Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Технічне обслуговування "Мерседеса": вибір фірмового автосервісу, середня ціна за обслуговування

21.02.19, Різне
598
Розглянемо особливості технічного обслуговування "Мерседес". Адже нині всі знають, що автомобіль - недешеве задоволення, за ремонт якого потрібно платити. А вже тим більше дорога в експлуатації саме німецька машина. Адже ці транспортні засоби перевершують всі інші по своїй якості та комфорту, проте найбільше потребують грошових вкладень коштів на ремонт деталей. Технічне обслуговування "Мерседеса" - дороге задоволення. Не варто дивуватися високими цінами. Однак незабаром стає зрозуміло, наскільки машина хороша, так як вона приносить неабияке задоволення під час їзди, хоча і вимагає багато вкладень. Зазвичай власники "Мерседеса" намагаються дуже дбайливо ставиться до машини, але все одно розставання із запаморочливої сумою під час технічного обслуговування "Мерседес-Бенц" гарантовано. В матеріалі статті буде йти мова про те, які існують види Т/О.
Технічне обслуговування "Мерседеса": вибір фірмового автосервісу, середня ціна за обслуговування

Важливо знати

Новенькі автомобілі марки Mercedes є лідерами в плані надійності. І це факт: німецькі запчастини якісні і міцні. Проте немає таких деталей, які ніколи не зламаються. У будь-якому випадку ви коли-небудь заїдете на технічне обслуговування "Мерседес-Бенц" і витратите на ремонт запчастин свої грошові кошти. І звичайно ж, варто робити ремонт у перевірених сервісах, наприклад, у офіційного дилера або ж в хорошому СТО. Це істотно продовжить роботу вузлів і двигуна вашого автомобіля. Робити технічне обслуговування "Мерседеса" в перевіреному СТО - дуже важливо. Все тому що в таких місцях роботу роблять злагоджено та ефективно, а також ставлять якісні запчастини. Варто підкреслити, що німецька марка в Російській Федерації пропонує свої послуги при технічному обслуговуванні. Однак воно має два види: мале Т/О і велике Т/О. Вибір відбувається за певними факторами: пробіг, вік машини, робота двигуна.

Види

Технічне обслуговування "Мерседеса": вибір фірмового автосервісу, середня ціна за обслуговування
Мале Т/О проводиться на дизельних двигунах приблизно кожні 10 тисяч кілометрів. Технічне обслуговування автомобіля "Мерседес" з дизельним силовим агрегатом відбувається приблизно кожні 20 тисяч кілометрів. А от малий Т/О на бензиновому двигуні проходить кожні 15 тисяч кілометрів. Велика ж технічне обслуговування "Мерседеса" з таким видом двигуна потрібно кожні 30 тисяч кілометрів. Це дуже хороші показники міжсервісного інтервалу, з яким не кожна машина може конкурувати. І кожен з двох видів включає різні роботи за регламентом. Вартість менше у малого Т/О. І це зрозуміло: велике Т/О на увазі те, що вам будуть здійснювати повну діагностику, а пізніше і заміну багатьох дуже важливих деталей, які через 20-30 тисяч кілометрів пробігу вже почали виходити з ладу або ж повністю зламалися.

Вартість

Практика показує, що ціни такі: приблизно 20 тисяч російських рублів на перше Т/О. В наступні - від 10 до 12 тисяч російських рублів. Ці дані оголошує офіційний виробник на своєму сайті.
Технічне обслуговування "Мерседеса": вибір фірмового автосервісу, середня ціна за обслуговування

Слідкуйте за межсервисным інтервалом

Багато автовласників часто запізнюються на технічне обслуговування. Все тому, що вони про нього забувають. Тому, якщо ви зібралися експлуатувати свою машину, обов'язково врахуйте час та пробіг з останнього технічного обслуговування, щоб ніяких проблем з Т/О в подальшому не було. І кожен пройдений кілометр не потрібно записувати в блокнотик. У такій дорогій машині, як Mercedes-Benz, є свій асистент, який допомагає вам записувати кілометраж після технічного обслуговування. Однак його потрібно запустити самостійно. І тільки після цього він почне відлік і повідомить вас, коли машина потребує технічного обслуговування.

За комфорт потрібно платити

Технічне обслуговування "Мерседеса": вибір фірмового автосервісу, середня ціна за обслуговування
В автомобільному ряду Mercedes-Benz є безліч машин. Кожна з них гарна по своєму. Однак того, що не відняти саме у цієї марки, - надійність. Автомобілі, які були вироблені в Німеччині, мають відмінну міцність. Однак за це виробник просить дуже великі гроші. Коли ви завітаєте на перше технічне обслуговування, готуйтеся заплатити велику суму грошей. За послуги, якість і комфорт потрібно платити - це факт. Перед тим як все-таки придбати таку дорогу машину, потрібно зважити всі "за" і "проти".

Регламент

Він включає всі основні положення, які стосуються планового обслуговування. Тобто діагностику, заміну расходников і так далі. У офіційного дилера всі роботи повинні виконуватись згідно з регламентом. Перше, класичне і основна вимога - проведення Т/О вчасно. Інтервал повинен бути не більше 10 тисяч кілометрів, як стало зрозуміло в матеріалі статті. Однак це для дизельних двигунів. Для бензинових моторів - близько 10 тисяч кілометрів. За регламентом, навіть якщо машина проїхала одну тисячу кілометрів пробігу, то кожні 365 днів вам все одно повинні робити Т/О. Такий регламент технічного обслуговування Мерседеса.

Вибір автосервісу

Технічне обслуговування "Мерседеса": вибір фірмового автосервісу, середня ціна за обслуговування
Варто відзначити, що якість вашого технічного обслуговування залежить не тільки від деталей, які вам поставили, але і від того, хто їх буде ставити. Адже людина, яка працює автомеханіком 1 день, явно має досвіду менше, ніж той, хто вже більше десяти років працює в цій сфері. Саме тому люди найчастіше звертаються саме до тим, хто вже зарекомендував себе у сфері авторемонту. Тому, варто розібратися, куди найкраще їхати на технічне обслуговування. Звичайно ж, до офіційного дилера, адже саме там працюють найкращі працівники та автомеханіки. Вони зроблять роботу сумлінно, якісно і правильно. У них великий досвід у цій сфері, адже на роботу до офіційного дилера беруть тільки зарекомендували себе автомеханіків.

Висновок

Технічне обслуговування "Мерседеса": вибір фірмового автосервісу, середня ціна за обслуговування
Не варто дивуватися тому, що в офіційному сервісі при технічному обслуговуванні "Мерседес-Бенц" будуть дуже сильно "накручувати" ціни. І навіть рекомендувати замінити деталі, які насправді в заміні зовсім не потребують. Варто підкреслити, що у СТО ремонт і технічне обслуговування "Мерседеса" роблять часом не гірше, ніж у офіційного дилера. Просто розумійте для себе: якщо ту деталь, яку просять замінити, ви дійсно вважаєте непотрібною, якщо у вас вона не була задіяна зовсім, не погоджуйтеся на заміну. Загалом, слухайте тільки себе, а не менеджера з офіційного салону технічного обслуговування. Це допоможе економити на деталях, а також не витрачати зайві гроші з-за прийомів людей. Вдалого шляху!