Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Масло "Мотюль 8100 X Clean 5W30": відгуки і характеристики

05.03.19, Різне
190
Водії під час пошуку масла для двигуна свого автомобіля велику увагу приділяють думку інших автомобілістів. Вони уважно вивчають досвід використання того чи іншого складу. В основній масі відгуки про маслі "Мотюль 8100 X Clean 5W30" позитивні. Власники машин вказують на те, що цей склад чудово підходить для різних силових установок, не прогорає під час використання, дозволяє економити деяку кількість палива.

Історія бренду

Історія цього підприємства складна. Компанія виникла в США в 1853 році і займалася поставками мастильних матеріалів для кораблів і залізничного транспорту. Дещо пізніше бренд організував своє представництво і у Франції. З-за кризи в 1957 році американський філія закривається і виробничі потужності залишаються тільки в Європі. Зараз цей французький концерн продає масла в більш ніж 100 країнах світу. Всі склади користуються неймовірно високим попитом. Це підтверджують позитивні відгуки про маслі "Мотюль 8100 X Clean 5W30" і іншої продукції бренду.

Тип моторів

Зазначений мастильний матеріал можна повною мірою вважати універсальним. Він підходить для бензинових і дизельних моторів. Причому його можна використовувати навіть у старих силових установках. Ніяких обмежень в цьому випадку не існує.

Тип масла

У відгуках про маслі "Мотюль 8100 X Clean 5W30" автомобілісти відзначають передусім те, що цей продукт відноситься до розряду повністю синтетичних. В якості основи виробники використовують продукти гідрокрекінгу нафти сирої. Потім до суміші полиальфаолефинов додають легуючі присадки. Представлені з'єднання розширюють технічні характеристики масла, дозволяють підвищити надійність мастильного матеріалу.

Масло "Мотюль 8100 X Clean 5W30": відгуки і характеристики

Сезон використання

У відгуках про маслі "Мотюль 8100 X Clean 5W30" автолюбителі вказують на той факт, що представлений склад підходить навіть для регіонів зі складним кліматом. За класифікацією SAE, це масло відносять до категорії всесезонних. Мінімальна температура, під час якої насос зможе розподілити склад на всіх вузлів мотора, становить -35 градусів. Однак запуск двигуна можливий тільки при -25 градусів і вище. Мастильний матеріал відрізняється низькою температурою кристалізації. Повний перехід в тверду фазу здійснюється при -42 градусах.

Стабільна в'язкість

Виробники змогли досягти стабільної в'язкості при сильних морозах завдяки активному застосуванню полімерних присадок. Макромолекули цих речовин володіють деякою термічної активністю. Під час охолодження з'єднання формують спіраль, в результаті чого збільшується текучість масла. Нагрівання призводить до зворотного процесу. Відбувається розгортання макромолекул і підвищення в'язкості.
Масло "Мотюль 8100 X Clean 5W30": відгуки і характеристики

Очищення двигуна

У відгуках про моторному маслі Motul 8100 X Clean 5W30 автолюбителі помічають, що склад застосовується навіть до старих силовим агрегатам. Проблема цих двигунів полягає в тому, що часто у внутрішній камері утворюється велика кількість нагару. Якість палива нерідко залишає бажати кращого, так як в ньому міститься багато сполук сірки. Після згоряння вони утворюють частинки сажі, після чого відбувається процес їх злипання і випадання в осад. Поява сажових відкладень підвищує вібрацію двигуна, провокує поява стуку і збільшена витрата палива. Спеціально для боротьби з цим негативним ефектом у склад ввели з'єднання магнію і деяких інших лужноземельних металів. Речовини руйнують сформовані агломерації сажі та переводять їх у стан суспензії.

Масло "Мотюль 8100 X Clean 5W30": відгуки і характеристики

Довговічність

Моторне масло Motul 8100 X Clean 5W 30 витримує 11 тис. км пробігу. Настільки тривалий інтервал заміни викликаний тим, що в складі мастила використовується маса ароматичних вуглеводнів. Представлені з'єднання пов'язують радикали кисню і запобігають окислення інших компонентів мастила. Саме завдяки цьому вдається зберегти стабільність хімічного складу і фізичних властивостей.
Масло "Мотюль 8100 X Clean 5W30": відгуки і характеристики

Відгуки

Які враження про Motul 8100 X Clean 5W30 залишилися у водіїв? Багато автомобілістів заявляють про свій позитивний досвід використання цього мастильного матеріалу. У відгуках власники відзначають передусім те, що застосування цього складу дозволило значно знизити витрату палива і позбавило від гуркоту мотора. Є й інші плюси. Наприклад, частина водіїв вказує на те. що це масло не прогорає. Кількість масла залишається стабільно високим весь період експлуатації.