Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Як своїми руками поміняти на ваз 2115 потолок: інструкція

24.12.14, Ваз
2771
 • 1 Модернізація ВАЗ 2115: стеля особливості перетяжки
 • 2 Способи поліпшення якості салону
 • 3 Керівництво по перетяжці елементів салону ВАЗ 2115
 • 3.1 Перелік необхідних матеріалів і інструменту
 • 3.2 Підготовчі операції для виконання перетяжки
 • 3.3 Технологія перетяжки деталей технічної тканиною
 • 3.4 Монтаж оновленого потолка
 • 4 Використання інших матеріалів для перетяжки потолка

 • Вітчизняні автомобілі залишають великий простір для удосконалень особливо по частині салону. На ВАЗ 2115 стелю, як втім, і інші частини обробки можуть бути піддані переробці. Це дозволить не тільки до невпізнання змінити внутрішнє оформлення автомобіля, але і прийняти заходи до зниження шумів в русі.
  Як своїми руками поміняти на ваз 2115 потолок: інструкція
  ВАЗ 2115

  Модернізація ВАЗ 2115: стеля особливості перетяжки


  Автомобілі, випущені Волзьким автозаводом, мають досить виразну обробку салону, багато претензій і до якості матеріалів. Використовується для виготовлення деталей пластик навіть на вигляд недорогий крім того ще і жорсткий.

  При русі ВАЗ 2115 стелю через поганий підгонки може скрипіти і мало того відрізняється схильністю швидко втрачати свій зовнішній вигляд.Зрозуміло, що невисока ціна машини багато в чому є визначальною при покупці, але й миритися з недоліками машини багато власників не бажають і проводять тюнінг.

  Існує безліч можливостей зробити салон машини більш привабливим і відповідно поліпшити його. Це можна організувати різними способами: зробити все своїми руками або звернутися на спеціалізований сервіс.
  Як своїми руками поміняти на ваз 2115 потолок: інструкція
  Стандартний стелю ВАЗ 15 моделі
  Вибір компаній, які займаються тюнінгом вітчизняних та імпортних машин великий, однак їхні послуги за визначенням не можуть будувати дешево. Як правило, вони мають всі необхідні кошти і можуть організувати обробку салону з якісних матеріалів як за готовими проектами, так і у відповідності з уявленнями клієнта.

  Спроба заощадити, звернувшись до гаражним майстрам часто обертається ще більшими витратами.

  Способи поліпшення якості салону


  Складно миритися з ситуацією, коли провис стелю ВАЗ 2115 це просто не естетично з одного боку, а з іншого мало сприяє підвищенню рівня безпеки руху. Оббивка, що колишеться вгору вниз відволікає увагу водія і дратує пасажирів.

  Крім іншого, практика показує, що розробниками автомобіля невдало обраний матеріал і колір обшивки, яка сильно мажеться в місцях зіткнення з головами пасажирів і водія.

  Таке положення справ обумовлене не тільки невисокою якістю матеріалів, але і невдалим способом фіксації цього елемента до кузова автомобіля. Таким чином, тюнінг салону ВАЗ 2115 може переслідувати дві мети: усунення провисання деталі оббивки і зниження схильності до появи брудних плям на матеріалі.

  Домогтися усунення виявлених недоліків можна кількома способами.Найдешевша методика - це перетяжка потолка ВАЗ 2115 якісною тканиною поверх штатного елемента оббивки салону.

  При акуратному виконанні роботи результат виходить просто відмінний притому, що вартість такої операції відносно невисока.Фактично вона буде дорівнює сумі, витраченої на придбання матеріалів, за умови, що всі роботи будуть виконуватися самостійно.

  Проте ця технологія не вирішує завдання усунення сторонніх шумів і провисання стельового елемента оздоблення салону. Тут вже потрібні зовсім інші засоби і використання стандартного елемента обробки.

  В даний час можна придбати в роздрібній-торгової мережі такі деталі як в комплекті, так і у вигляді окремої деталі. Якщо ж потрібно щось оригінальне, то можна замовити необхідну на спеціалізованих підприємствах.  Керівництво по перетяжці елементів салону ВАЗ 2115


  Докладна інструкція з покроковим та ілюстративним описом процесу допоможе виконати всі операції самостійно. На деяких етапах знадобиться допомога асистента, причому необов'язково він повинен мати якусь кваліфікацію.

  Важливо при проведенні робіт не виявляти поспіху і діяти строго у відповідності з керівництвом щодо застосування клеїв та інших комплектуючих.

  Перелік необхідних матеріалів і інструменту


  Список необхідних для перетяжки матеріалів включає в себе:

 • Відріз тканини технічної типу «карпет» або інший інший на розсуд власника транспортного засобу. Розмір полотна мінімально складає в довжину 23 м і завширшки 14 м.

 • Клей універсальний в тюбиках можна використовувати «Момент» або інший йому подібний.

 • Аерозольний склад для нероз'ємного з'єднання тканин з різноманітними твердими підставами, в нашому випадку застосовувався клей торгової марки "Dinitrol". Однак це не обмежує майстра у виборі.


 • Спеціальний інструмент для роботи не потрібні цілком можна обійтися нехитрим набором, що наведено у доданому нижче списку:

 • ножиці великі і малі для роботи з тканини,

 • викрутки з хрестоподібної і прямим шліцом для демонтажу деталей салону і стельового покриття.


