Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Важливі факти про заміну ременів безпеки

07.03.19, Різне
814
Роль ременів безпеки очевидна. У більшості аварійних ситуацій ці нехитрі пристосування рятують життя учасників руху. Коли варто задуматися про заміну ременів безпеки, і як це зробити самостійно?

Кому загрожує штраф?

Важливі факти про заміну ременів безпеки
Від пасажирів та водіїв працівники ДАІ вимагають обов'язкового пристібання цим пристосуванням. Порушення правил тягне для гаманця пасажира несподівані витрати. Якщо говорити про штраф за ремінь безпеки 2018 то мова йде про суму 500 рублів. У нинішньому році це значення зросло до 1000 руб. Увага, водій! Для громадського транспорту потрібен особливий регламент, положення якого рекомендується строго виконувати. У зв'язку з цим, перед поїздкою важливо проконтролювати, чи всі люди пристебнулися в салоні. У разі несправності слід провести заміну ременя безпеки вчасно, щоб уникнути штрафних санкцій. Особливо це стосується транспортників туристичних маршрутів або автобусів.

Особливості штрафних заходів

Важливі факти про заміну ременів безпеки
Виявивши в салоні не пристебнутого пасажира, співробітник ДПС випише штраф у подвійному розмірі. Водій теж зазнає цієї ж долі і буде покараний на 1000 руб. За що, запитаєте ви, адже автомобіліст не винен? Насправді працівники правоохоронних органів так не вважають.

Згідно з законодавством, обов'язок власника авто (водія) входить контроль стану машини, в тому числі, її внутрішніх систем, своєчасна заміна ременя безпеки. Шофер може здійснити оплату в 20-денний строк, у такому разі штраф обійдеться йому в 500 руб. Особливу увагу належить приділити маленьким пасажирам і фіксаторів для їх безпечної поїздки.

Вимоги до дитячих кімнат

Важливі факти про заміну ременів безпеки
Для утримування дитини під час автоподорожі існує ціла лінійка спеціальних пристосувань. До утримує пристроїв для дітей в автомобілі пред'являються дві основні вимоги:
 • вони повинні зберегти життя малюкові і не привести до деформації тіла в ситуації різкого гальмування;
 • вони повинні відповідати вимогам комфортності.
 • У разі дискомфорту дитина відверне водія, що може обернутися аварією. Різновиди ремінців вибирають залежно від ваги дитини. Наприклад, для малюка масою від 0 до 10 кг це буде один вид засобів, для дітей масою більше 22 кг доведеться купити інший варіант. Обов'язково слід інформувати продавця, для яких цілей відбувається покупка.

  В яких випадках пора міняти ремінь безпеки?

  Важливі факти про заміну ременів безпеки
  Проектування цих деталей системи безпеки розраховується з певним терміном служби. Виготовляються вони з деяким запасом міцності показників. Навіть при багаторазовому попаданні в ДТП вони стійко виконують свою функцію.

  Не всі знають, що ремінь безпеки наділений певним експлуатаційним терміном. При виході з цього періоду виникає необхідність заміни ременів безпеки. Якщо знехтувати цим, автомобіліст і сидять в салоні люди можуть постраждати від ударів, отримуючи каліцтва.

  Поради від експертів

  Важливі факти про заміну ременів безпеки
  Такий важливий предмет, як ремінь безпеки, вимагає негайної заміни, навіть незважаючи на запас міцності, закладений виробником. Необхідно звернутися до свого дилера і придбати варіант, який підходить для марки авто. Догляд – обов'язкова умова. Ця частина салону не любить нашарування забруднень. У деяких випадках ремінь безпеки заклинює. Виникають і інші проблеми.

  Часті причини поломок

  Майстри ремонтного сервісу відзначають наступні фактори, що ведуть до поломок:
 • Механізм блокується в результаті катастрофи, клинить пиропатроны.
 • Зносився роликовий механізм.
 • Негативно позначаються мінусові температури.
 • Блокувальна система прийшла в непридатність.
 • Панікувати не варто, грамотні дії допоможуть вирішити проблему.

  Три найпоширеніших методу з ремонту ременя безпеки

  Проблема полягає в пружині при умові, що стрічка була натягнута, але повертатися у вихідне положення не збирається. Радимо вчинити таким чином:
 • Розібравши облицювання, потрібно постаратися дістатися до барабана і підправити пружину, або поміняти барабан ремінця.
 • Частою причиною труднощів з ремінцем виступає бруд. Це стосується, зокрема, старих автомобілів. Необхідно промити пристрій і гарненько висушити.
 • В положенні, коли ремінь зовсім не витягується з гнізда, причина може критися в накопиченого бруду в самому механізмі.
 • Можна купити в автомагазині і розпорошити на кріплення ременя безпеки спеціально розроблений засіб. Потім посувати пристосуванням вперед-назад. Іноді це допомагає. Не допомогло – пора змінювати деталь.

  Техніка виконання

  Для проведення кваліфікованого ремонту або заміни, потрібно знати, як зняти ремінь безпеки правильно. Спочатку він може трохи витягуватися, а потім перестане рухатися. Не потрібно демонтувати крісла. Тонкий відсік з пружиною бувалі автовласники чіпати не радять. Це стосується автомашин марки ВАЗ. Верхній відсік блоку розкривається підштовхуванням викруткою чотирьох пістонів, розташованих по його кутах. У підсумку легко знімається кришечка. Машина повинна стояти на рівній поверхні, щоб ремінь не стопорился на витягування. У подкрышечном просторі знаходимо синій пластиковий коробок з кулькою і лапкою. Знявши пластмасову деталь, можна побачити металевий елемент з зубцями, які виконують функцію стопори. Там скупчуються грязьові частинки, тому треба все очистити. Далі потрібно змастити механізм антиморозными засобами. При неефективності цього способу краще повністю поміняти пристосування, звернувшись до сервісного центру. Деякі водії трохи підгинають мідну лапку, на яку діє металевий кулька. Можна поміняти весь вузол, придбавши комплект в зборі.