Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Короткий лікнеп: як зняти акумулятор на «Форд Фокус 3»

05.03.19, Різне
234
Третє покоління конструкторських досліджень «фордівських» інженерів представлено автопотребителям в 2010 р. в Детройті. На російському ринковому полі воно з'явилося роком пізніше. Практично всі власники іномарки задоволені результатами розробників: машина вийшла сильною, красивою, комфортабельною, надійною. До динамічності в 150 «конячок», які видаються дволітровим мотором, немає претензій. Для міста він досить економічний, так і на трасі веде себе в цьому плані непогано. Іноді доводиться задуматися над тим, як зняти акумулятор на "Форд Фокус 3", не вдаючись до послуг сервісменів.

Чи є проблеми?

Короткий лікнеп: як зняти акумулятор на «Форд Фокус 3»
Питання викликають окремі деталі, механізми. Куди без цього на будь-якій марці: то провід магнітоли закоротит, то доводиться думати над проблемою, як зняти акумулятор на "Форд Фокус 3", бажаючи заощадити на послугах СТО. Оскільки у водіїв ця тема актуальна і то і справа ставить на форумах, варто в ній розібратися детально.

Про доцільність зняття АКБ

Короткий лікнеп: як зняти акумулятор на «Форд Фокус 3»
Ford Focus нерідко видає «фокуси», доставляючи автомобілістам неабияку порцію клопоту. Особливо це стосується електроніки. Прогорає прикурювач, летять двірники, однак ці проблеми можна віднести в розряд несуттєвих. Куди важливіше подумати, як зняти акумулятор на "Форд Фокус 3", якщо несподівано машина відмовилася заводитися.

Якщо в холодну пору року АКБ розряджається швидко, за ніч втрачаючи свій заряд, - це призводить до необхідності знімати агрегат, його заряджати і встановлювати на місце в зворотному порядку. До цього моменту доведеться згадати себе в ролі пішохода. Порада від експерта! Взимку при значних холодів краще АКБ забирати додому на ніч. Це необхідно, якщо авто не варто в теплих стінах гаражної споруди або опалювальної на стоянці. Це додасть впевненості в завтрашньому дні.

Знімаємо АКБ – покроковий лікнеп

Короткий лікнеп: як зняти акумулятор на «Форд Фокус 3»
Озброївшись ключем на 10 або на 13 (цей інструмент володіє маленькою голівкою і подовжувачем для зручності роботи), думати далі над питанням про те, як зняти акумулятор "Форд Фокус 316", буде простіше. Потім робимо наступним чином:
  • Відкручуємо плюсову клеммочку. Мінусову чіпати не можна, оскільки вона важкодоступна.
  • Пластикову кришку доведеться обов'язково прибрати, щоб нічого не заважало процедурою.
  • Знімаємо притискну планку, утримувану двома гайками, ключем.
  • Щоб уникнути попутного зняття повітряного фільтра, заміни його хомута, потрібно підняти вгору кришку з плюсовою клемою батареї. Підтягнувши на себе батарею, буде зручно відкрутити мінусову клему.
  • Відкрутивши її, легко витягнути апарат.
  • Як видно з цього мануала, питання, як зняти акумулятор на "Форд Фокус 3", вирішується нескладно. У цій справі важливо не переплутати полярності.

    Важливі особливості

    Автомашина наділена тільки зворотної полярності. Висота корпусу складає 175 см на агрегаті у 60 А/год, Нова батарея встановлюється аналогічно зворотного схемою дії. Для визначення полярності звертають увагу на розташування наклейки на корпусі – вона повинна бути спереду. Плюс з правого боку, а мінус - з лівої називається зворотною полярністю. Розглядаючи інструкцію, як зняти акумулятор з "Форд Фокус 3", важливо звернути увагу на один нюанс. Після заміни батареї слід виконати скидання BMS для обнулення даних датчика стану. При відсутності спецобладнання скидання відбувається включенням запалювання на другому положенні, далі потрібно натиснути 5 разів на кнопку включення задньою протитуманною оптики і три рази натискається «аварійка». Далі треба почекати 15 сек., індикатор АКБ почне сигналізувати морганням про скинутої системи БМС. Сам концерн ці пристрої не виробляє. Для моделей 1.6 підійдуть варіанти Perion, Afa 60 Kainar, Hankook. Людям, які піклуються про «здоров'я» свого чотириколісного «коня», слід подумати про високу якість приладів.