Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Ваз 2110: як виконується заміна фільтра печі

24.12.14, Ваз
1915
 • 1 Порядок заміни фільтра печі
 • 1.1 Спрощення заміни фільтра печі в машині ВАЗ (старе пристрій)

 • Ваз 2110: як виконується заміна фільтра печі
  Повітряний фільтр пічки ваз 2110
  Напевно, не кожен знає, за допомогою якого воздуховода водій машини дихає за кермом. Звичайно, вихлопні гази з дорожнім пилом навряд чи назвеш чистим повітрям, але є вихід, мається на увазі використання фільтра печі.

  Примітно, що на ваз 2110 заміна фільтра печі проводитися повинна обов'язково. Як у випадку з будь-яким іншим фільтром, мається на увазі очищення.

  За рахунок салонного фільтра відбувається очищення повітря, який потрапляє з вулиці всередину машини. Заміна фільтра на пічки ваз 2110 може бути легко проведена своїми руками.


  Примітка! Фільтр печі досить швидко зношується, іншими словами, забруднюється.
  Ваз 2110: як виконується заміна фільтра печі
  Заміна фільтра пічки ваз 2110
  Як правило, забруднений фільтр не приносить ніякої користі, навпаки, він згубно впливає на здоров'я водія, який багато часу проводить за кермом.

  Можна навіть подивитись на статистику, яка враховується для формування такого висновку: якщо повітря в машині не буде очищатися, він буде набагато брудніше, ніж зовні. Варто зауважити, що салонний фільтр затримує частинки пилу, так і пух з дрібними комахами.

  Сьогодні більшою популярністю користується салонний вугільний фільтр, який поряд зі звичайними пристроями, функціонує у багато разів ефективніше. Природно, подібні вироби мають ряд характеристик, але купити його зможе далеко не кожен водій, оскільки він коштує недешево.
  Примітка! Як показує практика, вугільні фільтри відрізняються хорошою якістю, але при цьому вони порівняно швидко забруднюються.
  Ті, хто віддає перевагу здоровий спосіб життя, стверджують, що заміну фільтра потрібно проводити один раз за квартал. Можливо, таке твердження вірне, але краще це робити після оцінки роботи пристрою. Рекомендується обов'язково враховувати деякі явні ознаки.

  Якщо в машині ослаблений повітряний потік, скла машини будуть пітніти зсередини в зимовий час. Найчастіше така ситуація відбувається при несправній вентиляційної кузовний системі, а причиною є зношений фільтр.  Порядок заміни фільтра печі


  Ваз 2110: як виконується заміна фільтра печі
  Заміна фільтра печі на ваз 2110
  Отже, як змінити салонний фільтр? Частина автомобілістів, які не володіють певним досвідом, взагалі не ризикують займатися складанням-розбиранням машини, вдаючись до допомоги майстрів СТО.

  Інша ж частина автомобілістів намагається провести ремонт власними силами, щоб заощадити на дорогих послугах. Існують такі процеси, які під силу навіть непрофесіоналові, до цих робіт варто віднести і ремонт пічки машини ВАЗ.

  Для здійснення даного ремонту не обов'язково мати в своєму арсеналі спеціальний інструмент, цілком можна обійтися:

 • кільком викрутками;

 • гайковим ключем 13-го розміру;

 • торцевим ключем 10-го розміру.


 • Звичайно, потрібно знати розташування пічного фільтра, оскільки доведеться робити деякі маніпуляції з розбирання:

 • Для початку потрібно зняти щеткодержатели з склоочисниками(див. Заміна склоочисників ваз 2110 власними силами ). Для цих цілей необхідно скористатися ключем 13-го розміру.

 • Далі потрібно демонтувати передню пластмасову решітку, це можна здійснити за допомогою звичайної викрутки, призначеної для викрутки саморізів.


 • Ваз 2110: як виконується заміна фільтра печі
  Пластмасова решітка та її зняття

 • Ці саморізи заховані під пластиковими заглушками, зняти подібний декор простий викруткою.


 • Далі демонтаж потрібно виконувати за певним порядком:

 • для відкручування двох гайок, які є кріпленнями для пластикової накладки, необхідний буде торцевий ключ 10-го розміру. Ці гайки прибираються разом з накладкою, при цьому в панелі воздуховода утворюється прямокутний отвір.

  Власне, через нього і буде змінюватися фільтр печі;

 • для фіксації фільтра не передбачаються спеціальні кріплення, тому витягти його можна вручну, без застосування будь-яких інструментів. Таким чином, зношений і засмічений фільтр змінюється новим елементом фільтрації;

 • всі деталі, які демонтували раніше, ставляться на свої місця в протилежному розбору порядку. На даному етапі процес заміни пічного фільтра вважається закінченим.


 • Спрощення заміни фільтра печі в машині ВАЗ (старе пристрій)


  Ваз 2110: як виконується заміна фільтра печі
  Фільтр пічки ваз 2110 і його захист
  Зміна пічного фільтра на машині ВАЗ 2110 - це не складна процедура, але, незважаючи на це, доведеться витратити чимало часу для її виконання.
  Примітка! Багато майстри стверджують, що змінити фільтр печі можна без розбору жабо, тільки для таких дій буде потрібно певний досвід і навички.
  Як правило, завод-виробник комплектує машини салонними фільтрами, але в індивідуальних випадках це не передбачається, тому відразу виникає необхідність встановити такий важливий для водіїв елемент.
  Ваз 2110: як виконується заміна фільтра печі
  Ваз 2110 фільтр печі
  Майстри, яким вже доводилося міняти фільтр, знають, що подібні роботи не обходяться без розбору жабо, що не дуже зручно і по часу не швидко. Для полегшення подальшої заміни фільтра не потрібно обов'язково розбирати жабо, достатньо буде демонтувати пару саморізів.

  Отже:

 • Жабо розбирають, в цьому немає нічого складного. Складність може з'явитися при знятті пластмасового корпусу зі зливом, саме за ним знаходиться цей важливий фільтр.

 • Знизу можна намацати три самореза, які також відвертаються. На знімання саморізів витрачається в середньому півгодини. • Ваз 2110: як виконується заміна фільтра печі
  Демонтований фільтр

 • При знятті пластикової стінки можна вирізати отвір, відповідний довжині і ширині нового фільтра.


 • Ваз 2110: як виконується заміна фільтра печі
  Новий фільтр і старий

 • Збирається все в зворотному розбору порядку, лише отвір потрібно закрити фанерним листом, який прикручується за допомогою 2-х саморізів.

 • У такий шумоізоляції потрібно вирізати контур, який буде відгинають в сторону при необхідності заміни пічного фільтра. В результаті подальша заміна салонного фільтра займе мінімум часу.


 • Примітка! Якщо жабо нової моделі, при цьому фільтр розміщується в горизонтальному положенні, може знадобитися інша доопрацювання.
  Природно, ремонт машини ВАЗ можна провести в умовах СТО, але якщо справа стосується заміни фільтра печі, з допомогою відео та фото все можна виконати своїми руками. У цій процедурі немає ніяких складнощів, при декількох повтореннях інструкція вже не буде потрібно.

  Оскільки ціна робіт в умовах автосервісу не маленька, це відмінна можливість заощадити.