Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Діелектрична мастило для свічок запалювання

05.03.19, Різне
341
Мастило для свічок діелектрична, тобто не проводить струм, призначена для захисту ізоляції від пробою під час роботи автомобіля. У сучасній машині більше 400 контактів. Від їх справності залежить робота всіх електричних систем. Всі прилади є споживачами струму, який передається їм від акумулятора і генератора за заизолированным проводах. Відповідно, для забезпечення безперебійної роботи електроприладів і провідників до них треба подбати про надійний захист самої цієї ізоляції, а саме про діелектричної мастилі для неї. Особливо це актуально для старих машин або для дуже вологого клімату.
Діелектрична мастило для свічок запалювання

Переваги різних видів

Випускаються діелектричні мастила для свічок запалювання у вигляді спрею або желеподібної маси в тюбиках. Це дозволяє наносити точну кількість речовини, і саме в тих місцях, де це необхідно. Необхідний об'єм мастила в даному випадку забезпечує мірний ковпачок, яким закручується тюбик. Засіб у вигляді спрею зручніше наносити на дроти, так як його можна розпорошити навіть у важкодоступних місцях. Сьогодні на ринку представлена величезна кількість різних діелектричних матеріалів. Як не помилитися і вибрати найбільш підходящу? Розглянемо деякі з них.

Діелектрична мастило для свічок запалювання

Оптимальні варіанти

Molykote 111 рекомендують такі гіганти автомобільного виробництва, як BMW, Jeep, Honda. Ця мастило має, мабуть, самий тривалий термін дії. Вона чудово захищає від вологи і чудово забезпечує електроізоляцію. Є істотний недолік – висока ціна. Dowsil 4 - цей продукт використовується в основному для гідроізоляції і електроізоляції запалювання. Мастило має силіконову основу. Dowsil 4 - бюджетний і досить поширений варіант для надійної ізоляції системи запалювання. BERU ZKF 01 – герметик, який наноситься всередину наконечника або на ізолятор свічки. Якщо деталі, які потрібно обробити, виконані з гуми, ця мастило – те, що треба. Вона відмінно поєднується з силіконовими ізоляторами, не руйнуючи їх. Чудово підходить для таких матеріалів. Mercedes Benz Lubricating Grease призначена для автомобілів преміум-класу. Доставляється під замовлення з Німеччини. У продажу в роздрібній мережі її немає.

Вища якість

PERMATEX Dielectric Tune-Up Grease - це мастило професійної якості. Відмінно підходить для міських умов, особливо в осінньо-зимовий період. Захищає з'єднання від солі, бруду та корозії. Не псує гуму, пластмасу. Вона використовується як в свічках, так і в акумуляторі, фарах, трамблері, в елементах запалювання і так далі.

Molykote G-5008 в гаражних умовах застосовувати практично неможливо. Використовують її на станціях техобслуговування автомобілів. Працюють з цією мастилом з допомогою професійного обладнання. Має відмінні характеристики. Може застосовуватися в агресивному запиленій середовищі. Зберігає свої захисні властивості досить тривалий час.
Діелектрична мастило для свічок запалювання

Властивості ідеального герметика

І це лише маленький перелік всіх цих товарів, покликаних забезпечувати безперебійну роботу вашого автомобіля. Насправді їх набагато більше. Ідеальний герметик обов'язково повинен володіти наступними властивостями:
  • Витримувати сильне напруження.
  • Добре взаємодіяти з ізоляційним матеріалом, не викликати його псування, не приводити до пошкоджень.
  • Бути абсолютно герметичним і здатним надійно захистити ізоляцію від пробою під час роботи двигуна.
  • Витримувати перепади температури.
  • Бути зручним у використанні в гаражних умовах (актуально для автолюбителів, що віддають перевагу самостійно здійснювати технічне обслуговування свого автомобіля).
  • Потрібну вам діелектричну мастило можна купити в спеціалізованих магазинах, дилерських центрах, замовити в Інтернеті, попередньо отримавши консультацію досвідченого майстра.