Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

19.02.19, Різне
611
Брелок сигналізації автомобіля — невід'ємна частина охоронного комплексу. Він є інтерфейсом, через який власник автомобіля може настроювати параметри роботи сигналізації, управляти функціями, одержувати інформацію про стан авто. Нерідко водії втрачають брелоки. Але у випадку втрати автовласник повинен залишатися господарем становища. Необхідно завжди знати, що робити, якщо втратив брелок від сигналізації, як відновити пристрій. Професійні установники розкажуть, як бути в даній ситуації.
Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

Що робити після втрати

Якщо включається сирена, то запускається комунікатор для сповіщення власника автомобіля про подію. Щоб спровокувати сигналізацію подати сігал тривоги, зазвичай достатньо вдарити по колесу, постукати у вікно або спробувати розкрити замки відмичками. За сигналом, коли активується режим охорони, можна спробувати відшукати пульт. Але це допоможе тільки якщо автомобіліст приблизно знає, де був втрачений брелок. Для відключення сигналізації у разі такого аварійного запуску або при повній втраті брелока необхідно:
 • Забезпечити доступ в салон автомобіля;
 • Знайти головний блок охоронної системи і кнопку Valet на ньому.
 • Як потрапити в автомобіль?

  Якщо брелок безповоротно втрачено, потрапити в салон авто можна за допомогою штатного ключа. Якщо ключа немає, тоді доведеться звертатися за допомогою до професійних злодіям. Такі послуги сьогодні надаються в будь-яких містах. На жаль, інших варіантів немає.

  Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

  Де шукати блок сигналізації?

  Найчастіше блоки управління встановлюються під приладовою панеллю. Але місце установки в салоні може бути й іншим: установники бувають різними. Коли вдалося знайти блок, слід відшукати на ньому сервісну кнопку Valet. Частіше кнопка розташована під панеллю приладів і може бути ретельно замаскована. Іноді пошук може зайняти багато часу: доводиться перевіряти кожен провід, що йде від блоку управління.
  Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

  Вимкнення охоронної системи

  Далі потрібно екстрене відключення режиму охорони сигналізації. Після відключення автовласники зможуть запускати двигуни і користуватися всіма функціями машини, крім системи охорони. Відключення у більшості випадків проходить за одним і тим же алгоритмом: різниця між моделями — в незначних деталях.

  Sheriff

  Відключити сигналізацію аварійно можна з наступної інструкції:

 • Ключем відкривають двері.
 • Включають запалювання.
 • Натискають на сервісну кнопку (необхідно встигнути натиснути на неї за 5 секунд. Потім знову відключають і включають запалювання.
 • Сервісна кнопка натискається ще один раз. Так, сигналізація відключає режим охорони.
 • Pantera

  Алгоритм відключення наступний:
 • В салон потрапляють будь-яким способом.
 • Включають запалювання і відключають на кілька секунд. Далі знову включають.
 • Протягом 10 секунд потрібно встигнути затиснути сервісну кнопку. Утримують її до моменту спрацьовування сирени. Звук буде свідчити, що охоронна система увійшла в режим обслуговування.
 • Alligator

  Вимкнути цю сигналізацію, не маючи персонального пін-коду, можна наступним чином:
 • Двері відкривають ключем.
 • Включають запалювання.
 • Протягом 15 секунд потрібно натиснути на кнопку сервісного режиму.
 • Запалювання відключають. Так, відключиться і режим охорони.
 • "Старлайн"

  Що робити, втратив брелок сигналізації "Старлайн"? Можна використовувати наступний алгоритм. Автомобіль відкривають, включають запалювання, утримують сервісну кнопку протягом шести секунд. Коли система увійде в режим сервісу, користувач може почути звуковий сигнал. Світлодіод, повідомляє про стан, буде блимати повільніше. Далі запалювання знову вимикають. Якщо є пін-код сигналізації "Старлайн", тоді:
 • Після відкриття дверей включається запалювання, вмикається сигнал тривоги.
 • Протягом 6 секунд слід ввести першу цифру пін-коду, використовуючи сервісну кнопку. Число натискань буде відповідати цифрі пароля.
 • Запалювання вимикається і знову включається.
 • Далі таким же чином вводять ще одну цифру.
 • Знову відключають і включають запалювання.
 • Tomahawk

  Аварійно відключити систему можна відкривши двері. Далі повертають ключ в положення "ACC". Протягом 20 секунд чотири рази натискають сервісну кнопку, а потім відключають запалювання. Якщо фари моргнули, то режим охорони знятий і можна навіть запускати двигун.

  Як запустити двигун?

  Власники охоронних систем цікавляться: втратив брелок від сигналізації, завести машину — це можливо? Якщо охоронна система не оснащена іммобілайзером, то особливих проблем з запуском бути не повинно. Втрачений лише брелок-комунікатор, а не штатний ключ. У разі втрати брелока за інструкціями вище виконується екстрене відключення охоронного комплексу. Так, система знімає блокування і дозволяє запуск двигуна.
  Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

  Можливо відновити роботу сигналізації?

