Різниця Subaru BRZ і Toyota GT 86: технічні характеристики та особливості
Незабаром після початку XXI століття на ринку майже не залишилося недорогих спортивних автомобілів класичної компоновки, вельми поширених в кінці минулого ...
Найкращі японські універсали: рейтинг, огляд з фото
Універсал – це легкове авто з збільшеним багажником і просторим салоном. Зовсім недавно ці машини стали предметом гордості автолюбителів і заздрості ...
Тюнінг салону "Лади-Калини" своїми руками
Сучасне авто — це не просто засіб пересування, але і місце, де можна сховатися від міської суєти. І якщо в дорогих машинах інженери продумали стандартний ...
Скільки важить ВАЗ-2101? Вага кузова і двигуна ВАЗ-2101
На те, скільки важить ВАЗ-2101 впливає знос металевих частин, наявність додаткового обвісу та обладнання ГБО. Варто зазначити, що переважна частина сучасних ...

Як затонувати фари ваз 2114 своїми силами

24.12.14, Ваз
2734
 • 1 Що потрібно знати при тюнинге фар своїми руками
 • 2 Способи тонування
 • 2.1 Тюнінг за допомогою лаку
 • 2.2 Тонування плівкою
 • 2.3 Часткова тонування фар
 • 2.4 Кольорова тонування

 • Як затонувати фари ваз 2114 своїми силами
  Тонований і звичайний ліхтар ваз
  Досить простий і популярний спосіб виділити свій автомобіль - це затонувати ліхтарі. У даній статті буде розказано про те, як затонувати фари ваз 2114.

  Тюнінгувати можна як передню оптику (фари і поворотники), так і задні ліхтарі. А ваз 2114 з тонованими фарами виглядає неймовірно стильно.

  Тюнінг передніх і задніх фар додає автомобілю красивий вигляд, дозволяючи зробити його унікальним. Однак не слід забувати, що світло ліхтарів при тонуванні стає більш тьмяним, з-за чого можна спровокувати ДТП, тому не слід перестаратися.

  Крім цього, можливі складнощі з проходженням техогляду і сперечань з співробітниками ДІБДР.


  Що потрібно знати при тюнінг фар своїми руками


  Як затонувати фари ваз 2114 своїми силами
  Ваз 2114 тонування задніх фар
  Як відомо, будь-який процес роботи над своїм автомобілем вимагає трохи терпіння і знання певних секретів. Так і тут.

  Природно, що тоновані фари буквально перетворять зовнішній вигляд автомобіля, але не варто дещо забувати.
  Примітка. Керування ТЗ за наявності умов або несправностей, при яких відповідно до основних положень по допуску автомобіля до експлуатації і обов'язків посадової особи щодо забезпечення безпеки на дорозі експлуатація МС забороняється. Співробітник ГИБДД має право винести штраф або попередження.

  Способи тонування


  Тюнінгувати ліхтарі можна 2-ма способами, кожен з яких має свої переваги і недоліки:

 • Плівкою;

 • Лаком.


 • Для цього потрібні наступні інструменти і матеріали, залежно від обраного способу тюнінгу:
 • Аерозольна фарба для ліхтарів;

 • Металева щітка і звичайна ганчірка;

 • Тонувальна плівка;

 • Канцелярський ножик;

 • Викрутка.


 • Тюнінг за допомогою лаку


  Як затонувати фари ваз 2114 своїми силами
  Ваз 2114 тонування фар
  Можна користуватися для тонування аерозольною фарбою, але не тієї, яка застосовується для кузовних робіт, а спеціальною для ліхтарів. Обробляти їх лаком можна, знімаючи їх, так і фарбуючи на машині.
  Примітка. При такій тонування слід враховувати, що однакового світлопропускання покриття домогтися неможливо, причому ліхтарі після тюнінгу світити будуть гірше. Також варто використовувати високотемпературний лак для тюнінга, тому що скла при цьому нагріваються дуже сильно.
  Приміщення, де буде проводитися тюнінг, повинно бути без пилу, чистим і з кімнатною температурою.

