Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Як замінити своїми руками ущільнювачі дверей ваз 2110: інструкція

24.12.14, Ваз
2467
 • 1 Ущільнювачі дверей ВАЗ 2110
 • 1.1 Небагато відомостей про конструкції кузова в цілому і дверей автомобіля ВАЗ 2110
 • 1.2 Виконання комплексу заходів щодо відновлення герметичності дверей
 • 1.3 Підготовка до проведення робіт з герметизації салону
 • 1.4 Установка ущільнювальних елементів
 • 2 Заміна елементів ущільнення рамки скла
 • 2.1 Додаткові операції з усунення шумів в салоні ВАЗ 2110

 • Гумові ущільнювачі дверей ВАЗ 2110 часто деформуються і осідають, це призводить до утворення нещільностей і навіть щілин. Усунути зайвий шум і протікання опадів в салон може лише заміна цих елементів.
  Як замінити своїми руками ущільнювачі дверей ваз 2110: інструкція
  Автомобіль ВАЗ 2110

  Ущільнювачі дверей ВАЗ 2110


  При розробці вітчизняних авто не приділялося належної уваги їх комфортабельності, часто в салоні чути сторонні звуки і можливі протікання вологи під час опадів. Замінивши ущільнювачі дверей ВАЗ 2110 і злегка їх, доопрацювавши можна досягти кращих показників шумоізоляції.

  Серійні гумотехнічні вироби, призначені для герметизації салону, як правило, не відрізняються високою якістю.Найчастіше проблема виникає не тільки з двоконтурними ущільнювачами власне дверей, але що опускаються і бічних стекол.

  Це відбувається через низької якості полімерних матеріалів і каучуку, з якого виконуються ці елементи. Можливі і помилки при їх монтажі на конвеєрі, а також деформація при тривалої та інтенсивної експлуатації.

  Робота з відновлення герметичності салону нескладна і не вимагає багато часу навіть у непідготовленого працівника.

  Небагато відомостей про конструкції кузова в цілому і дверей автомобіля ВАЗ 2110


  В відміну від попередніх моделей Волзького автозаводу у «десятки» немає виступає над дверима водостоку. Це робить машину привабливіше і сучасніше, однак викликає ряд проблем пов'язаних з необхідністю, більш якісного виконання ізоляції внутрішнього об'єму салону від зовнішніх несприятливих впливів.

  Виконання комплексу заходів щодо відновлення герметичності дверей


  Як показує досвід експлуатації машин «десятої» серії, що застосовуються гумотехнічні елементи не надто надійні і вимагають додаткового доопрацювання. Официальнаяинструкцияпо ремонту передбачає заміну цих деталей при появі деформацій і руйнувань. Найчастіше такі явища спостерігаються в нижній частині біля порога.

  Для виконання операцій знадобляться наступні запасні частини, інструменти та приладдя:
 • ущільнювач трикамерний з фіксуючою вставкою із сталевої смуги,

 • пістони одноразові для фіксації елементів,

 • трубка силіконова або поліуретанова діаметром 8 мм,

 • викрутка з плоскою і фігурної шліцами,

 • фігурна самоклеюча профільна прокладка.


 • Придбати все необхідне можна в будь-якому магазині автомобільних запасних частин, даний час є можливість вибору між продукцією різних компаній. Ущільнювачі переважно продаються на метраж або готовими комплектами.

  Перед походом у магазин слід виміряти довжину прорізів передніх і задніх дверей автомобіля, і купити необхідну кількість.
  Як замінити своїми руками ущільнювачі дверей ваз 2110: інструкція
  Заміна ущільнюючого елемента на ВАЗ 2110

  Підготовка до проведення робіт по герметизації салону


  Передні та задні двері ВАЗ 2110имеют схожу конструкцію місць зіткнення з прорізами і в цілях уніфікації в них застосовуються однакові ущільнювальні гумові профілі. Перед початком ремонтних робіт потрібно підготувати всі необхідні матеріали й приналежності .

  Порядок виконання підготовчих операцій виглядає наступним чином:

 • Очищаємо від забруднень дверний отвір, особливо в нижній його частині, це можна зробити і використанням води і миючого засобу або всуху з застосуванням твердої полімерної щітки.

 • За допомогою викрутки з плоским жалом знімаємо пластикову облицювальну панель з порога, дію виконуємо акуратно для того, щоб випадково не зламати пістони кріплення.

 • Демонтуємо старе ущільнювач, просто знімаючи його з простроченого місця за допомогою підручних засобів.

 • Виробляємо повторно операцію по усуненню забруднення та сміття, що незмінно наливається в прихованих порожнинах при інтенсивному використанні машини.

