Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Моторне масло "Хендай": огляд, види, характеристики і відгуки

05.03.19, Різне
229
Автомобілі з Кореї мають високий попит серед російських автолюбителів. Причина тому - співвідношення ціни та якості. Складання Hyundai Solaris виробляють на території Росії, що значно зменшує їх вартість. Зараз це найпоширеніший автомобіль в нашій країні. Яке масло в «Хендай Соляріс» можна влити, щоб автомобіль служив справно, а у водія не виникало неприємних ситуацій на дорогах? Відповідь на це питання в нашій статті.

Загальна інформація

Більшість власників автомобілів марки Hyundai воліють використовувати масло для змащування «Хендай» має в'язкість 5w30. Пояснюється даний вибір найбільш оптимальним варіантом підбору компонентів, що входять в цей продукт. Він розроблений для автомобілів цієї марки, відмінно підходить для Hyundai Solaris. Даний вид масла відповідає всім міжнародним стандартам, тому активно використовується автовласниками в Європі. Варто відзначити, що моторні мастильні матеріали допомагають продовжити термін експлуатації автомобіля і підвищують зносостійкість запчастин. Вони захищають деталі двигуна від перегріву, корозії і нагару, утворюючи якийсь захисний шар. Щоб не нашкодити своєму автомобілю, необхідно точно знати, яке масло в нього заливати.
Моторне масло "Хендай": огляд, види, характеристики і відгуки

Виробник

Масло «Хендай» випускається не тільки для своїх автомобілів, але і для авто марки «Кіа». Мастильний склад відмінно підходить для тих і інших машин. У складі концерну «Хендай» є фірма Hyundai Oilbank, що займається видобутком і переробкою нафтопродуктів, а також отриманням з них моторних масел і іншої продукції. Існує величезний перелік їх видів, наприклад, масла трансмісійні та для коробок передач. При їх виробництві враховуються показники та параметри самих автомобілів, щоб вони оптимально до них підходили.

Моторне масло "Хендай": огляд, види, характеристики і відгуки

Огляд мастильних засобів Hyundai

Масло «Хендай» буває синтетичним і напівсинтетичним. Цей продукт визнаний багатьма любителями корейських транспортних засобів. Склад олій може мати наступні категорії:
 • SAE – 5w-30.
 • API – SM.
 • ILSAC – GF-4.
 • ACEA – A3.
 • Продукт має в'язкісно - температурними характеристиками, які дозволяють легко запускати двигун після заміни масла «Хендай» в різних кліматичних умовах, захищає запчастини від зносу. За допомогою спеціальних речовин, що входять до складу масла, транспортний засіб легко заводиться і відмінно працює, що дає можливість заощадити на паливі. Продукція не впливає на систему вихлопу. Фірма «Хендай» враховує особливості дизельних і бензинових двигунів. Для кожного з них випущений свій склад.

  АКПП «Хендай»

  Автоматична коробка передач дозволяє з комфортом пересуватися в міських умовах. Але вона потребує особливого догляду і своєчасного обслуговування. Перед тим як приступити до заміни масла в АКПП «Хендай», слід уважно вивчити склад пропонованої рідини.
  Моторне масло "Хендай": огляд, види, характеристики і відгуки

  Види мастильних матеріалів

  Асортимент продукції даної компанії досить широкий. Автомобільні масла в коробку «Хендай» поділяються на наступні види:

 • Gasoline (двигуни на бензині).
 • TOP (преміум-клас).
 • Diesel (двигуни на дизельному паливі).
 • Розглянемо деякі популярні марки масел.

  Xteer Ultra Protection

  Це синтетичний продукт. Його використовують у бензинових двигунах атмосферної категорії і в автомобілях з турбонаддувом. В'язкість оливи 5W30. Продукт можна експлуатувати в місті або на трасі, при різних температурних режимах.
  Моторне масло "Хендай": огляд, види, характеристики і відгуки

  Super Extra Gasoline

  Це напівсинтетичне масло має в'язкий показник 5W30. Зроблено воно для бензинових двигунів з параметрами SL. Мотор швидко і без труднощів запускається при низьких температурах. Олія захищає деталі під час експлуатації в екстремальних умовах, зменшує споживання палива.

