Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Моторне масло "Ельф": як відрізнити оригінал від підробки, на що звернути увагу при купівлі

19.02.19, Різне
483
Французька нафтогазова компанія Total у 2000 році злилася з компанією Elf Aquitaine. В результаті злиття був утворений бренд мастильних матеріалів під логотипом Elf. Сьогодні трансмісійні та моторні масла Elf вельми затребувані на території Росії. Їх використовують не тільки рядові автовласники, але і різні автомайстерні та виробники транспортних засобів. Моторне та трансмісійне масло "Ельф" сьогодні широко відомо на території Росії. Цими мастильними матеріалами користуються не тільки фізичні особи. З офіційними постачальниками в РФ працюють різні приватні і державні організації.

Достоїнства і недоліки

Моторне масло "Ельф": як відрізнити оригінал від підробки, на що звернути увагу при купівлі
Моторні масла Elf володіють своїми перевагами і недоліками, залежать від особливостей виробництва та властивостей продукції. Серед слабких сторін відзначають:
 • Високий відсоток контрафакту на ринку. Найчастіше підробки мають досить високою якістю, з-за чого навіть фахівці можуть відчувати труднощі з тим, як відрізнити оригінал масла "Ельф" від підробки.
 • Виробництвом мастильних матеріалів займаються кілька заводів, що впливає на якість готової продукції. Споживчі характеристики моторних масел "Ельф" можуть незначно відрізнятися.
 • Багато споживачі вважають, що вартість продукції завищена, особливо на тлі вітчизняних аналогів.
 • Оригінальні масла Elf мають і переваги:

 • Широка лінійка продукції. Мастильний матеріал можна підібрати під будь двигун і умови експлуатації.
 • Розвинена мережа дилерів. Оригінальну продукцію Total можна придбати на території всієї країни.
 • Стабільно висока якість. Проблеми з використанням моторних масел Elf виникають у разі придбання контрафактної продукції.
 • Сприятливий вплив на систему очищення відпрацьованих газів. До складу олій входять присадки, створені спеціально для роботи з DPF-фільтрами та каталітичними нейтралізаторами за умови наявності відповідних допусків.
 • Тривалий експлуатаційний ресурс масел при заливці в двигуни, що працюють в режимах підвищених навантажень. На відміну від аналогічних складів, мастила Elf створюються на високоякісної синтетичної або мінеральної бази. Дострокова заміна через прискореної дегенерації не потрібно.
 • Деякі автовласники в число переваг вносять зниження витрат на угар у моторах з великою переробкою. Більшість інших мастильних речовин швидко вигоряє, змушуючи автовласника регулярно доливати рідину, але масла Elf не володіють таким недоліком.

  Лінійки мастильних матеріалів Elf

  Моторне масло "Ельф": як відрізнити оригінал від підробки, на що звернути увагу при купівлі
  Широкий асортимент моторних масел Elf дозволяє автовласникам вибрати продукцію з найбільш підходящими під автомобіль характеристиками. Найбільшою попитом користуються наступні лінійки.

  Elf Evolution Full-Tech

  Синтетичне моторне масло, що володіє високими експлуатаційними характеристиками. Серед них - енергозберігаючі, протизадирні, захисні і антиокислювальні властивості. Заливається в основному тільки в нові автомобілі. Підходить для двигунів, що відповідають стандартам ЄВРО-6. Випускається тільки з одним показником в'язкості - 5W-30.

  Evolution 900

  Високоякісні синтетичні моторні масла, випускаються з широкою лінійкою показників в'язкості. У російських автовласників популярністю користується мастило Elf Evolution 900 SXR 5W30.

  Evolution 700

  Моторне масло "Ельф": як відрізнити оригінал від підробки, на що звернути увагу при купівлі
  Надійні напівсинтетичні мастила, підходящі для двигунів вітчизняних автомобілів та іномарок з великим пробігом. Діапазон в'язкісних характеристик, як і у попередньої лінійки, досить широкий.

  Evolution 500 (400300)

  Мінеральні моторні масла, показують свою максимальну ефективність при роботі зі старими та уживаними автомобілями, оснащеними невибагливими двигунами. Високоякісна база, хороші присадки і доступна вартість зробили цю лінійку масел однією з найбільш популярних.

  Як відрізнити оригінал масел "Ельф" від підробки

  Моторне масло "Ельф": як відрізнити оригінал від підробки, на що звернути увагу при купівлі
  Основним недоліком і проблемою продукції Elf вважається висока кількість контрафакту на ринку. Підробки виконуються багатьма підпільними компаніями.
  Аналіз наявного контрафакту дозволив зрозуміти, як відрізнити оригінал масел "Ельф" від підробки. Високоякісний контрафакт практично не відрізняється від оригіналу, але виявити його все ж можна за кількома ознаками:
 • Кришка. Один з найбільш вагомих аргументів на сьогоднішній день. Кромка оригінальний кришки відполірована до блиску, хоча інша її частина шорстка. Верхня поверхня опукла, між підставою каністри і кришкою залишається невеликий зазор в 15-2 міліметри. Захисне кільце після відкручування кришки залишається на горловині каністри.
 • У задній частині днища оригінальної каністри розташовуються три паралельні смуги, що не доходять до краю на 5-7 міліметрів.
 • Фронтальна етикетка на контрафактної ємності наклеєна крива, часто супроводжується явними дефектами друку. Двошарова наклейка часто не розділяється або розділяється з працею і рветься. Інформація пропечатана погано, з помилками або нерівними лініями тексту.
 • Рельєф контрафактних каністр, на відміну від оригінальних, виступає більш ніж на 5 міліметрів, що помітно не тільки на дотик, але і візуально.
 • Найбільш ефективним способом, що дозволяє відрізнити оригінал масел "Ельф" від підробки, є уважний і ретельний огляд каністри, зокрема, кришки. Інші нюанси помітні тільки на явно низькоякісних підробки.

  Рекомендації по вибору моторних масел

  Моторне масло "Ельф": як відрізнити оригінал від підробки, на що звернути увагу при купівлі
  При виборі мастильних матеріалів Elf головне - не зіткнутися з підробленою продукцією. Для продукції бренду зі світовим ім'ям моторні масла "Ельф" володіють характерною залежністю: чим вище якість, тим більше ціна. При виборі моторних масел варто спиратися на кілька критеріїв:
 • В'язкісні параметри, відповідні для конкретного двигуна, експлуатаційних і кліматичних умов.
 • Наявність допусків виробника масла "Ельф" за ILSAC, API і ACEA.
 • Наявність схвалень і рекомендацій від автоконцернів.
 • Тип бази, на підставі якої створювалося моторне масло - мінеральна основа, синтетика або полусинтетика.
 • При дотриманні основних критеріїв вибору і врахування характеристик моторних масел можна вибрати найбільш підходящу для автомобіля мастило. При покупці також бажано перевіряти матеріал на контрафакт.