 • В принципі все необхідне для роботи можна знайти в будь-якому будинку або гаражі, ще буде потрібно трохи вільного місця для проведення проклейки потолка полотном. Для зручності проведення цієї операції для досягнення максимальної якості краще скористатися столом або іншої твердої і чистою поверхнею.

  Підготовчі операції для виконання перетяжки


  Роботи по переробці потолка виробляються при відключеному від харчування акумуляторі і повністю відкритих дверях автомобіля, і починаються з демонтажу деталі в наступному порядку:

 • за допомогою викрутки і фігурної шліцом викручуємо саморізи з гнізд кріплення накладок облицювання передніх стійок, і підхопивши їх знімаємо і відкладаємо в сторону;

 • використовуючи все той же інструмент, демонтуємо ручки над дверима і сонцезахисні козирки;


 • Як своїми руками поміняти на ваз 2115 потолок: інструкція
  Демонтаж елементів обробки салону

 • таку операцію слід виконувати дуже обережно, щоб не пошкодити деталі за допомогою викрутки з прямим шліцом знімаємо ліхтар освітлення салону;

 • акуратно опускаємо стельову деталь вниз, при демонтажі не слід докладати надмірних зусиль, щоб уникнути деформації або пошкодження частин облицювання.


 • Як своїми руками поміняти на ваз 2115 потолок: інструкція
  Демонтаж облицювання потолка
  Тепер можна приступати до безпосереднього проведення робіт по перетяжці потолка або встановлення придбаного заздалегідь готового елемента нестандартної конструкції. На фото добре видно форма цього елемента, яка має заглиблення в місцях встановлення козирків і освітлювальних приладів салону, ці місця потребують особливої уваги при проведенні основних робіт по обклеюванню тканиною.

  Технологія перетяжки деталей технічної тканиною


  Для отримання хорошого результату необхідно створити відповідні умови, тому обклеювання краще проводити в приміщенні при кімнатній температурі. Враховуючи сильний і неприємний запах клею, кімната повинна добре провітрюватися.

  Деталь краще розміщувати на столі, а порядок роботи, з яким можна ознайомитися, переглянувши відео, виконуються в наступному порядку:

 • На стелю розкладаємо тканину таким чином, щоб вона повністю її закривала і виступала за краї не менше ніж на 50 мм.

 • Тканина починаємо кріпити із задньої частини деталі там, де практично плоский стеля.

 • Нанесення клею проводитися і на тканину і на поверхню потолка, від моменту контакту між ними необхідно дати клею злегка підсохнути.

 • Не слід намагатися відразу захопити велику ділянку смазываемый фрагмент повинен бути не більше 150-200 мм

 • Полотно прикладаємо від центру і розгладжуємо його до краю, це можна робити за допомогою валика або руками.

 • При обклеюванні поглибленні тканина розгладжуємо особливо акуратно, щоб не залишалося навіть найменшого натяку на складки.

 • Таким же способом обклеюємо і сонцезахисні козирки. На внутрішній їх поверхні бажано заздалегідь передбачити клапана для дзеркальця і кишеню для документів.


 • Як своїми руками поміняти на ваз 2115 потолок: інструкція
  Оновлена деталь обшивки потолка
  Якісна обшивка потолка ваз 2115 технічним полотном можлива лише за умови точного дотримання технології і достатньої кількості клею. Повна полімеризація відбувається протягом приблизно 24 годин при кімнатній температурі.  Цей термін бажано витримати в точності, інакше можливе відшарування полотна від основи. Спроба переклеїти тканину за новою неможлива і її доведеться міняти повністю.

  Монтаж оновленого потолка


  При проведенні цієї операції необхідно залучити помічника, а перед проведенням робіт слід вимити руки або надіти чисті рукавички, щоб не забруднити обклеєну поверхню. Деталь прикладаємо на місце і починаємо кріпити її, встановлюючи на місця всі деталі: ручки, сонцезахисні козирки, а також ліхтарі освітлення салону.

  При укрученні гвинтів різьблення бажано змащувати різьблення.
  Як своїми руками поміняти на ваз 2115 потолок: інструкція
  Монтаж стельового елемента
  В отвори між підсилювачами бажано укласти шумоізолюючі прокладку, яку потрібно приклеїти до металу. Як показує практика, всі заходи можна своїми силами тільки необхідно суворо дотримуватися керівництва.

  Особливо при монтажі ліхтарів потрібно переконатися в правильності підключення світильника. Після їх установки акумулятор підключається, і проводитися перевірка працездатності при відкритих дверях і при примусовому включенні.
  Як своїми руками поміняти на ваз 2115 потолок: інструкція
  Шумоізоляція кузова

  Використання інших матеріалів для перетяжки потолка


  Відмінний результат можна отримати, якщо згадану деталь обшивки салону обтягнути штучною або натуральною шкірою. Природно, що ціна переробки при цьому значно зросте, однак і вигляд салону буде зовсім іншим.

  Такі машини коштують значно дорожче, ніж ті, які мають стандартне оснащення салону. Добре виглядають вставки з такого матеріалу у дверях та інших елементах обшивки салону.
  Потолок ВАЗ моделі 15 після обробки
  Шкіряний стелю на ВАЗ 2115 робить внутрішній простір автомобіля незвичайним і більш комфортним. Не гірше виглядають в інтер'єрі і ткані матеріали, особливо яскраві кольори, роблять оздоблення спортивним стилем.