 • Фігурний бічній ущільнюючий елемент приклеюється, нащадка його слід зняти обережно без пошкоджень лакофарбового шару.

 • Знежирення простроченого місця виконується з застосуванням спеціальних розчинників, які не завдають шкоди покриттям.


 • Робочі поверхні підготовлені, можна приступати до виконання основних операцій з монтажу ущільнювача. Це досить прості дії, однак і вони потребують певного навику.

  Якщо немає впевненості у своїх силах, то можна доручити їх виконання професійним майстрам. Можна подивитися відео і спробувати самостійно виконати, показані роботи.
  Установка ущільнювальних елементів


  В першу чергу необхідно виконати кілька нескладних дій з доопрацювання штатного ущільнювача. Як вже зазначалося, заводські деталі володіють малим ресурсом і швидко деформуються. Введення в порожнину додаткової амортизуючою частини.

  Послідовність виконання робіт така:

 • За допомогою рулетки вимірюємо довжину посадкового місця і відрізаємо необхідну кількість ущільнювача з невеликим запасом.

 • Всередину вставляємо полімерну трубку по всій довжині без натягу і також відрізаємо надлишок. Цей елемент додасть більшої пружності конструкції.

 • Ущільнювач починаємо одягати на ребро від початкової точки, яка повинна розташовуватися в 25-35 см від нижньої частини порога. Монтаж можна вести як за годинниковою стрілкою, так і в зворотному напрямку.

 • Фігурний профіль осаживаем за допомогою дерев'яного або гумового молотка до упору. Пройшовши по всьому колу, ми побачимо, що частина ущільнювача виявляється зайвою.

 • Відрізаємо непотрібний залишок таким чином, щоб стик був без зазору і в теж час викликав деформації прилеглих ділянок.

 • Встановлюємо на місце пістон і монтуємо на місце пластикову облицювання.

 • Другий контур приклеюється по краю дверей. Виконуємо дію з усією можливою ретельністю, щоб не мати відшарувань або порушень форми.


 • Закінчено Монтаж і якщо він зроблений правильно, то вже при закриванні дверей відзначається зміна характеру звуку, він ставати більш глухим. Крім цього зникає металевий стукіт у замках і аеродинамічні шуми під час руху на високих швидкостях.
  Порада: Як показує практика, запчастини ВАЗпри такому вдосконалення забезпечують надійну герметизацію салону.

  Заміна елементів ущільнення рамки скла


  Полімерні елементи зовнішні під дією вологи, сонячної радіації, пилу поступово руйнуються і потребують заміни. Поетапне керівництво щодо заміни ущільнювачів виглядає наступним чином:

 • демонтаж старих елементів за допомогою викрутки, намагаючись не пошкодити покриття,

 • усунення забруднень під старими накладками і протираємо посадочні місця ганчіркою,

 • встановлюємо нові ущільнювачі на місця, при цьому намагаючись не завдавати ударів і докладати великих зусиль.


 • Закінчивши всі роботи на одній двері, і переходимо на наступну, якщо врахувати, що їх конструкція аналогічна, то і будь-яких особливостей у них немає. Так послідовно виробляємо усунення природної вентиляції салону автомобіля. Фото з покроковими операціями дозволяє виконати всі дії та оперативно отримати хороші результати.

  Додаткові операції з усунення шумів в салоні ВАЗ 2110


  Як показує статистика, більшість водіїв російських автомобілів не влаштовує підвищена гучність в автомобілі. Це викликано використанням жорстких полімерних матеріалів низької якості і недостатньо надійних кріпильних елементів.

  Тому перебирання салону навіть нового автомобіля найбільш часто затребувана послуга на багатьох станціях технічного обслуговування.Всі роботи можна виконати своїми руками, якщо уважно вивчити керівництво з проведення всього необхідного циклу.

  Якісно ізолювати кузов від сторонніх шумів можна лише в результаті повного розбирання . Панелі знімаються, у місцях їх сполучення вклеюємо полімерні або губчасті вставки, які будуть перешкоджати виникненню стуку або інших звуків.

  Ціна матеріалів і робіт порівняно невисока, відповідно загальна вартість робіт буде прийнятною.
  Як замінити своїми руками ущільнювачі дверей ваз 2110: інструкція
  Вид вдосконаленого дверного отвору ВАЗ 2110

  Вдосконалений таким чином, автомобіль стає більш комфортним і зручним для експлуатації як в умовах міста, так і на трасі. Якісна заміна ущільнювача дверей ВАЗ 2110 усуває аеродинамічні шуми і протікання вологи під час атмосферних опадів в салон автомобіля.