  Брелоки часто губляться і ламаються. Це не привід викидати охоронну систему на смітник. Чи можна відновити брелок від сигналізації? Можна. Для цього достатньо придбати новий порожній брелок-болванку і перепрограмувати систему вже з ним. Купити новий брелок можна в офіційного представника виробника охоронного комплексу. Вони є у всіх великих містах.

  Як відновити брелок?

  Здійснювати програмування або прив'язку брелока до сигналізації потрібно в охоронних системах, які не мають діалогового коду. Прив'язка використовується для синхронізації так званого "плаваючого" коду. У таких рішеннях для управління головним блоком охоронної системи застосовується один пакет з кодом. Пакет шифрується за певним алгоритмом з незмінними основними параметрами, але з мінливим ключем.
  Тому прописувати брелоки доводиться і при придбанні нового, який спочатку не синхронізований з головним блоком, і при проблемах зі штатним. Також прив'язка потрібно, якщо у штатного брелока є які-небудь проблеми зі зв'язком. Адже не дарма виробники в інструкціях вказують, що небажано багато разів натискати на кнопки поза зоною дальності зв'язку з машиною. Ключ від алгоритму шифрування йде далі за алгоритмом, хоча змінюватися не повинен.
  Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

  Прив'язка брелока Tomagawk для моделей TZ-9010 TZ-9011и SL-950 Q-9 Q-9.5 Q-99101 72 Z-3

  Ось як можна запрограмувати новий брелок "Томагавк". Процедура досить проста. Машину потрібно зняти з режиму охорони і включити запалювання. Далі знаходять кнопку "Override" і тримають її натиснутою, поки сигналізація не видасть чотири сигналу. Потім на брелоку одночасно тиснуть кнопки «Відкриття багажника» і «Вимкнення звуку». Якщо все пройшло правильно, то брелок причепиться, сирена видасть одиночний сигнал. Режим прошивки можна вимкнути, якщо просто вимкнути запалювання Аналогічно прописується другий, третій і четвертий блок. Більше чотирьох прив'язати не можна.
  Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

  Програмування брелоків Tomagawk TZ-90309031 Z-59397 G-90007181

  Дані системи припускають трохи інший порядок. Не треба плутати їх з вже розглянутими вище, хоч брелоки "Томагавк" схожі між собою. Різниця тут вже з моменту входу в сервісний режим.

  Для входу в режим програмування 7 разів натиснути кнопку «Override». Після підтверджує сигналу від охоронної системи на брелоку затискають копки зняття з охорони і постановки на охорону.
  Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

  Tomagawk Z-1

  А ось як прив'язати брелок до сигналізації "Томагавк Z-1". Алгоритм відрізняється. Спочатку машину знімають з охорони і включають запалювання. Сервісну кнопку слід натискати вже 8 разів, далі запалювання відключають, а блок сигналізації дозволяє вхід в режим програмування. Так, сирена видасть 8 сигналів. Далі прописується до 6 брелоків. На кожному натискають кнопку постановки на охорону. Кнопку утримують натиснутою, поки блок не видасть відповідний сигнал.

  «Старлайн»

  Якщо втратив брелок від сигналізації, як відновити доступ до охоронного комплексу. Ось як (на прикладі «Старлайн») можна прив'язати новий брелок до охоронної системи. Цей алгоритм підходить для моделей А91 B9 і аналогічних. Першим ділом включають запалювання і тиснуть сервісну кнопку сім разів. Далі автомобіль заводять. Сирена видасть 7 сигналів. Це говорить про те, що система перейшла в режим програмування. Потім на брелоку натискають другу і третю кнопку до характерних звуків сирени.
  Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

  Програмування "Шерхан"

  Автовласник втратив брелок від сигналізації, як відновити новий (на прикладі охоронної системи "Шерхан"). Система може запам'ятати тільки три брелока: при запису четвертого коди першого і вся інформація про них буде стерта з пам'яті. Прив'язати новий брелок можна двома способами: використовуючи пін-коду і без нього. Якщо пін-коду немає, то запалювання включають і тут же вимикають. Про те, що система перейшла в режим програмування, повідомлять миготливі габаритні вогні. Протягом трьох секунд натискають кнопку першого брелока — габарити мигнут один раз. Потім вводять коди інших брелоків. Другий спосіб практично повністю повторює перший. Протягом чотирьох секунд повертають ключ запалювання у відповідності з першою цифрою пін-пароля. Таким же чином вводять і другу цифру. На брелоку кнопку натискають протягом чотирьох секунд. Машина подасть знак габаритними вогнями. Брелок прив'язаний, ним можна користуватися.
  Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив'язка нового брелока

  Висновок

  Втрата брелока — не вирок. Завжди можна купити болванки-дублікати і перепрограмувати, якщо втратив брелок від сигналізації. Як відновити доступ в автомобіль, а також як знову користуватися охоронним комплексом, розповіли установники та фахівці з ремонту автосигналізацій. Процедури по прив'язці нескладні, але брелоки все ж краще не втрачати.