Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Ваз 2106 заміна обшивки стелі - як зробити своїми руками: інструкція

24.12.14, Ваз
5187
 • 1 Пристрій стелі ваз 2106
 • 2 Заміна обшивки стелі ваз 2106
 • 2.1 Зняття обшивки стелі ваз 2106
 • 2.2 Установка нового стелі ваз 2106
 • 2.3 Заміна застарілого стельового перекриття
 • 2.4 Демонтаж і монтаж стелі ваз 2106 заводського виготовлення

 • Ваз 2106 заміна обшивки стелі - як зробити своїми руками: інструкція
  Стеля 2106 в місці кріплення передньої ручки і фронтальної травмозахисною накладки
  Стеля ваз 2106 є одним з важливих елементів кузова автомобіля, який визначає інтер'єр салону машини і виконує, крім захисних, деякі технологічні функції.При візуальному огляді салону авто огляд стелі показує ступінь доглянутості салону, а темні патьоки і плями показують необхідність його заміни.

  Технологічно стелю виготовлений з суцільнометалевого полотна спеціальної автомобільної стали, і є жорстким кріпленням, до якого приварені кузовні стійки корпусу автомашини.


  Пристрій стелі ваз 2106


  Стеля ваз 2106 тримається на 6-7 дугах з металу, які прикріплені до основи даху авто методом зварювання. Він являє собою пластикову прогумовану тканину з тонким шаром приклеєного утеплювача, яка рівномірно розтягнута і прикріплена до металевих дуг даху.

  Між дугами і стелею створено повітряний простір, який грає роль повітряного утеплювального шару. На стелі за допомогою спеціальних кріплень триматися допоміжні пристрої, необхідні для комфорту та управління автомобіля.

  До них відносяться ручки для утримання рівноваги пі русі транспортного засобу, ліхтарі для підсвічування салону, дзеркало заднього виду і травмобезопасная накладка. Додатково на стелю монтуються задні і бічні шторки на вікна.
  Ваз 2106 заміна обшивки стелі - як зробити своїми руками: інструкція
  Збірка ручки стелі після заміни тканинного шару

  Заміна обшивки стелі ваз 2106


  Така робота, як заміна обшивки стелі ваз 2106 проводиться в наступних випадках:

 • При ненавмисному приведення даної деталі стелі в непридатність при роботі з інструментами в салоні

 • При виході зовнішнього вигляду стелі незадовільний стан внаслідок тривалої експлуатації цієї деталі

 • При проведенні тюнінгу салону автомобіля


 • У автомобіля ваз 2106 обшивка стелі являє собою деталь, закріплену в автомобілі заводським способом, тому її демонтаж передбачає дотримання певних правил при знятті даної деталі, щоб не пошкодити інші елементи стелі ваз 2106.Отже, як поміняти обшивку стелі на ваз 2106 своїми руками, не вдаючись до допомоги фахівців з центру автомобільного технічного обслуговування?

  На нашому сайті автолюбителі можуть подивитися відео - ролик з цієї теми, так і повідомлення наших кореспондентів забезпечені відповідними фото - матеріалами. Крім того, у нас на порталі можна знайти відповідні інструкції щодо проведення цієї роботи.

  Зняття обшивки стелі ваз 2106


  Стара або пошкоджена обшивка стелі ваз 2106 яка підлягає заміні, знімається наступним чином:
 • Зняття обшивки починаємо з кормової частини кріплення стелі

 • З цією метою разжимаем «крокодили» під гумовим ущільненням заднього скла, дістаємо матеріал з-під ущільнювача, розгинаємо пелюстка - кріплення першої дуги, після чого по черзі знімаємо всі дужки разом зі старим стельовим матеріалом

 • Зняті «крокодили» концентруємо в одному місці і зберігаємо для проведення зворотної операції, утеплювальний шар, наклеєний на стару обшивку, знімаємо і очищаємо пилососом салон автомобіля


 • Ваз 2106 заміна обшивки стелі - як зробити своїми руками: інструкція
  Зняття обшивки стелі ваз 2106

  Установка нового стелі ваз 2106


  В якості аналога стелі можна для цієї мети використовувати спеціальний шкірзамінник, яким для цих цілей користуються багато російські автолюбителі. Для покращення поглинання шумових ефектів необхідно клеєм БФ -88 або, на крайній випадок, «Моментом» наклеїти шар спеціальної тканини.

