Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Моторне масло "Мобіл Супер 3000 5W40": відгуки

20.02.19, Різне
172
Використовується моторне масло впливає на якість роботи двигуна і його загальний терміну служби. Ненадійні склади призведуть до заклинювання силової установки та її передчасного виходу з ладу. Саме тому до вибору мастильного матеріалу потрібно підходити настільки ретельно і скрупульозно. Важливо врахувати масу факторів, в тому числі і думку інших автомобілістів. У відгуках про "Мобіл Супер 3000 5W40" водії відзначають, що цей склад володіє всіма характеристиками хорошого мастильного матеріалу.

Пара слів про виробника

Компанія Mobil — лідер нафтогазової індустрії США. Підприємство займається видобутком та переробкою вуглеводнів. Причому саме в переробці компанія досягла неймовірних успіхів. Моторні, трансмісійні масла та антифризи фірми продаються більш ніж в 100 країнах світу. Застосування найсучаснішого обладнання дозволяє досягти неймовірного якості і надійності готової продукції. Робота фірми в цьому напрямку відзначена і міжнародними сертифікатами ISO.

Тип масла

Моторне масло "Мобіл Супер 3000 5W40": відгуки
Представлене моторне масло відноситься до категорії синтетичних. В якості основних компонентів виробники використовують суміш полиальфаолефинов, отриманих шляхом реакції гідрокрекінгу продуктів нафтопереробки. Для поліпшення характеристик і властивостей складу виробники додали збільшену кількість легуючих присадок. Застосування подібних сполук позитивно позначилося на експлуатаційних показниках мастильного матеріалу. Це зазначено і у відгуках про "Мобіл Супер 3000 5W40" з боку автомобілістів.

Для яких силових установок

Моторне масло "Мобіл Супер 3000 5W40": відгуки
За стандартом API, цей мастильний матеріал отримав індекс SN/CF. Це означає, що зазначене масло можна використовувати в бензинових і дизельних двигунах. Вона підходить навіть для силових установок, оснащених системою турбонаддува. Зазначений склад не можна застосовувати в дизелях, оснащених сажовим фільтром системи DPF. Масло "Мобіл Супер 3000 5W40" отримало допуски від таких виробників автомобілів як Renault, Mercedes, VW, Porsche. Цей склад рекомендовано застосовувати для гарантійного і післягарантійного обслуговування машин відповідних марок.

Сезон використання

Моторне масло "Мобіл Супер 3000 5W40": відгуки
Класифікацію олій за їх сезонності ввело співтовариство автомобільних інженерів США (SAE). Представлений склад відносять до розряду всесезонних. При цьому він підходить для експлуатації навіть в регіонах з дуже холодними і суворими зимами. Розподіл масла по системі можливе при температурі -35 градусів. Безпечний запуск мотора вийде здійснити при -25 градусів. У відгуках про "Мобіл Супер 3000 5W40" водії також показали високу універсальність цього складу.

Поліпшення властивостей

Для поліпшення базових характеристик основи виробник активно використовує різні додаткові хімічні сполуки. З допомогою присадок вдалося істотно розширити експлуатаційні властивості мастила.

Стабільність в'язкості

Одним з основних параметрів моторного масла є його в'язкість. Для збереження потрібних значень плинності суміші хіміки компанії додали до складу полімерні сполуки. Їх макромолекули мають деяку термічну активність. При зниженні температури з'єднання згортаються в специфічний клубок. Внаслідок цього в'язкість масла стає значно нижче. Нагрівання провокує зворотний процес. Макромолекули розгортаються з клубка, що трохи знижує плинність суміші. У відгуках про "Мобіл Супер 3000 5W40" автомобілісти відзначають, що представлений склад володіє стабільними параметрами в'язкості в широкому діапазоні температур.

Низька температура кристалізації

Температура кристалізації у цього масла дорівнює -39 градусів за шкалою Цельсія. Представленого значення вдалося досягти з допомогою полімерів метакрилової кислоти. Представлені з'єднання перешкоджають утворенню великих кристалів парафінів та їх передчасного випадання в осад.

