Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Американська автокомпанія "Шевроле": яка країна виробник?

26.02.19, Різне
139
Лояльна цінова політика у відношенні своєї продукції, хороші властивості прохідності і експлуатаційних характеристик, адаптованих під російські умови водіння розширюють клієнтський потенціал легендарного концерну. Сьогодні автовиробник - один з найвпливовіших гравців на світовому автомобільному ринку. Розподіл виробництва за десятках країн на всіх континентах світу, не дозволяє однозначно вказати країну-виробник. Але більшість автовласників хочуть знати всі характеристики транспортного засобу. Тому деякі водії прагнуть розібратися, яка країна виробник «Шевроле». Надаємо таку можливість.

Перші кроки

Американська автокомпанія "Шевроле": яка країна виробник?
Перше виробництво було відкрито в 1911 р. в США. Це було дочірнє підприємство General Motors, на той момент що функціонував під керівництвом У. Дюранта. Він об'єднав свої фінансові зусилля з мозком автоінженера Луї Шевроле. Штаб-квартира одного з лідерів на світовому ринку з виробництва кросоверів, міських автомашин, потужних авто позашляхового класу, знаходиться в Мічигані, в містечку Детройт. Машина будь-якої модифікації обзавелася своїми шанувальниками, незалежно від того, яка країна виробник «Шевроле» вкладає у виробництво технології.

Секрети виробничих можливостей

Американська автокомпанія "Шевроле": яка країна виробник?
Великі підприємства незалежно від того, яка країна виробник «Шевроле» не береться за цю справу, успішно справляються з завданнями по випуску надійних агрегатів. Масштабний випуск «сталевих коней» налагоджено в Детройті. Одна з виробничих ліній відкрита в Теннесі. Почувши відповідь на питання про те, хто виробник «Шевроле», що такими є мексиканці чи канадці, не варто сумніватися в правдивості співрозмовника. Підприємства працюють і там. Займається виготовленням автомашин Бразилія, налагоджені аргентинські поставки, гарною якістю відрізняється збірка в Колумбії і Еквадорі.

Біполярна збірка

Американська автокомпанія "Шевроле": яка країна виробник?
Унікальність «Шевроле» в тому, що компанія може дозволити собі збирати поряд з дешевими, "народними" автомобілями, ексклюзивні, дорогі моделі. Так, на заводах Північної Америки проводиться збірка тільки топових і спортивних серій. На конвеййерах Південної Кореї збирають нащадків недорогих моделей "Деу".

Саме ця унікальна біполярність додає загадковості компанії і підігріває інтерес до її автомобілям.

Вузька спеціалізація

Американська автокомпанія "Шевроле": яка країна виробник?
Автомобільний ряд поповнюється завдяки роботі податківців в Південній Кореї. Наприклад, тут збирають «Лачетті». Розглядаючи, яка країна виробник «Шевроле» займається цією моделлю, не можна забути про Запорізькому Автозаводі, про новому цеху, відкритому в Узбекистані в місті Асаки в 2013 році, про Усть-Каменогорську в Казахстані. У чому відмінності різних виробництв? Експерти відзначають:
 • Корейці роблять автотранспорт, що раніше входив в колекцію Daewoo, плюс бюджетні види, як «Круз».
 • Індія, Таїланд і В'єтнам об'єдналися під «егідою» виробничої серії виключно на Chevrolet, чим відрізняються від інших філій компанії. У 2014 індуси представили новий концепт кросовера Adra. Це прем'єра самостійної розробки індійських інженерів фірми GM. Глобальні системи збережені, стиль, традиції позашляховика. Внесені зміни для адаптації до індійським автошляхами. У ньому порадувала висока посадка пасажирів, відмінний кліренс, технічні параметри гідні.
 • На питання про те, якою виробник "Шевроле", відповідь: «японські конструктори», буде вірним. Японці пристосувалися займатися пікапами Luv з широкою палітрою» силових частин. Виробляють їх і в Таїланді.
 • Після поглинання «Деу» американський виробник почав випускати «Шевроле Ланос», що виготовляється в Україні. На АвтоЗАЗ виробляли імпортні моделі з 1990р. З 2009 року співробітництво було припинено і авто стало носити нову назву Zaz Chance. Суттєвої різниці між ними немає, в процесі створення беруть участь запчастини з Кореї.
  Ще пару років тому на питання про те, яка країна виробляє «Шевроле», можна було сказати: "Росія". У 2009 р. роботу цеху зупинили. Відновлення в 2015 році не принесло очікуваних результатів, і вони знову закрилися. Якщо задатися питанням: "Яка країна виробник у марки "Шевроле" в модифікації Chevrolet Aveo", відповіддю буде: "Північна Америка". Поставки здійснюються з 2002 року, модель відома як Chevrolet Sonic.

  Нинішня ситуація

  Криза в автомобільній сфері зробив свою справу, спровокувавши різкий спад продажів транспортних засобів цього бренду. Казахстан продовжує виконувати намічені завдання, виробляючи Aveo, «Каптиву», «Крузы», «Лачетті». Під Санкт-Петербургом у перспективі відновити виробництво GM, як і раніше, почнуть сходити з конвеєра «Шевроле Cruze», знову порадіють «астроводы», шанувальники Tahoe або Trailblazer, що випускається методикою великовузлового складання. Останнім часом цінується казахстанська робота збирачів, виправдовуючи очікування покупців. Машини чудово справляються з позашляховими умовами. «Нива» чудово проявила себе у справі, підвищивши прибуток концерну: в 2016 році було продано 30000 автомоделей. З 2002 року не знижуються торгові обороти в цьому напрямку. Багато чули про американську збірці. Чим вона така хороша?

  Головні відмінності американських конвеєрів

  Американська автокомпанія "Шевроле": яка країна виробник?
  Обладнання – на першому місці у виробника в США. Американці не шкодують на нього грошей, домагаючись успіхів у складальному процесі. «Рецептура» в цьому відношенні особлива, тому авто відрізняються підвищеними показниками якості. Це додає свої нюанси в ціну – «американці» коштують набагато дорожче «колег» по цеху в інших державах. Варто обмовитися, що придбати такий агрегат на європейському або російському авторинку не представляється можливим, хіба що за «сірою " схемою», що загрожує ускладненнями з законом. Для російських споживачів головним чином запропонований корейський варіант, як і жителям Європи. Це «симбіоз» прийнятного цінника і результату конструкторської прогресивної думки. Крім малолітражок, люди стають володарями спорт-карів, зухвалих і презентабельних, як «Корвет» та економічних «Спарк». По VIN номеру можна визначити країну-виробника, з яких деталей, механізмів складається засіб пересування, проводився гарантійний ремонт в разі купівлі старої автопродукції.