Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Вся правда про двигуни «Honda GX 390»

01.03.19, Різне
163
Японська корпорація постачає на міжнародну "арену" 70 років силові апарати. Зустрічаються вони на легкових авто, газонокосарках, бензопилах, човнах. Добре проявляють себе двигуни "Honda GX 390": вважаються надійним, безвідмовним пристроєм, підтверджуючи закладене в них виробником якість.

Загальні відомості

Розробка двигуна "Хонда GX 390" була задумана для застосування в екстремальних умовах. Долаючи труднощі великих навантажень, він допомагає виконати різні завдання, беручи участь в роботі електростанцій, зварювального обладнання, насосів. Ламається рідко, при неправильній експлуатації.
Вся правда про двигуни «Honda GX 390»
По конструкції двигуни «Honda GX 390» - бензинові прилади, наділені одним циліндром з повітряної охолоджуючою системою. Колінвал в ньому розміщений в горизонтальному положенні. Мотор має 13 л. с. з оборотами до 2500 крутного моменту і цих значень вистачає для гарної експлуатації. Силовий апарат відносять до чотиритактним, тобто окремо заливається бензин, масляна рідина, а цикл функціонування включає 4 поршневих ходу. Його перевага в розумній витраті паливного ресурсу.

Про недоліки

Недоробкою споживачі вважають такі показники:

 • Рух на холостих здійснюється завдяки кінетичній енергії, що запасає колінвал та інші елементи. Згоряння паливної суміші відбувається за секунди, і у зв'язку з цим навантаження на кришку циліндра різко зростає. Збільшується вона і на поршень, інші механізми. У підсумку по потужності вони дещо поступаються двотактним.
 • Не зовсім чітко продумана регулювання теплового зазору, тому мопед буде розганятися повільніше порівняно зі скутером.
 • В цілому працюють вони без шуму, стабільно.

  Про базових характеристиках

  Вся правда про двигуни «Honda GX 390»
  У різних сферах двигуни "Honda GX 390" представлені в безлічі версій. Базові характеристики всіх варіантів не розрізняються, відмінності зводяться до особливостей додаткового обладнання. Сам агрегат важить 31 кг, має одну об'ємну камеру. Об'єм вузла 389 куб. див. він Функціонує на бензині А-86 АІ-92 і інших більш високих марках. Любить мотор оригінальну мастило 10-W-30. У бак поміщається 65 л пального. Шум роботи двигуна зменшений за рахунок використання пластикової шестерні. Порівнювати з китайськими пластиковими варіаціями не варто, оскільки цей прилад сміливо можна віднести до категорії «не вбивали» силових частин завдяки високоякісному полімеру. Це дозволяє експлуатувати його на снігоприбиральної та іншої важкої техніки. Інша частина валу виготовлена зі сталі.

  Що важливо врахувати перед експлуатацією?

  Перед використанням двигуни "Honda GX 390" слід заглянути в інструкцію. Виробник конкретно прописав всі умови роботи апарату. Спочатку слід провести контрольну перевірку стану. Це допоможе уникнути поломок несподіваного характеру. Потрібно переконатися, що в ньому немає течі мастильних речовин, немає пошкоджень. Виробництво його налагоджено в Таїланді.

  Відгуки

  За численними відгуками, це хороші двигуни з прекрасними ходовими якостями. Прилад відмінно запускається і працює плавно, характеризується безшумною роботою навіть у саморобних мотоблоки.
  Вся правда про двигуни «Honda GX 390»
  Для човнів цей варіант ідеальний, дозволяючи вудити рибу у важкодоступних місцях. Для професійних двигунів "Хонда GX 390" ціна дорівнює приблизно від 20 до 40 тис. рублів залежно від регіону країни, і цілком виправдана умовами експлуатації, підвищеними технічними можливостями.

  Як краще доглядати?

  Вся правда про двигуни «Honda GX 390»
  Власник завжди чекає, що технічні характеристики двигуна "Хонда GX 390" виявляться корисними, як можна довше. Для цього потрібно дбайливо ставитися до цього агрегату. Не можна приписати його в розряд примхливих, але все ж необхідно вчасно проводити чистку, замінювати мастило і свічки запалювання. Дає позитивний результат зміна фільтруючих деталей. Масло рекомендується купувати 10 W30 або 10W40.

  3 найпоширеніші проблеми

  Власникам доводиться зустрічатися з проблематикою такого типу:
 • Запускається важко при наявності палива. Причиною є замикання свічкового контакту, утворення нагару, недостатня ізоляція.
 • Ослабла потужність, значить, забруднений фільтр, неправильно налаштований карбюратор, поломка свічки запалювання.
 • Швидкість обертання нестабільна. Ймовірно, пора замінити регуляторну пружину, проконтролювати мотор на витоку, налаштувати регулятор.
 • В іншому не можна сказати, що він доставляє клопоту багато.