  Premium Extra Gasoline

  Це напівсинтетичний продукт з удосконаленими параметрами. Він призначений для бензинових силових двигунів. Дане масло рекомендовано для машин, випущених пізніше 2005 року. Оо необхідно для двигунів із змінними фазами газорозподілу (CVVT). Відмінно підходить проти нагару і придатне для експлуатації в екстремальних умовах. Забезпечує захист сальников, має в'язкий показник 5W20.
  Моторне масло "Хендай": огляд, види, характеристики і відгуки

  Turbo SYN Gasoline

  Це моторне масло, що застосовується цілий рік. Його в'язкість - 5W30. Підходить для всіх марок транспортних засобів «Хюндай» і «Кіа» з бензиновими двигунами. Забезпечує хорошу взаємодію з системою CVVT. З цим маслом замерзлий двигун можна запустити досить легко. Екологічні параметри продукту високі, відповідають нормативам SM по PI і GF4 за ILSAC.

  Premium LF Gasoline

  Це синтетичне масло з в'яжучим параметром 5W20. Рекомендується для будь-якого виду бензинового двигуна, випущеного після 2006 року. Даний продукт можна експлуатувати круглий рік. Він має дуже непогані параметри. Відповідає стандартам SM/GF4.

  Premium PC Diesel масло

  Це масло може бути використано для чотирьохконтактні і високошвидкісних двигунів. Відповідає переліку токсичності вихлопів. Зроблено спеціально для моторів з застосуванням пального, в якому кількість сірки становить не більше 0.5 % від усього обсягу. В'язкість даного продукту - 10W30. Це дозволяє застосовувати його протягом усього року.

  Classic Gold Diesel

  Це високоякісний мастильний продукт. Даний вид масла придатний для машин, обладнаних турбіною. Воно захищає двигуни від окислення, іржі і нагару. Відповідає критеріям CF4 по API.

  Premium LS Diesel

  Це напівсинтетичне дизельне масло з в'яжучу 5W30 відповідне стандартам CH4 по API і B3/B4 за ACEA. Забезпечує захист від окислення, появи іржі і нагару. Очищає мотор з допомогою присадок.
  Моторне масло "Хендай": огляд, види, характеристики і відгуки

  Premium DPF Diesel

  Даний вид масла володієте беззольным, синтетичним дизельним складом. Рекомендовано для транспортних засобів, що випускаються після 2008 року. В'язкість дорівнює 5W30. За допомогою цього масла добре працює сажовий фільтр. Також забезпечується захист від забруднення. Відповідає жорстким критеріям за ACEA C3.

  Характеристики масел з в'язкістю 5W30

  Таке масло «Хендай» має найбільший попит серед автомобілістів. З ним запуск двигуна можливий при температурі від -35 до +30 градусів Цельсія. Про це говорить маркування зі знаком 5W. В'язкість позначено числом, що стоять перед W. При низькій в'язкості запуск двигуна набагато легше, а сама мастило простіше проганяється в системі.

  Відгуки споживачів

  Автолюбителі відгукуються олії АККП «Хендай» позитивно. Багато з них мають тривалий досвід його використання. Вони відзначають наступні переваги продукту:
 • Прийнятна ціна, якщо враховувати якість.
 • Відсутність проблем з пуском двигуна при будь-якій температурі.
 • Відсутність нагару і будь-яких забруднень.
 • Маленький витрата.
 • Економія палива.
 • Збільшення терміну служби сальників.
 • Повна відсутність проблем з двигуном.
 • Головним недоліком розглянутого продукту можна вважати тільки велика кількість підробок на ринку. Їх легко відрізнити від оригіналу за наявності двох батч-кодів, по тарі, на якій не повинно бути пошкоджень, за ціною (підробка коштує дешевше). Олія треба купувати у офіційних представників. Це точно вбереже від купівлі неякісного продукту. Моторні масла від корейської фірми повністю відповідають всім сучасним запитам і застосовуються для транспортних засобів останніх модифікацій. Їх можна використовувати не тільки в марках машин «Хендай», але і в багатьох інших.