Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Масла "Хессол": асортимент та відгуки

05.03.19, Різне
171
Тільки якісне моторне масло здатне забезпечити високу надійність роботи двигуна. Перевірені склади попереджають ризики заклинювання силової установки, усувають стукіт мотора. Часто під час пошуків потрібної суміші водії засновують свій вибір на думці інших користувачів. У відгуках про оліях "Хессол" багато автолюбителів вказують на високі експлуатаційні властивості цих матеріалів і неймовірно великий асортимент.

Кілька слів про бренд

Представлена торгова марка була зареєстрована в 1919 році в Німеччині. Підприємство почало займатися переробкою вуглеводнів і продажем бензину великих дилерам. Дещо пізніше бренд і побудував власну мережу АЗС. Зараз фірма сконцентрувала свою увагу на виробництві і реалізації мастильних матеріалів. Масла "Хессол" продаються в 100 країнах світу. На нашому ринку бренд представлений вже 20 років. За цей час він зумів завоювати масу схвальних відгуків як з боку простих автомобілістів, так і з боку експертів галузі.
Масла "Хессол": асортимент та відгуки

Hessol ADT Extra 5W-30 C1

Повністю синтетичний склад, відповідний класу в'язкості 5W-30. Цей мастильний матеріал рекомендований насамперед для використання на автомобілях марки Ford. Зазначене масло "Хессол" проводиться шляхом змішування полиальфаолефинов з пакетом легуючих присадок. Склад відрізняється високою стабільністю при підвищених температурах. Масло не прогорає. Його кількість залишається практично постійним.

Hessol ADT Extra 5W-30 C2

Це масло "Хессол" виключно синтетичне. Воно ідеально підходить для двигунів Citroen, Renault, Peugeot. Головна відмінна риса зазначеного мастильного матеріалу полягає у великій кількості антифрикційних присадок і модифікаторів тертя. У цьому випадку виробник активно використовує різні органічні сполуки молібдену. Зазначені речовини мають високу адгезію. Вони надійно фіксуються на металевій поверхні деталей і попереджають їх контакт один з одним. У підсумку зростає ККД мотора. Це масло знижує витрату палива на 6%. Усереднені значення, в ряді випадків цифри можуть відрізнятися як у більшу, так і у меншу сторону.
Масла "Хессол": асортимент та відгуки

Hessol ADT Plus 5W-40

Універсальний мастильний матеріал, який підійде як для дизельних, так і бензинових силових установок. Це масло "Хессол" відрізняється феноменальними миючими властивостями. До його складу виробники включили велику кількість сполук барію, кальцію і магнію. Застосування таких компонентів дозволяє запобігти формування агломерацій нагару. Масло переводить в суспензію і вже сформовані відкладення сажі. Склад застосуємо як для старих, так і для нових двигунів. Цей продукт отримав допуски від BMW, VW, Mercedes, Porsche, MAN, GM і деяких інших виробників авто.

Масла "Хессол": асортимент та відгуки

Hessol ADT LL Turbo Diesel 5W-40

Представлений вид моторного масла "Хессол" повністю синтетичний. Він розроблявся виключно для автомобілів з дизельним двигуном. Від аналогів відрізняється збільшеною кількістю миючих присадок. До переваг масла можна віднести і велика кількість антифрикційних компонентів. Ризики тертя зведені до нуля. У складі цього масла багато сполук сірки, фосфору і хлору. Така особливість дозволяє запобігти появі і поширенню іржі. Саме завдяки зазначеним рішенням багато водіїв вважають за краще використовувати цей мастильний матеріал у старих двигунах.

Hessol ADT Premium 5W-50

Унікальність цього моторного масла "Хессол" полягає в тому, що воно одночасно відрізняється високими миючими властивостями, паливною ефективністю і довговічністю. Зазначений склад здатний витримати до 14 тис. км пробігу. Збільшений інтервал заміни отриманий завдяки активному застосуванню антиокислювальних присадок.

Hessol ADT Ultra 0W-40

Це синтетичне масло відмінно підходить для експлуатації в найсуворіших погодних умовах. Як в'язкісних присадок в представленому випадку виробники використовують макромолекули з максимально великою кількістю мономерів. Це дозволяє суміші зберігати свою текучість на потрібних значеннях навіть при мінус 40 градусах. Поворот колінчастого валу і запуск мотора вдасться здійснити при мінус 35 градусів. Інші олії цього бренду при таких морозах використовувати не можна.
Масла "Хессол": асортимент та відгуки

Hessol ADT Super Leichtlaufol 10W-40

Ще одне моторне масло "Хессол". Полусинтетика вироблена з продуктів фракційної розгонки нафти з додаванням пакету присадок. Зазначене масло підходить для продуктивних потужних моторів. При сильному похолоданні його краще не використовувати.

Замість підсумків

Лінійка моторних масел досить різноманітна. Це дозволяє водіям без проблем вибрати потрібну суміш.