Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Заміна ліфта ваз 2110 своїми руками

24.12.14, Ваз
3165
 • 1 Електросклопідйомники на ваз 2110
 • 1.1 Правильний вибір
 • 2 Заміна і установка

 • Заміна ліфта ваз 2110 своїми руками
  Ваз 2110
  Автомобільний електросклопідйомник виходить з ладу досить рідко. Більше він доставляє незручності, якщо скло двері заклинює в опущеному стані.

  Звичайно, в подібних ситуаціях обов'язково потрібна термінова заміна ліфта ваз 2110 або ремонт підйомного механізму. Які сьогодні пропонуються варіанти для того, щоб заміна ліфта в ваз 2110 пройшла успішно?


  Електросклопідйомники на ваз 2110


  Заміна ліфта ваз 2110 своїми руками
  Заміна ліфта ваз 2110
  На сьогоднішній день багато автовласники намагаються заощадити на ремонті, особливо це стосується власників вазівських легковиків. Замість того щоб звернутися до офіційного дилера, вони здійснюють ремонт своїми силами.

  В даному випадку рекомендується купувати нові електросклопідйомники в спеціалізованих магазинах.
  Примітка!

  Так як на прилавках магазинів з'явилися поодинокі установочні комплекти, призначені для передньопривідних Вазів, набагато легше виконувати ремонт. У порівнянні зі стандартним «продажним» комплектом, цей набір містить тільки один мотор-редуктор, що, власне, і потрібно для зміни несправного вузла.

  Правильний вибір


  При виробництві «дев'ятки» або «десятки» завод не комплексував їх електросклопідйомниками, це могло допускатися тільки в самих рідкісних випадках. Перед тим як переходити до процесу під назвою заміна ліфта на ваз 2110 або установка електросклопідйомники, їх потрібно грамотно вибрати.

  Багато автолюбителі найчастіше віддають перевагу таким відомим фірмам, як «Гранат» та «Беркут».

  Існує три види таких деталей:

 • найдешевшим варіантом є тросикові склопідйомники. Це, мабуть, самий старий метод опускання і підіймання скла, який має багато недоліків.

  По-перше, скло рухається дуже повільно. Взимку скло може примерзнути, внаслідок чого трос обривається, а привід виходить з ладу;

 • що стосується рейкових склопідйомників вони також часто ламаються, особливо, коли примерзає скло. В даному випадку потрібно частіше змащувати механізм, щоб він не заїдав;

 • найдорожчим і найоптимальнішим варіантом є шарнірно-важільні склопідйомники. У цьому випадку скла переміщуються порівняно швидко, в процесі руху не чути шуму, такі механізми практично не виходять з ладу, навіть якщо примерзло скло.


 • Примітка! Краще всього купувати склопідйомники, які комплектуються не тільки електромотором, але і проводкою, кнопками, заглушками, необхідними кріпленнями і гумовими манжетами. Останні елементи необхідні при протягуванні проводки всередину двері з стійки.  Заміна і установка


  Заміна ліфта ваз 2110 своїми руками
  Заміна електросклопідіймачів ваз 2110
  Тепер розглянемо безпосередньо сам процес установки електросклопідіймачів поетапно:

 • Спочатку відключається живлення від акумулятора. У деяких ситуаціях це неможливо зробити, тому доводиться вимикати ланцюга живлення прикурювача, панель приладів, підсвічування кнопки.

  Саме до цих ланцюгах потрібно буде підключити проводку ліфта бокового скла .


 • Заміна ліфта ваз 2110 своїми руками
  Заміна електродвигуна на склопідіймача ваз 2110

 • Далі потрібно акуратно зняти обшивку салону .

 • Скло потрібно надійно зафіксувати, щоб воно не впало в момент знімання механізму стеклопод'емника. Для цих цілей можна використовувати скотч.


 • Не поспішаючи знімають механізм ручного склопідіймача.

  Це робиться таким чином:

 • відкручують кріпильні болти скла і механізму склопідйомника;

 • знаходять напрямну механізму, яка фіксується чотирма гайками;

 • першою відкручують нижню гайку, після цього дві середні і верхню гайки;

 • тепер відкручують три гайки, фіксують склопідйомник, їх можна побачити в тому місці, де розташовується обертається ручка;


 • Заміна ліфта ваз 2110 своїми руками
  Заміна електродвигуна склопідйомників ваз 2110

 • обережно виймається механізм склопідіймача ваз якщо це ускладнюється верхнього кріплення, потрібно натиснути на нього викруткою і потягнути.


 • На цьому етапі демонтаж закінчено, тепер потрібно встановити новий куплений електросклопідйомник.

  Процес здійснюється таким чином:

 • механізм розміщується всередині двері, його просовують у найбільший зазор;

 • закріплюється він за допомогою двох шпильок, вони повинні вставлятися в ті проміжки, де закріплювалися дві середні гайки, фіксують напрямну старого склопідіймача. Новий механізм монтують за допомогою гайок.


 • Заміна ліфта ваз 2110 своїми руками
  Заміна електросклопідіймачів ваз 2110
  Примітка. Кріплення, які є на системі важільного склопідіймача і на самому склі, поєднуються.

  Для проведення такого процесу потрібно подати живлення на контакти двигуна приводу, наприклад, від акумулятора. Коли кріплення поєдналися, їх потрібно зафіксувати за допомогою болтів, які є в комплекті електроприводу.

 • Оскільки мається на увазі тертя в процесі експлуатації, всі поверхні потрібно добре змастити.


 • Заміна ліфта ваз 2110 своїми руками
  Заміна електросклопідіймачів на ваз 2110
  На заключному етапі залишається тільки підключити електросклопідйомник до електричної системи автомобіля. Це можна виконати або своїми силами, або при сприянні досвідченого електрика, який все зробить буквально за п'ять хвилин.
  Примітка! В останньому випадку можна заощадити час і запобігти проблеми, які можуть виникнути при невірних кроках підключення.
  Звернемо увагу на електросклопідйомники рейкового типу, які найчастіше встановлюються на вітчизняних автомобілях. Як це робиться, можна подивитися на відео оглядах, поміщених в мережі.

  Три відомих виробника випускають механізми, обладнані тросовим проводом, в комплект якого входять пружини для компенсації натягування троса. Візуально такі конструкції однакові, але, незважаючи на це в них використовуються різні мотор-редуктори.  Приміром, у сызранские конструкції встановлюють мотори імпортного виробництва, а в інших - вітчизняного виробництва. Крім цього існують деякі відмінності і у робочих показниках.

  Орієнтовна вартість комплекту тросового зразка становить 850 рублів .Що стосується ліфта «Гранат», зазначеного на фото знизу, варто відзначити, що його ціна порівняно вище - близько 950 рублів.
  Заміна ліфта ваз 2110 своїми руками
  Гранат - склопідйомник
  Насправді це не дивно, так як тут вже металевий механізм рейкового типу, який відрізняється високою надійністю, малою гучністю і порівняно невеликим енергоспоживанням. На «Гранат» встановлюють мотор-редуктор імпортного виробництва.

  Головною особливістю даного сайту є великий експлуатаційний ресурс.

  У будь-якому випадку, встановлення підйомника своїми руками буде актуально в наш нелегкий час. Бояться помилок не варто - інструкція підкаже, як усе зробити.