Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Особливості штатної магнітоли «Рено Меган 2»

07.03.19, Різне
931
У власників іномарки «Рено Меган 2» хоча б один раз в житті виникало питання з приводу пристрою і підключення медіасистеми. Конструкція може комплектуватися додатковим обладнанням у вигляді GPS-навігатора, порти USB, тач-екрану. Щоб уникнути проблем з кожної з цих опцій необхідно знати, як штатна магнітола "Рено Меган 2" підключається грамотно. У статті розглянемо комплектацію медіасистеми, її переваги та недоліки. Також з'ясуємо, як правильно демонтувати і встановити магнітолу на місце.

Склад медіасистеми

Особливості штатної магнітоли «Рено Меган 2»
Розробник штатну магнітолу «Renault Megane 2» укомплектував головним пристроєм і парами динаміків. Головний пристрій містить функції MP3 плеєра, а також наділене CD чейнджером з опцією MP3. Аудіосистема стає органічною частиною салонного інтер'єру. Система успішно працює і при виключенні запалюванні протягом 20 хвилин, потім відбувається її автоматичне відключення. Конструкція створена стилістично цікаво, вписуючись в салонний інтер'єр, і не створює проблем в користуванні. Водії непогано відгукуються про звукові характеристики.

У чому переваги?

Особливості штатної магнітоли «Рено Меган 2»
Одним з основних переваг магнітоли "Рено Меган 2" можна вважати наявність функції Bluetooth з синхронізацією на мобільний пристрій. Що ще відзначають фахівці хорошого:

 • У колекції корисних опцій є інтернет-браузер. Після певної налаштування водій відразу може потрапити на потрібну йому сторінку.
 • Зручно розташування мікрофона на передній панелі.
 • Навігація робить магнітолу "Рено Меган 2" більш виправданою. У союзі з світовою мережею ця опція повідомить про пробки. Це відмінний спосіб економії часу.
 • Радіоприймач – невід'ємний супутник автомобіліста. Частота перемикається по порядку радіостанцій, збережених господарем автомашини. Налаштувати можна низькі і високі частоти.
 • Функція «Картинка до картинці» дозволяє одночасно використовувати радіо та іншу опцію приладу.
 • Легко підключається ТВ тюнер і вбудований відеореєстратор, що працює від камери переднього виду, причому тут ви не зустрінете перекручених картинок. Колористику клавішною підсвітки можна змінювати. Пульт продається в комплектації. Деякі автолюбителі, приганяючи іномарку з Європи, не можуть скористатися магнітолою "Рено Меган 2" через незнання її кодування.

  Про коди медіасистеми

  Пристрій може заблокуватися з простої причини – зміни акумулятора. В такому випадку частенько автособственник виявляється в ситуації, коли зазначений код магнітоли "Рено Меган 2" в мануалі не діє. Що робити? В даній ситуації оптимальним рішенням буде скористатися генератором розблокування, наприклад, пройшовши на сайт «Renault-Drive.ru». Код можна отримати, виконавши наступні кроки:
 • Спочатку потрібно, щоб система запрацювала. Для цього треба увімкнути.
 • Одночасне затискання клавіш 1 і 6 на пару-трійку секунд допоможе отримати пре-код, який буде позначатися «pre-code». Його потрібно записати і потім ввести. При наявності автомагнітоли іншого зразка, і цей метод не спрацював, можна спробувати зняти пристрій. Як це зробити?
 • Грамотний з'їм автомагнітоли Renault Megane II

  Особливості штатної магнітоли «Рено Меган 2»
  Процедура вимагає застосування спецзасобів. При проведенні методики в гаражі автотранспортники застосовують спиці триміліметрова, їх потрібно взяти 4 штуки. В довжину вони повинні скласти не менше 100 мм. Прекрасним інструментом служать звичайні стрижні від кулькової ручки, що вставляються в отвори по чотирьох кутах апаратури. Робиться це тильною стороною. Так від'єднуються засувки. Тягнути потрібно за стрижні і витягнути конструкцію. До чого автолюбителю потрібно бути готовим?

  Деякі проблеми

  Особливості штатної магнітоли «Рено Меган 2»
  У всіх версій продукції французького виробника трапляються труднощі з експлуатацією медіа-апаратури в морозні дні. Виникають так звані «глюки», або зовсім магнітофон відмовляється видавати приємні звуки улюблених треків. Відновити нормальне підключення магнітоли "Рено Меган 2" можливо, від'єднуючи тимчасово, на кілька секунд батарею. Далі після введення коду агрегат знову запрацює. Головне, не допустити збоїв в електроніці, інакше можуть заклинити дверцята. Роботу краще довірити професіоналам. Іноді система поводиться незрозуміло, але при включенні ближнього світла знову в порядку. Як слабкого місця відзначають проблеми з портом USB. Для його повернення в стрій» потрібно прочистити його стінки спиртом з ватною паличкою. Раз в рік така «шмагання» позитивно позначиться на його функціонал. Якщо доводиться замінити пристосування, як це коректно виконується?

  Про встановлення автомагнітоли на «француза»

  Особливості штатної магнітоли «Рено Меган 2»
  Основне завдання не зробити помилок при установці і розблокування магнітоли. Спочатку господареві машини належить зняти передню панель з допомогою ножика або викрутки. Витягуючи корпус, від'єднуючи шину, головне, підключити до корпусу все необхідне. Шина містить проводки, цінні для функціонування GPS або USB. Далі установка магнітоли "Рено Меган 2" проводиться в зворотному порядку. Є одна особливість: на дверного хетчбека немає штатних місць для розміщення колонок. У зв'язку з такою схемою працюють чотири динаміки, вбудовані в двері. При монтажі нової аудіосистеми при коректному підключенні функціонувати вона не стане. Цим способом конструктори запобігли ймовірність застосування краденій акустики. Тут знову знадобиться введення коду. У магазині при покупці продавець зобов'язаний додати до апаратури сервісну книжечку, в ній зазвичай прописана раскодировка. Багато власники французької «ластівки» справляються з заміною самостійно. При недостатньому досвіді, не варто тішити себе ілюзією легкості роботи – краще довірити майстрам.