Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

"Лада Веста" з повним приводом: характеристики, фото і відгуки власників

24.02.19, Різне
69
«Ладу Весту» з повним приводом називають однією з найбільш неоднозначних і очікуваних новинок вітчизняних у сфері автомобілебудування. Весь модельний ряд зазначеної серії представлений в кузові універсал. Масло у вогонь підливають обіцянки виробників, які викликають певний резонанс в колах знають. Однак провідні автомобільні експерти бачать в цих посиланнях розумне зерно і не приховують, що все переконання будуть виправдані повністю або частково. Таку упевненість додає успішність стандартного седана, який отримав визнання у вітчизняних споживачів.
"Лада Веста" з повним приводом: характеристики, фото і відгуки власників

Буде повний привід у «Лади Вести»?

За заявою генерального директора "Автовазу", початок продажу зазначеного транспортного засобу заплановано в першій половині поточного року. Подібна інформація багатьом поціновувачам вітчизняного автопрому принесла натхнення і надію змінити традиційний універсал на компактний позашляховик «місцевого розливу». Чи це Так все райдужно, спробуємо розібратися далі. Заради справедливості треба відзначити, що інженери комбінату зробили заявку про випуск вдосконаленої варіації наявного авто «Крос», який буде оснащуватися двома ведучими мостами, поліпшеною підвіскою і супутніми елементами, орієнтованими на поліпшення показника амортизації для переміщення по бездоріжжю. Якщо обіцянку буде дотримано, «Лада Веста» з повним приводом має всі шанси стати одним з кращих представників, що зійшли з конвеєрів вітчизняного "Автовазу".

Економічна складова

Вихід «Лади Веста» з повним приводом істотно обмежується фінансово-економічними показниками, які на вітчизняному ринку проявляють себе досить нестабільно. Комбінат сильно залежить від державних дотацій і додаткових вливань. У будь-якому разі проблеми фінансового характеру дають знати про себе, що значимо відображається на ефективності і продуктивності підприємства. Наприклад, випуск хетчбека був переміщений на пару років вперед, що, можливо, зумовлено порушенням економічних зв'язків, отождествляющихся з проблемами в близькому зарубіжжі. Така затримка з випуском розрекламованої моделі посіяла певну паніку серед потенційних покупців. Є інформація, що «Лада Веста» з повним приводом буде виходити виключно на базі наявного універсалу. Наскільки це виправдано, покаже час.
"Лада Веста" з повним приводом: характеристики, фото і відгуки власників

Технічний опис

Оскільки немає точної інформації про вихід повноцінної модифікації «Лади Вести» з повним приводом, рано вести дебати з приводу характеристик, економічної вигоди і інших «успіхів». Цілком можливо, що до посиленого седану з великим об'ємом двигуна просто підключать повний привід. Що це дасть, спробуємо розібратися далі.

З фактами складно сперечатися, як і з відгуками потенційних власників «Лади Вести Крос» з повним приводом. Серед особливостей позиціонуються наступні моменти:
 • стандартний універсал являє собою прототип з трохи зміненою кузовний і ходовою частиною;
 • двигуни при цьому залишаються практично без змін, видаючи ті ж 106 «конячок» при обсязі 16 літра;
 • трансмісійний вузол залишився у вигляді пятирежимной механічної коробки або роботизованого автомата;
 • можливо, якісь характеристики існуючого седана змінять, але виразної інформації з цього приводу поки немає.
  "Лада Веста" з повним приводом: характеристики, фото і відгуки власників
 • Чого чекати в реальності?

  Що стосується кросовера «Лада Веста СВ» з повним приводом, тут та ж історія. Повний набір технічних параметрів залишається секретом, де більше запитань, ніж відповідей. Як стверджують знаючі люди, повний привід буде функціонувати за рахунок монтажу двигуна з посиленими характеристиками. В цьому напрямку прогнозують модель від «Ніссана» силою 118 «конячок» або вітчизняний аналог від спортивного варіанту, потужність якого досягає 140 л. с. За прогнозами, розглянута модифікація повинна стати зручніше в управлінні, динамічніше і агресивніше. Єдине, що викликає певні питання – чи зможе концерн втілити у життя задумані перспективи.
  "Лада Веста" з повним приводом: характеристики, фото і відгуки власників

  Нюанси

  Щоб збільшити прохідність очікуваної новинки, прийняли рішення розширити дорожній просвіт на кілька міліметрів в порівнянні з базовою модифікацією. Оновлена м'яка підвіска підніме днище транспортного засобу над базою коліс. Завдяки такій трансформації машина може набагато легше долати проблемні перешкоди різного характеру. Оснащення салону і впроваджені інновації в інтер'єр – питання, яке на порядку денному практично не розглядається. Варто зазначити, що однозначно багажний відсік по місткості збільшиться, а сам салон стане вытянутее. Гарячі суперечки і обговорення з приводу оснащення і особливостей «Лади Вести Крос СВ» з повним приводом ведуться на різних форумах і в дискусійних залах автомобільних знавців. Будь підвищений об'єкт уваги не може уникнути подібної долі, тому цілком зрозумілий ажіотаж, особливо серед вітчизняних автомобілістів. Багато з них вважають таке виконання кузова самим практичним, обґрунтовуючи його нинішня відсутність прагненням конструкторів створити дійсно реальний прототип, що дозволяє вирішити більшість проблем з прохідністю, комфортом і вартістю, не нехтуючи при цьому думкою звичайних споживачів. Ці всі суперечки та припущення дають підставу думати, що задумка не кане в Лету, а вийде на реальний ринок. У самому справі, позашляхова модифікація стане цілком реальною альтернативою китайським і вітчизняним аналогам, які не так економічні і практичні. Час покаже, хто правий, а хто ні. У будь-якому разі поки нічого не залишається як чекати рішення керівників концерну.
  "Лада Веста" з повним приводом: характеристики, фото і відгуки власників

  На завершення

  Ціни повнопривідної «Вести» з кузовом універсал обговорюються не менш активно. Російські користувачі вважають, що вони будуть необґрунтовано завищені. При цьому подібні чутки тільки роблять рекламу автомобілю, якого поки не можна охарактеризувати достовірно. Немає сумніву, що якщо всі обіцяні інновації будуть впроваджені, машина вийде досить цікавою і практичною.