  Після цього треба визначитися, як автолюбитель планує встановити стелю.Перший варіант - найпростіший і найменш витратний.

  Вирізаємо шкірзамінник по конфігурації стелі і проклеюємо його по периметру та площі стелі автомобіля. Після цього встановлюємо його на старе місце.

  Другий варіант - найбільш красивий і найбільш витратний. Для цього необхідно прошити всю площу нового замінника шкіри, тобто створити копію нової обшивки, але прошивку слід проводити таким чином, щоб шви вийшли потайними на лицьовій поверхні стелі були найменш помітні.

  Далі вирізаний або подсохнувший від клею стелю прикладаємо до місця установки, робимо поверхню рівною шляхом розгладження і розтяжки. Після установки стелі при змонтованих металевих дугах з новим стелею заводимо краю стелі під гумовий ущільнювач лобового скла, монтуємо травмобезопасную панель, сонцезахисні козирки і дзеркало заднього огляду.

  Після цього важливо з допомогою іншої людини добре натягнути стелю, щоб не було провисання і складання тканини, чіпляємо крайню металеву дугу за пелюстка, після чого його добре загнути. Після поздовжньої натяжки проводимо бічну натяжку і встановлюємо «крокодили», перевіряючи кріплення постукуванням молотка.

  Останній етап - заклад краю стелі під гумовий ущільнювач кормового скла. При правильній натяжці у автолюбителя повинен вийти рівний стеля. Таким чином, обшивка стелі ваз 2106 встановлена.

  Заміна застарілого стельового перекриття


  Ваз 2106 заміна обшивки стелі - як зробити своїми руками: інструкція
  Перетяжка нового стелі ваз 2106
  Купуємо новий стеля ваз 2106 в магазині автомобільних запчастин, при цьому слід знати, що стеля, який продається в рулоні, як правило, заводського виготовлення, а складений як відріз тканини проведений іншими підприємствами. Ціна на стелю ваз 2106 буває різна, але вона не змусить автолюбителів витрачатися, і коштує близько 2000 рублів.

  Демонтаж і монтаж стелі ваз 2106 заводського виготовлення


  У ході демонтажу і монтажу стелі ваз 2106 заводського виготовлення проводяться наступні заходи:

 • знімаються гвинти кріплення і накладок стійок «ветровиков» і стійок центрального призначення

 • знімаються «вітровики» і кормове скло з гумовим ущільненням стекол.

 • звільняються гвинти і демонтуються козирки протисонячному призначення з власниками, дзеркало кормового огляду, ручки і противоаварийную накладку над «ветровиком», верхні ущільнювачі всіх бічних дверей і скоби власників оббивки даху по її периметру.

 • При відгинанні вусиків знімається оббивку «боковинок» дахи, стелі і знімаються металеві дуги з втулками противоскрипного дії.
 • В оновлену оббивку даху вставляються металеві дуги, при цьому слід врахувати, что1-я і 2-я дуги однакового розміру. Насадивши втулки противоскрипного призначення, на місці установки монтується шоста, п'ята і далі в такій послідовності дуги кріплення стелі. Що стосується 2-ю дуги, то її при натягу захоплюють по краях, затягують оббивку і кріплять гачками за край «ветровика».

 • Краї оббивки змащують клейовим складом БФ - 88 і зміцнюють їх власниками-дужками до фланців дверних і віконних прорізів. Зайву оббивку по краях стелі обрізають. Потім встановлюються «вітровики» і кормове скло, накладки стійок переднього і центрального призначення, гумові ущільнювачі всіх дверей, травмобезопасная накладка, ручки - тримачі, дзеркало кормового огляду і козирки проти сонячного випромінювання.