Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Як зливати бензин з бака автомобіля? Пристосування і покрокова інструкція

20.02.19, Різне
287
На момент 2019 року всі автолюбителі, у яких стаж водіння вже більше трьох років, коли-небудь потрапляли в дуже неприємну ситуацію, коли треба було злити бензин з бака шлангом. У багатьох випадках люди просто не знають, як зробити це. З цієї причини була створена дана стаття. Адже ця ситуація може виникнути не тільки у вас, але й у близьких. Ви захочете допомогти їм, проте навіть не знаєте, як злити бензин з бака ВАЗа та інших марок. Тому в матеріалі статті ми розберемо це питання і відповімо на нього. Потрібно виконувати цю процедуру, використовуючи правила техніки безпеки, роблячи все по інструкції і дуже злагоджено. Потрібно розуміти, коли метод підійде для вашої ситуації, а коли – ні.
Як зливати бензин з бака автомобіля? Пристосування і покрокова інструкція

Необхідність

Якщо ви не знаєте, коли відбувається ця потреба, то ось список таких ситуацій у життя:
 • Навчання тому, як зливати бензин з бака. Звичайна зацікавленість, а також просте навчання цієї процедури в реальному житті. Це може відбуватися як з вітчизняним автомобілем, так і з машиною-іномаркою.
 • Коли людина в неминучій ситуації заправив автомобіль дуже поганим і неякісним паливом і бажає замінити його на більш гарне, щоб не "вбивати" свій силовий агрегат. Хто не знає, зазначимо, що погане і неякісне пальне дуже погано впливає на вузли двигуна. Потрібно позбутися такого палива. Можна злити бензин у такому випадку? Відповідь проста: потрібно! Адже так ваша машина буде їздити краще, ніж пересувалася на неякісному паливі.
 • Здійснення заправки генератора.
 • Потрібно допомогти людині на дорозі, поділитися своїм паливом, щоб той доїхав до найближчої заправки. Або ж просто-напросто допомогти товаришеві, з яким їдете в парі.
 • Бак переповнений і дійсно вимагає невеликого зливу бензину.
 • Перед тим як виконати ремонтні роботи та технічне обслуговування. Коли ви міняєте паливний фільтр або ж насос.
 • Як зливати бензин з бака автомобіля? Пристосування і покрокова інструкція

  Конструкція

  Незалежно від того фактора, який у вас автомобіль у володінні і з якого ви будете зливати бака, ви все одно будете стикатися з єдиною концепцією. Не буде такого, що в одній машині все одним чином відбувається, а в іншій – з іншого методу. Все у всіх виконано однаково. Кожний паливний бак звичайного легкового або позашляхового автомобіля має свій обсяг. У кого-то він 20 літрів, у когось- 100 або більше. Ролі це не грає. Кожен бак закривається щільно-щільно за допомогою звичайної кришки, яка називається "кручені". Таким чином, паливо з бака нікуди не витікає і, звичайно ж, просто так не зливається в зовнішнє середовище. Воно просто вигорає, і двигун внутрішнього згоряння користується ним, щоб ваш автомобіль міг їхати по дорозі.

  Загалом, вдаватися в подробиці і призначення бензину не варто. Слід зрозуміти, де знаходиться горловина, щоб відповісти на питання про те, як зливати бензин з бака. Вона знаходиться в задній частині резервуара, з лівої або правої сторони. Між нею і баком є паливопровід, який з'єднує всі деталі. Це така трубка, яка може бути різного діаметра. Це залежить вже від марки, проте на процес зливу палива ніяк не впливає. У нових машин є якісь насоси, у старих їх немає. Однак це також не змінює процедуру зливу бензину. Ці бензонасоси допомагають двигуну внутрішнього згоряння подавати паливо. Варто підкреслити, що вони повністю безпечні і їх можна чіпати. Також у більш нових автомобілів, рік випуску яких значиться після 2010 року, є спеціальні датчики, які показують рівень палива у вашому бензобаку. Це допомагає розуміти, скільки літрів пального ви вже злили. Також у таких машин найчастіше є вентиляційна система, яка підтримує оптимальний рівень тиску. Однак це вже не важливо. Загалом, яка б машина не була, в будь-якому випадку злити бензин ви зможете. В цьому розділі були розібрані основні частини паливного бака, які і допомагають або заливати бензин, або передавати його двигуна внутрішнього згоряння, або ж зливати паливо.
  Як зливати бензин з бака автомобіля? Пристосування і покрокова інструкція

  Способи

  Важливо пам'ятати і знати: працювати з такою рідиною, як паливо, слід виключно на відкритій місцевості, де є кисень. Адже якщо ви будете робити це в якомусь закритому приміщенні, де всі кватирки і двері закриті, можете надихатися бензином. А це загрожує отруєнням та іншими захворюваннями. Загалом, це дуже небезпечно.

  Шланг

  Багато цікавляться тим, як правильно злити бензин через шланг. І таких людей можна зрозуміти: цей метод найпоширеніший, перевірений і якісний. Потрібно виконувати цю процедуру таким чином. Беремо шланг або ж будь-яку іншу трубку, яка має достатню довжину. Один кінець опущений в бензобак через кришку, а інший вставляємо в рот. Потрібно щільно обхопити губами весь шланг. Далі ви вдихаєте повітря через рот, до вас надходить паливо, і ви нахиляєте відразу ж трубку в будь-яку ємність, у якій буде перебувати бензин. Таким чином процедура проробляється довго, проте впевнено. Варто підкреслити, що той кінець, який ви тримаєте губами, повинен знаходитися не вище бензобака, не на одному рівні, а нижче нього.

  Техніка безпеки

  Як зливати бензин з бака автомобіля? Пристосування і покрокова інструкція
  Коли ви робите процедуру зливу бензину з бака автомобіля, не забувайте про ці правила. Адже це допоможе не тільки максимально ефективно виконати процедуру, але ще і не постраждати при цьому. Як зливати бензин з бака? Слід дотримуватися всіх правил техніки безпеки, щоб не накоїти справ. Все інше робиться легко і просто. Якщо не вийшло, спробуйте ще раз. Не впадайте у відчай!

  Вогненебезпечно

  Як зливати бензин з бака автомобіля? Пристосування і покрокова інструкція
  Найголовніше при зливі бензину з бака – проробляти дії далеко від будь-якого диму і вогню. Щоб ваш товариш не курив біля вас і ніякої багаття поруч не горів. Одна лише іскра – і станеться те, що не можна виправити. Паливо – легкозаймистий продукт. Одна лише іскра, і ваша машина просто загориться. Якщо ж ви застосували той самий метод, який пропонує зливати бензин через шланг, але все-таки паливо потрапило в рот, обов'язково виплюньте його, після чого прополощіть ротову порожнину. Якщо ж ви проковтнули його, негайно їдьте в лікарню на промивання. Інакше може статись летальний результат. Пам'ятайте про це. Після закінчення процедури зливу бензину обов'язково вкрутіть всі болти і кришки щільно, щоб ніяких проблем надалі не було.

  Ємність

  Як зливати бензин з бака автомобіля? Пристосування і покрокова інструкція
  Який вибрати резервуар, в який буде протікати бензин? Найкраще взяти саме металеву банку або щось подібне. Так, якщо у вас пластик, це непогано, проте небезпечно. За законами фізики, з-за напруги і тиску може статися загоряння, як від звичайної іскри. А це чревате наслідками. Пам'ятайте про це. У цій статті ми дізналися, як зливати бензин з бака. Розібрали всі методи, їх переваги і недоліки.