоджені крісла, псується обшивка, тому тюнінг салону «Ніссан Х-Трейл Т30» не завадить. Власники замовляють перетяжку шкірою, алькантарою тканиною. Ергономічність і дизайнерська стилістика, колорит цікавих відтінків надає автотранспортному засобу неповторний образ, підкреслюючи статус його володаря. Оригінальність внесуть елементи натурального дерева, від яких так і віє розкішшю дорогих іномарок. Кожна прикраса, включаючи обважування, кенгурятники, несуть в собі не тільки декоративний, але і практичний сенс.