Відновлення потужності мотора

Моторне масло "Мобіл Супер 3000 5W40": відгуки
Представлений склад ідеально підходить і для дизеля. У відгуках про "Мобіл Супер 3000 5W40" власники автомобілів з подібними силовими установками відзначають, що застосування такого масла дозволяє відновити базову потужність мотора, знизити вібрацію силової установки, усунути її стукіт. Причина виникнення цих негативних ефектів проста. Дизельне паливо відрізняється великим зольним числом. Сполуки сірки, що входять до складу пального цього типу, при термічному впливі створюють невеликі частинки сажі. Вони злипаються один з одним і випадають в осад. У підсумку на поверхнях деталей силової установки утворюються цілі агломерації сажі. Наявність сполук кальцію, магнію, барію і ряду інших лужноземельних металів наділяє це масло чудовими миючими властивостями, настільки необхідними для дизеля. У відгуках про маслі "Мобіл Супер 3000 5W40" водії відзначають, що використання цього мастильного матеріалу не тільки запобігає утворенню нагару, але і видаляє вже сформувалися відкладення сажі.

Розширений термін служби

Моторне масло "Мобіл Супер 3000 5W40": відгуки
Представлене масло відрізняється і пристойними показниками мати. Інтервал заміни становить 8 тис. км. Для цього до складу суміші ввели похідні фенолу і ароматичні аміни. Вони вловлюють молекули кисню, які можуть окислити компоненти масла і змінити його хімічний склад. Такий захист дозволяє домогтися стабільності фізичних характеристик суміші протягом усього терміну служби масла.

Захист від корозії

Деталі двигуна, виготовлені із сплавів кольорових металів, піддаються деструктивному впливу слабких органічних кислот, що входять в базовий склад олії. Корозійні процеси можуть піти втулок шатуна або підшипникам колінчатого валу. У відгуках про маслі "Мобіл Супер 3000 5W40" водії відзначають, що застосування цього складу дозволяє уповільнити іржавіння. Справа в тому, що при виготовленні суміші виробники збільшили частку сполук хлору, фосфору і сірки. Вони утворюють міцні нерозчинні плівки на металевій поверхні, які і перешкоджають контакту сплавів з органічними кислотами.

Зниження витрати палива

Моторне масло "Мобіл Супер 3000 5W40": відгуки
Позитивні відгуки масло "Мобіл Супер 3000 5W40" завоювало і в питаннях паливної ефективності. Застосування цього складу дозволяє знизити витрата пального приблизно на 7 %. Високі ціни на бензин і дизельне паливо не дозволяють ігнорувати цю цифру. Для цього до складу ввели органічні сполуки молібдену. Вони формують на поверхні деталей тонку суцільну плівку, яка перешкоджає їх безпосередньому контакту один з одним. У результаті вдається значно підвищити ККД силової установки і збільшити її ресурс.

Міський режим експлуатації

Їзда в місті передбачає постійний перепад кількості обертів двигуна. Така експлуатація двигуна призводить до того, що масло починає збиватися в піну. Ситуацію посилює і велика кількість миючих присадок, що входять до складу мастильного матеріалу. В результаті чого знижується ефективність розподілу суміші по деталей силової установки, що провокує передчасний знос двигуна і його вихід з ладу. Нівелювати цей ефект вдається завдяки застосуванню діоксиду кремнію. Ця речовина збільшує поверхневий натяг масла і руйнує бульбашки повітря, що виникають при зміні числа обертів силової установки.

Відгуки водіїв

У відгуках про "Мобіл Супер 3000 5W40" характеристики масла викликали масу схвальних оцінок. Водії відзначають, що склад підвищує ресурс мотора, відсуває термін капітального ремонту. Власники машин зі старими двигунами стверджують, що застосування цього мастильного матеріалу усуває характерний стукіт мотора і вібрацію.