Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Заміна замка запалювання ваз 2110 своїми руками

24.12.14, Ваз
2408
 • 1 Що краще замінити - личинку або окрему контактну групу
 • 2 Покрокова інструкція зміни замку запалювання
 • 2.1 Зміна замку запалювання ВАЗ 2110

 • Заміна замка запалювання ваз 2110 своїми руками
  Замок запалювання
  Замок запалювання вважається важливим елементом, без якого неможлива «життя» будь-якого автомобіля. Якщо замок запалювання несправний, не вийде запустити двигун, отже, машина не зрушиться з місця.

  Тому заміна замка запалювання ваз 2110 своєчасно настільки важлива. Крім цього дана деталь є певним захистом машини, як і у випадку з будь-яким замком, замок запалювання підпорядковується тільки відповідним ключем.

  Заміна замка запалювання на ваз 2110 може бути проведена своїми руками. Про це і піде мова в даній статті.


  Примітка! Сьогодні сучасних викрадачів не зупинить навіть сама «просунута» протиугінна система, те ж саме стосується і простого замку запалювання.
  Заміна замка запалювання ваз 2110 своїми руками
  Ваз 2110 заміна замка запалювання
  По суті, замок запалювання є звичайним переривником, розмикаючим або смыкающим необхідні для функціонування двигуна контактні групи. При несправності такого вузла підвищується ризик викрадення автомобіля.

  Крім цього створюються багато непередбачені обставини в невідповідний час.

  Замінювати замок запалювання в машинах ВАЗ 2110 рекомендується в таких ситуаціях:

 • якщо була спроба викрадення транспортного засобу, при цьому зламував замок запалювання;

 • якщо власник машини втратив свій ключ;

 • якщо перестала функціонувати контактна група.


 • У частих випадках транспортний засіб не заводиться по причині поганих контактів, це можна легко перевірити.

  Вимагається:

 • відключити « - » клему на акумуляторній батареї;

 • зняти кожух знизу рульової колонки ;

 • застосовуючи омметр, від'єднати контакти і виконати перевірку. Такі контакти повинні характеризуватися нульовим опором. В іншому випадку буде потрібно обов'язкова зміна замку запалювання.


 • Що краще замінити - личинку або окрему контактну групу


  Заміна замка запалювання ваз 2110 своїми руками
  Заміна личинки замка запалювання ваз 2110
  Повністю міняти замок рекомендується лише тоді, якщо він повністю перестав функціонувати або серйозно пошкоджено механічним шляхом. В інших ситуаціях можна спробувати замінити пошкоджені частини замку.

  У випадку виняткового відновлення замку, наприклад, при спробі викрадення або при тугому провертанні ключа в свердловині, можна обійтися тільки частковим ремонтом. В окремих випадках заміни личинки в замку запалювання цілком достатньо.







  Примітка! Заміна пошкоджених елементів не є складним завданням, тому з нею може впоратися практично будь-який автомобіліст, що не володіє спеціальними навичками і знаннями.
  Для здійснення ремонтних робіт потрібно обзавестися необхідним інструментом:









 • молотком;

 • викруткою.


 • Покрокова інструкція зміни замку запалювання


  Заміна замка запалювання ваз 2110 своїми руками
  Ваз 2110 замок запалювання заміна
  Перш ніж приступити до зміни замку запалювання в машині ВАЗ 2110 потрібно виконати головну умову, а саме знеструмити транспортний засіб. На акумуляторної батареї потрібно від'єднати клему « - », тільки після таких дій можна приступати до зняття кожуха на колонці керма.

  Щоб полегшити процес заміни личинки, рекомендується демонтувати весь замок запалювання. Після заміни елемента робочий замок встановлюється на своє місце.

  Якщо розглядати фінансову сторону питання, можна відзначити, що зміна контактної групи буде набагато вигідніше. Як і в попередньому випадку, не обійтися без зняття кожуха і самого замку.

  Щоб не з'явилися неприємні моменти, при від'єднанні контактної групи бажано виконувати маркування всіх демонтованих проводів. Такі заходи допоможуть запобігти сплутуванню і заощадити дорогоцінний час.
  Примітка! У рідкісних випадках у групі контактів може бути стопорне кільце, яке можна зняти за допомогою шила. По закінченню зміни контактної групи потрібно поставити стопорне кільце в колишнє положення.

  Зміна замку запалювання ВАЗ 2110


  Заміна замка запалювання ваз 2110 своїми руками
  Заміна замок запалювання ваз 2110
  Для зміни замку запалювання «десятки» не обов'язково володіти якими-небудь надзвичайними здібностями. При цьому незнання деяких нюансів змусить трохи помучитися і повозитися.



  Як і інші ремонтні роботи, зміну замку запалювання рекомендується проводити, дотримуючись наданої інструкції:

 • Виконуючи заміну деталі, потрібно використовувати спеціальні болти, що мають відривні головки. Більшість майстрів радять замінювати їх 20-ти міліметровими болтами марки М6.

  Це можна пояснити тим, що вони простіше знімаються при необхідності виконання такого ремонту замку.


 • Примітка! Незважаючи на такі переваги, існує і зворотна сторона, а саме зниження безпечного рівня і протиугінної захисту транспортного засобу.

 • Для ослаблення затягування болтів потрібно зубило. Користуватися ним потрібно з граничною обережністю. В гіршому випадку можна відрубати головку цього болта.

 • Перед зміною замку запалювання в машині ВАЗ 2110 потрібно вставити в нього ключ, провертаючи в перше положення. Таким заходи потрібно виконати для входу в замковий корпус засувки-фіксатора, яка блокує механізм валу керма.


 • Заміна замка запалювання ваз 2110 своїми руками
  Замінити замок запалювання ваз 2110

 • Після таких дій замок запалювання можна ставити на колонку керма, при цьому його потрібно закріпити скобою і затиснути новими болтами для кріплення.

 • Після виймання ключа з свердловини замку потрібно обов'язково переконатися в функціональності механізму блокування валу керма. Якщо фіксатор вала з якихось причин після обороту рульового колеса не спрацьовує, потрібно відрегулювати розташування замку запалювання на колонці керма.


 • Примітка! Дії продовжуються до того моменту, поки засувка не потрапить у відповідний паз.

 • Якщо в результаті регулювання механізм блокування як і раніше не працює, потрібно використовувати накидний ключ 10-го розміру, з допомогою якого затягуються болти. Болти акуратно затягуються до того стану, поки їх головки не відірвуться.


 • Звичайно, відремонтувати машину можна в автосервісі, але якщо справа стосується дрібного ремонту, наприклад, зміни замку запалювання в машині ВАЗ 2110 за допомогою відео та фото його можна здійснити своїми силами. Це нескладна процедура, для виконання якої потрібно мінімум знань, навичок і часу.

  При неодноразовому проведенні заміни деталі інструкція вже не знадобиться. Так як ціна ремонту на СТО чимала, самостійні дії дають можливість істотно заощадити, головне - придбати якісні запасні складові.