  Роботи виконуються в такому порядку:

 • Спочатку деталі підготовлені під фарбування, очищаються і знежирюються;

 • Потім ліхтарі фарбуються так, щоб балончик знаходився на достатній відстані від деталі, і обов'язково у кілька шарів;

 • Між фарбуванням кожного шару витримується близько 10-20 хвилин.


 • Як затонувати фари ваз 2114 своїми силами
  Ваз 2114 фари тонувати
  Чим більше наноситься шарів лаку, тим менше світла скло ліхтаря буде пропускати. Щоб тонування фар була слабкою(легкої) вистачить двох шарів, а для сильної - 10-20.

  Після завершення фарбування ліхтарі поліруються, завдяки чому можна зробити тюнінг більш рівномірним і приховати дрібні дефекти.
  Примітка. Тоновані фари після ДТП можуть зіграти проти водія, особливо, якщо цей момент вкажуть у протоколі або сфотографують.
  Для растонирования фар використовується засіб для зняття лаку або ацетон.До числа недоліків тонування лаком відноситься те, що з часом вона змивається, також після її зняття фари стають каламутними і шорсткими.

  Тонування плівкою


  Як затонувати фари ваз 2114 своїми силами
  Як затонувати задні фари ваз 2114 плівкою
  Тонування плівкою - це сучасний спосіб тонування. В даний час пропонується широкий вибір плівки різного якість і компаній виробника.

  Вибираючи плівку, необхідно звертати увагу на її світлопропускання.

  Тонувати плівкою можна як зі зняттям фар, так і без. Тонування виконується за технологією тонування стекол, при цьому скла фар очищаються і знежирюються.

  Тонувати фари плівкою складніше, ніж лаком, однак у цьому випадку тонування віддаляється безболісно. Досить підчепити за кінчик плівку і прибрати її, причому після її видалення не залишиться ніяких слідів і фара збереже колишній вигляд.

  Для кращого освітлення фар можна встановити після тонування ксенон, більш потужні лампи або світлодіоди.
  Примітка. Але для узаконення ксенону необхідно виконати величезний труд (встановити омивачі фар, зібрати безліч паперів тощо).

  Часткова тонування фар


  Крім повної (суцільної) тонування можна зафарбовувати або тонувати фари частково. Даний відео огляд може бути дуже корисний у роботі.  У тих випадках, коли для тонування застосовується аерозольний лак, те місце, яке тонувати не планується, заклеюють, а після завершення робіт прибирають. Якщо ж використовують плівку, то після частину плівки зрізають з допомогою канцелярського ножа.

  При використанні плівки і власної фантазії можна зробити на фарах різноманітні малюнки, візерунки, наносячи їх на плівки і вирізаючи також за допомогою канцелярського ножа (як на фото нижче).
  Як затонувати фари ваз 2114 своїми силами
  Малюнки на фарах

  Кольорова тонування


  Крім чорної тонування може використовуватися різнобарвний тонувальний лак. Також у магазинах представлені плівки для тонування різних кольорів.

  В даний час часто зустрічаються задні фари, тоноване червоної плівкою.
  Примітка.

  Якщо фари тоновані не сильно, то в багатьох випадках співробітники ГИБДД уваги на це не звертають, однак можуть чіплятися. Чим сильніше тонування, тим більше ймовірність, що їх не залишать без уваги. Не потрібно забувати, що з затонованими фарами проходити техогляд досить важко.
  Як бачимо з даної статті, своїми руками можна провести тонування фар різними способами. Якщо слідувати тому, що радить інструкція, то можна все зробити на високому рівні.

  При цьому навіть сильно витрачатися не потрібно, адже ціна на матеріали та інструменти для тюнінгу невисока.